Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 56 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Manisali Avatarı

Gerçek Adı
    DOĞAN GÜNEŞ
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    03:30
    Yaşadığı Yer
    İZMİR-MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    allah yardimcin olsun bende akil hastanesinde yatmiştim manisada senin yaşadiklarinin 10 mislini yaşamiştim. çok zor ...

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardımcın olsun kardeş . inşallah rahata kavuşursun. Allah ailene hidayet versin.

Üye
    murat31 Avatarı

Gerçek Adı
    muraT
    Son Giriş
    28.06-2011
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba telefonum 5398727322 ararsan sana yardımcı olurum

Üye
    k.polat Avatarı

Gerçek Adı
    kadir
    Son Giriş
    09.07-2011
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah yardımcın olsun nasıl anne babalar var yaa..

Üye
    nacar Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    kalbimin attıgı yer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah yardımcı olsun her insan bir olmuyor neyapacaksın ki kader annengil bakım aylıgı alıyor mu alıyorsa shçek e bildir seni bakım evine alır hemde ailene ceza verir şunuda bildirmek isterim bakım evlerine güvenme tvlarda görüyoruz işkence ediyorlar hemen karar verme iyi düşün bunları öyle kararını ver

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Allah c.c yardımcın olsun, insanın ailesi bunu yaparsa bakım evi ne yapmazki

Üye
    portakal suyu Avatarı

Son Giriş
    13.08-2012
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    -----------
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ...ansızın... Mesajı Gör
    Bakım evi konusunda, kaç ay bakıtıkları konusunda bilgim yok malesef.

Bulunduğun yerin valisiyle kaymakımıyla irtibata geçtiğinde sana bu konuda bilgi verip yardımcı olacaklardır..

Ben olsam bende o sözü duysam o eve gidemem belki kızıgınlık haliyle söylenilmiş bir sözdür ama senide düşünmeleri lazım kendi isteğinle engelli olmadın...
    maiil mi atsam valiye? ya da şu an ftrde yatıyorm hasta hakları birimine mi gitsem
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mahmutyılmaz Mesajı Gör
    Ben 9 gün bakım evinde kaldım sordum bakım merkezi müdürüne ömürboyu bakılırmıyım diye ömür boyu ama ayrılmak istersen de istediğin zaman ayrılabilirsin demişti müdür (iyi bir yer araştırman lazım) ama sonra istemedim ayrıldım kendimle ilgili bir nedenden dolayı ayrıldım eve geldim allah hepimizin yardımcısı olsun
    not:sen sosyal hizmetlere git konuş onlar sana bakım merkezi ayarlasınlar
    iyi akşamlar
    nerden araştırılır napılır arkadaşım onu söylesen
    bi de mesela tuvalete gitmek istesem götürürler mi? banyoda felan yardmcılar mı
    çok önemli bunlar
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: soner81 Mesajı Gör
    Canım kardeşim öfkeyle kalkan zararla oturur. İyice düşünüp taşınmanı isterim belki annende kızgınlık anında söylemiştir bakımevinde böyle sözler duymayacağına emin misin? Anladığım kadarıyla kardeşlerin de seni çok seviyor seni nasıl korumuşlar iyice düşün kardeşim Allah yardımcın olsun...
    hayır annem hep böyle.sürekli azarlar,bi de hiç bakmaz heerkee ben bakıyorm der nedden ya neden
    geçen yıl maaş için başvurdum hiç yanıma gelmeyen kadın gecede 3 defa geldi
    dedm ki aylıkla bakıcı tutcam yoooo ben bakarm parAyı verirsen dedi.e madem annesin parasız bak dde mi
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Kederli Mesajı Gör
    Of of, ne diyeyim bilmiyorum. Allah yardımcın olsun. Aile desteğinden mahrum yaşamanın ne demek olduğunu ben çok iyi biliyorum. Ama sizinki daha bir ağırmış
    aile yanında olmadı mı çok kötü.para vermezler kardeşim bursundan harcardı.istediiiim yükümü omuzlamalarıydı sadece yapmadılar
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Mustafa01 Mesajı Gör
    Üzüldüm Ama Üzüntünü Paylaşıyorum Portakal Suyu Belki Burdaki Tüm ArkadaşLar Mesafe Olarak Sana Uzak OLsada Gönülleri Mutlaka Kalpleri Mutlaka SenınLe Buna İnanıyorum Yazılanlardanda Belli Oluyor Zaten 26 Yaşında Genç Bir Bayansın Seninde Hayatı Dolu Dolu Güzel Güzel Yaşamak Hakkın Her İnsan Gibi Hastalığına Gelince Onun İçin Bol Bol Dua Et Rabbimize Herşeyin Bigün Yoluna Gireceğine İnanarak Yaşa Annenin Sana Karşı Olan Bu Kötü Davranışı Bizleri Üzdü Her SağlıkLı İnsan Engelli Adayıdır İnsanların Annnede Olsa Babada Olsa Düşüncelerinde Engel Olması Ne Kadar Kötü Bir Durum İsyan Etme Sen Portakal Suyu Duygularını Paylaşıyorsun Dusuncelerını Bızlere Aktarıyorsun Belkıde Hep İçine Atıyorsun Bazı Şeyleri Ama Üzülme Herşeyin En İyisine Layıksın Bu Dünyada Değilse BiLe Ahirette İnşaALLAH Bol Bol Dua Et Rabbim El Açıp Dua Eden Kullarının Dualarını Geri Çevirmezmiş ALLAH'a Emanet ol
    çok teşekkür ederm hepinize. beni anladığınıza eminim
    onun için açtım yüreğimi sizlere
    çok sağolun ama çıkar yolum yok

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: saww Mesajı Gör
    ALLAH yar ve yardımcın olsun...
    sağolhepimizin
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hakan_turk79 Mesajı Gör
    bir arkadaş daha yazmış sizin gibi.bu nedir böyle yaa ben anlayamıyorum kafam basmıyor neden böyle yapılıyor.sosyal hizmetler size yardımcı olucaktır başvurursanız. ama ailenizin bakamıyoruz demesi lazım. allah ıslah etsin onları sanada sabır versin sevgili kardeşim
    işte elaleme ne diycekler.el yüzüne karşı vermezler
    araştırıp öyle konşcam
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Manisali Mesajı Gör
    allah yardimcin olsun bende akil hastanesinde yatmiştim manisada senin yaşadiklarinin 10 mislini yaşamiştim. çok zor ...
    allah yardımcın olsn karddeş
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: efekt Mesajı Gör
    Allah yardımcın olsun kardeş . inşallah rahata kavuşursun. Allah ailene hidayet versin.
    sağol allah razı olsn
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: murat31 Mesajı Gör
    merhaba telefonum 5398727322 ararsan sana yardımcı olurum
    ilkmsjın,yeni üyesn kusura bakma kafam karıştı
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: k.polat Mesajı Gör
    Allah yardımcın olsun nasıl anne babalar var yaa..
    saağolasn

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Yani sen henüz bir girişimde bulunmadınmı dün akşamdan beri ?
    Tedavi gördüğün fizik tedavi hastanesi özel mi devletemi ait bilemiyorum ama kime ait olursa olsun orada mutlaka duyarlı vicdan sahibi biri vardır...
    Hasta hakları birimine,tedevini yapan doktora,baş hekime hastane polisine söyle ben vali veya kaymakam beye ulaşmak isiyorum de mail de olur ama mail geç cevaplanır sen hastanedeyken bir şekilde devletin bir yetkilisine ulaş.
    Her önüne gelenede güvenme bu arada,mutlaka devletin yetkili görevli kişileri olsun ulaşacağın kişiler...
    Ya bulunduğun yeri bana özelden yaz ben senin adına valiliğe veya kaymakama ulaşayım söz veriyorum hiç kimse bilmeyecek..
    Dünde geceden beri senden olumlu bir haber bekliyorum henüz bir girişimde bulunmamışsın ?

Üye
    portakal suyu Avatarı

Son Giriş
    13.08-2012
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    -----------
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nacar Mesajı Gör
    allah yardımcı olsun her insan bir olmuyor neyapacaksın ki kader annengil bakım aylıgı alıyor mu alıyorsa shçek e bildir seni bakım evine alır hemde ailene ceza verir şunuda bildirmek isterim bakım evlerine güvenme tvlarda görüyoruz işkence ediyorlar hemen karar verme iyi düşün bunları öyle kararını ver
    yok allmıyorz aylık felan
    korktuğum iişkence zaten
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: faruk34 Mesajı Gör
    Allah c.c yardımcın olsun, insanın ailesi bunu yaparsa bakım evi ne yapmazki
    bilmem yapar mı

ansızın,
    ünv hastanesindeym. tamam bulunaym devlet alsn bakacaksa yani
    haa ben bu evden o yolla çıkarsam bi daha gelemem.peder serttir ssksından bile atar
    peki sonra napcam

gerçi 3 yıldır evdeym bi kere gelip sormadı. evde olmasam nolur ki? yaşarken yetim bırakmadı mı zaten

sağol bana güven veriyorsn ama benbu işleri iyice araştırıp öyle harekete geçeceğim

ama illa ki geçcem

bak şu an hastanedeym sabah belediye aldı ecvden kardeşlerm yanımda

nerde bu annne baba yok....

