Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    DAMLA81 Avatarı

Gerçek Adı
    AYŞE
    Son Giriş
    12.01-2017
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı yetenekli ama engelli olan öğrencilere kapılarını kapattı.

Bugün Hürriyet gazetesinde bu haberi okuyunca aklıma geldi,
    Yıllar önce endistri meslek lisesi yapı ressamlığı bölümüne kayıt yaptırmak için gitmiştim
    ama öyle bir karşılanmışdım ki ordaki öğretmenler kayıt yapamayız ,seçmiş olduğunuz meslek dalı size uygun değil demişlerdi.Hatda olağan bir durum varmış gibi toplanmışlardı.
    Sağolsun saygıyla ismini anıyorum ozamanın bölüm şefi Uğur KÜRKCÜ hocam seçmiş olduğu mesleği çok güzel yapacağına inanıyorum demiş ve kayıdımı yapmışdı...
    Liseyi bitirip önlisansımıda yapdım,mesleğimi yıllarca yaptım özürüm buna hiç engel olmadı...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Önyargılar gerek engelli gerek engelsiz tüm insanların önündeki en büyük sorun olmaya devam ediyor.Önyargılar karşı taraftan bize dikte edilmeye çalışıldığı zaman bi şekilde çözüm yolu bulabiliyoruz.Ne varki çoğu zaman bu önyargıları kendimizde benimseyip bilakis kendi önümüze kendi ellerimizle koyuyoruz.Şu belki de milyonlarca kez açık açık görülmüştür ki; bir insan gerçekten isteyip planlı bir şekilde çalıştıktan sonra mümkün olmayan hiçbirşey yoktur.Biz engellilere düşen çevrenin ne dediği ne düşündüğü değil,kendi içimizdeki yapma isteğini olup olmamasıdır.Biz istedikten sonra başarılamayacak hiçbirşey yoktur.