Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 43 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ecel Avatarı

Son Giriş
    04.09-2015
    Saat
    14:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    avcıkomando;

çok sabırlıymışsın kardeşim çok.allah sabrını artırsın. benim başıma gelse aynı durum; alayının hayatı kayar...

Üye
    bensalih1131 Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    07.03-2017
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevdirmenin yolu sevgiden geçer.İlk önce ilgini daha sonra sevgini göster.sıralamayı bozmadan.daha sonra derdini. Dermanı olmayan dert yoktur. unutma her yarayada bir merhem vardır.

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

KARDEŞ AÇIL EN AZINDAN DÜŞÜNCESİNİ ÖĞRENMİŞ OLURSUN... Ancak Şu hayat şartlarında eşşekten düşenin halini eşekten düşen anlar ne diyim. hoş aynı şartlarda olan engelliler bile birbirlerini zor anlıyorlar.

Üye
    GuRuR Avatarı

Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    16:26
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kıza söyleyeceklerini kağıda yaz içini tam dök ,oda cevabını kağıda yazsın samimi bir şekilde olursa olur olmazsa olmaz, yeni aşklara yelken acarsın.Arkadaşım burada asıl mesle aşktan meşkten önce ben bu kızı alırsam maddi ve manevi anlamda gecinebilirmiyim Bu durumda olan ne ilk kişisiniz nede son.

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Söylemiş zaten açılmış arkadaşlar ikinci şıkkı gerçkleştrmiş yukarıları okursanız görürsünüz sonuç redd ama olablir sen bu yolda devam et kardeşim sonradan teklif etmedm die en azından pişman olmassn negatif sonucu engeline vurma yalnız yoksa işin içinden çıkamassn.....

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Ben 2.şıktan yanayım bence söyle hayatta ne olacağını kimse bilemez şansınızı bi deneyiniz diyorum ama; ya da hiç olumsuz gibi ise; kızla sizin irtibatınız nasıl yan yana gelebiliyormusunuz, az buçuk size hislerini belli eder, bu sezimlemelere dayanarak hareket ederseniz daha sağlıklı olur,daha sağlam adım atmış olursunuz.en azından sormuş olduğunuz söze istinaden ne cevap verebileceğini tahmin edersiniz,netice de çokta üzülmezsiniz ozaman.Dilerim istediğiniz gibi olur.
    Sağlıcakla kalınız.bol şanslar

Üye
    BOZLAR Avatarı

Gerçek Adı
    müjdat dagdelen
    Son Giriş
    08.10-2015
    Saat
    08:51
    Yaşadığı Yer
    uşakşme
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş hiç kasma kendi seviyorum len seni seviyorum işte bagır bagıra bildigin kadar ister sevgime karşılık ver ister verme seviyorum işte seni diya söyleeeeeeeeeeeeeeee içinde kalmasın sonra içinde patlar onuda kladıramazsın bırak dışında patlasın

Üye
    Selcuk Atakan Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk ATAKAN
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    Silivri/İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben olsam söylerdim en azından elimde bir sonuç olduğu için beynim rahat olurdu.

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

tabi buraya yazması kolay, uçsuz bucaksız sallayın
    önce bi baksın kızın ona karşı ilgisine ondan sonra açılsın, sizde hemen git rahat ol , bağır çağır , demesi kolay tabi

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

BOZLAR;
    Söyleyince ne olacak kızın ilgisi yoksa sonra üzülen yine o olacak.çok fazla yüz vermeden ciddi bir şekilde söyle okadar yalvarır derede de yapma boşver kendini okadar düşürme,sonra daha çok pof poflanacak kendisini bişi sanacak,o isterse zaten sen söyleyince de kabul eder...

Üye
    golden_heart Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Çorum
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    12

Arkadaşlarım hepinize de görüşleriniz için teşekkür ederim...görüşlerini hala sunacak olanlarada teşekkür ederim şimdiden ...