anem sabAh hastanede erken gemiş kendisi için tabi

öğle yemeğini yedi gitti.öyle işte

bak hastaneden geçen ay çıktm yoğun bakımdaydm mesela.eve geldk ağrım çoktu,idrarımı beze yaptm hemen herkese altına yapııyo twemizliyorm demiş. bi genç kızın mahremi söylenir mi

neyse biri götürdüğü sürece tuvalet ihtiyacınmı yapıyorm

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Canım belediye sabah seni evden aldığında hiç mi bir fırsatını bulup söyleyemedin ?
    Haydi sen söyleyemiyorsun kardeşlerin neden devletin bir yetkilisiyle görüşüp durumunu bildirmiyorlar ?
    Anneni anlatıp durma canım nasıl bir anne olduğunu az çok anladığımız için senin için bir çıkar yol bulmaya çalışıyoruz...
    Bende bir anneyim,benimde çocuklarım var anneni anlamaya çalışıyorum ama bir türlü anlayamıyorum...
    Bakım evleri ne kadar bakar,iyimi bakar,kötümü bakar doğrusu bu konuda bilgim yok ama sen vali veya kaymakamsız bunları araştırıp güvenli bilgilere başka türlü ulaşamazsın bilmem beni anlıyormusun ?
    Tek çıkar yolun vali veya kaymakamla iletişime geçip herşeyi söyleyip aklına takılan her sorunun cevabını bulman ve en sağlıklı kararı aldığın bilgiler doğrultusunda vermendir...

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş benimde san a diyeceğim zor durumdasın hastalıktan ve acıdan daha çok insana zor gelir eğer evden ayrılmayı düşünüyorsan benim sana diyeceğim gücünün son damlasına hatta fazlasına kadar dayan gitme zorla da götürürlerse yapacak bir şey yok git ve insanliğin ölmediği yerlerde var rabbim şüphesizki sana yardım edecektir sabret ailenede ALLAH merhamet versin hidayete ermeyi nasip etsin diyelim

Üye
    sevgidostu Avatarı

Gerçek Adı
    fatih sarı
    Son Giriş
    28.05-2013
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sana tavsiyem ekim gibi sınav olacak. Kardeşlerin de yardımcı olsun bu sınava iyi çalış. Söylenene göre epey memur alacaklar. Memur olursan en azından maaşın olur. Kurtulursun.

Galiba annen biraz paracı. Onun için inanki kazanabilirsen evde çok rahat edersin.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

öyle babalar duymuştum ama annenin tavrı bana çok beynimin alamayacagı bir şey.bende anne oldugum içindir sanırım.halada inanamıyorum.

Üye
    İçimdekiDeniz Avatarı

Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    istanbul/
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sana akıl vermiş gibi olmayayım ama bence ailenide bir seçenek olarak görerek gönüllü ayrıl evden".Madem siz bana bakamıyorsunuz ben o halde bir bakım evinde kalmayı tercih ediyorum." de Ondan sonra hangi ildeysen sosyal işlerden sorumlu biriyle görüş,ailem bakmıyor ve bir an önce evden ayrılmak istiyorum. Ve eğer ki, olumsuz sonuç gibi görürsen yönlendirecekler vs. bu kötü şartlarda bana bişey olursa emin olun ki sizide katacağımdan şüpheniz olmasın diyip biraz sert çıkış görevlilerle.çünkü nedeni ise devlet bakıma muhtaç birisi için bakım evlerine yattığında daha fazla bir para ödediği için almamaya gayret gösterir.Bu durumu bire bir yaşayan bir arkadaşda var. şuan durumu iyi bir bakım evinde
    Bana göre insanın hayatta tek savaşabileceği bir şey varsa oda onudurudur.Ve ne ailen nede başka birisi senin duygularınla hislerinle onurunla oynayamaz...Bir çıkış yolu bulmanı umut ediyorum. eğer ist. içindeysen sana telefon verebilirim ilgilenen birimlerin telefon numaralarını.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben böyle şeyleri okuduğum zaman canım çok sıkılıyor ya Allah cc.güç,kuvvet,sabırlar versin.... .İnşAllah en kısa zaman da konu güzel bir açıklığa kavuşur...

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

LinkBacks (?)

1. 28.06-2011, 02:59
  2. 28.06-2011, 02:55
  3. 28.06-2011, 02:54
  4. 28.06-2011, 02:54