bir çoğunuz ikinci seçeneğin doğrultusunda hareket etmemii sölemişsiniz..bende öle yaptım..öyle iyi birisiydikiki..birde 12 yıl önce 4 yıl boyunca komşuluk ilişkimizin olduğu birisiydi..12 yıl sonra face aracılığı ile buldum..ama aklımda yokken..sonra bir muhebbet özlemler eşliğinde ailelerin nasıl olduğu,bunca zaman neler yapıldığı vs. konuşulurken bir baktım aradan 2 ay geçmiş..yan yana hiç gelemedik arkadaşlar.ama ona öle ısındımki..çok farklıydı.özrümü unuttum,sorunlarımı kafama takmıyodum..akşam olsada onla nette görüşsem diye can atıyodum..oda bana samimiydi..ama ben yanlış yorumlamıştım nerden biliyim ki..öyle böyle tam 2 sene netten görüştük bi çok şey paylaştı..acısıyla tatlısıyla..2 kez imalarla ona sölemeye kalktım..niye ima peki? çünkü onun duygularına hayallerine saygım vardı..zaten gerçekten sevdiyse bir insan karşısındakine her halukarda saygı duyar..sevdiği varsa dedim yada engellilere karşı tutumu nedir dedim..imalarla anlatmaya kalktım.ama sonuç negatifti..bunu 3 kez dednedim ve hep sonunda toparladım..arkadaş modundan devam ediyim buda yeter bana dedim..napıyım o farklıydı ve ben ona çok alışmıştım..neyse en son bi gece artık onu sıktığımı daralttığımı söledi..benim onun kaderine müdehale ettiğimi ima etti.'davul bile dengi dengine' lafına benzer bir tabir kullandı..artık o güzel huylu,muhteşem insan bambaşka birisi olmuştu..tanıyamıyordum ve çok üzülüyordum..Allah inancı olan bir insan bunu nasıl diyebilir..benim ondan soğumam için bunu dillendirmesi mi gerekir..'avcıkomando' kardeşim gibi oda sonrada engelli olsa Allah korusunda ozaman beni anlarda..işte ben onun gibi olamıyorum..yine Allah korusun diyorum şuanda..ama o... birde şu oldu en son geçen günlerde facebook'umda ekli duruyordu ama konuşmuyorduk..aniden silmiş birde engellemiş..arkasında aşağılanmış,soyutlanmış bir insan bırakmak pahasına bu yolu seçti..onada çok üzüldüm..keşke söleyipte silseydi..en azından bir değerimiz olduğunu bilir teselli bulurdum..neyse ya temennim zor durumlara düşmeden benim durumumu ve ona anlatmak isteyipte anlatamadıklarımı anlar inşallah..ben ona beddua edemem..yoksa bu benim benliğimi kaybettiğimin işaretidir..( neyse ya kardeşlerim..şuan kafam çok karışık..bulunduğum yaşamda cıvıl cıvıl ,kalabalık bir yaşam değil..kafamı dağıtmak istiyorum ama herşey kısıtlı...sürekli aklıma o geliyo..son yaptığı geliyo..yeni birisine yönelsemmi acaba diyorum fakat korkuyda var içimde ya oda beğenmezse? diyorum..engelli birisi denk gelse diyorum engelli olan birisini de etrafta kolay kolay göremiyorsun..genelde evine kapanık oluyor...Allah bilir en hayırlısını.vakti zamanı vardır...kardeşlerim bana dua edin..bir mü'min kardeşi için dua ederse o daha makbuldur..bana dua edin bol bol..

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hiç sorun etme kardeşim bende engelli biriyim bugüne kadar kız arkadaşlarım hepsi engelsizdi evlendiM ve eşimde engelsiz bence hiç sorun etme kendine güven kendini eksik görme

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merak ediyordum sonucu öğrenmiş olduk, İsmail, sevilme umudu ile bağlanma artık hiç kimseye.. Karşı taraftan bir ışık almadıkça kaptırma kendini.. Belki bu defa şansım yaver gider, belki bu defa sevdiğim kişide beni sever belki şöyle olur, belki böyle olur falan vesaire deme.. Mantıklı olmaya zorla kendini.. Hatta hiiiiiç acele etme sabırlı ol ilk "seni seviyorum" sözünü karşı taraftan bekle.. Sonra sen dal olaya..

Bu bahsettiğin kızında seni sakat olduğun için reddetttiğini düşünmüyorum ben.. Vardır öyle insanlarda ama arkadaşken candan davranan kişi iş aşka gelince kaçıyorsa senin onda gördüklerini o sen de görememiş demektir.. Yani sen karakter olarak arkadaşı olabilirsin ama aşık olabileceği adam olamazsın.. Genelde bu tür durumlarda insanlar "sakat olmasaydım reddetmezdi" falan derler.. Arkadaşça sevmek başka aşk başka... Demekki seni sadece arkadaş olarak görmüş..demekki sen onun beklentilerine cevap verebilecek özelliklere sahip değilmişsin... Mutlaka bunda da vardır bir hayır..

Boşveeeeer... Bir gün Allah gönlüne göre olanı verir sana.. Demekki daha zamanına var..

Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

sana karsi saygisi sevgisi yoksa kendini yipratma deymez derim senin icin hayirli bir kiz degilmis Rabbim sana nasip etmemis ,üzme kendini sadece dua et zamani vakti gelince karsina ciki verir Rabbim senin icin en hayirlisini nasip etsin acele etme acele ise seytan karisir ...

Üye
    şems-i nur Avatarı

Gerçek Adı
    NURDAN
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    07:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sevgili ismail..
    havva vuu ya sonuna kadar katılıyorum arkadaşım..ilk anda asla kaptırmamalı insan kendini..benim bir hayat prensibim vardır onuda paylaşmak isterim sizlerle:"herşeye olmayacak nazarıyla yaklaşırım"olursaaa oh ne ala,olmazsaa işte ozaman yıkılmam,üzülmem..bu yanlış anlaşılmasın,olmucak diye bakarım ama çaba gösteririm son sürat,ama bazı şeyler nekadar gayret etsekte olmuyo,kısmetten öte yol gitmiyo,işte bu olımsuz neticelerden daha az etkilenmek adına böyle bir prensip koydum hayatıma..olmayabilir nazarıyla yaklaşmak...birde sana tavsiyem şu olacak;açık olmalısın bence.hani demişsinya ima ettim falan!aşkta ima olmaz,olmamamlı.kararın kesinse seviyorsan hiiiç kıvırmadan ben seni seviyorum diyebilmeli insan:ama duyacağınada razı olmalı;illaki karşılık bulacak değiliz çünkü değilmi!ben bir bayan olarak böyle imalara biraz acayip bakıyorumda kusuruma bakma!yaşını başını almış insanlarız,cahilde değiliz,gönül bu,sevdiyse uygun lisanla duygularımızı anlatmalıyız demi?hem biz bayanlar duygularını anlatan,yüreğini açan erkeklere daima daha sıcak bakmışızdır

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon