TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 72 / 72 İlkİlk ... 22626869707172
Toplam 1078 mesajın 1.066-1.078 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Antakya31 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgi ve saygı bu işin temeli. Ya güzel bir aile ortamında yetişmiş yada Kendini iyi yetiştirmiş ise engeli engelsizi olmaz. Önemli olan mutlu olabilmek her 2 insan açısından da.

Üye
    Hakan_39 Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    Urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bana göre engelli veya engelsiz olmasi önemli değil önemli olan birbirini anlamak ve saygı sevgi olmalı sol ayagimdan engelliyim yürüyorum bir sıkıntım kalmadı engelli bir kızla evlenebilirim olabilir Sevgi engelden daha onemli

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.189
    Verilen Beğeniler
    485

Kişiden, kişiye değişen tercih meselesidir. Erkekler Ataerkil bir toplumda var oldukları için bu durum onlara cazibeli gelir. Bizde engelli olmayan erkeklerle evlenmek isteriz. neden olmasın? engelli olmayan erkeklerinde empati yeteneği saygısı, sevgisi varsa imkansız değil bu durumlar. Normal yapılan evliliklerde ilerde ne olacağı belli mi? sonradan engelli olanlarda var. Eşine ömür boyu bakmakla yada bu yükümlülükten kaçanlar da var. Engelli ya da engelsiz; önemli olan doğru tercihler, doğru insanda ki rengi hayata yansıtmak.

Üye
    doğaevrim Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cehennemin dibinde n'olmuş
    Alınan Beğeniler
    2.604
    Verilen Beğeniler
    2.404

kendi kendinize bisiler çıkarıyorsunuz....nereden çıkarıyorsunuz bu sonucları...anket mi yaptınız acaba ....ne alaka yanı seven adam her türlü sever ....😏cesur yürek meselesi ....😏ayrıca bir kadının zekası ve quzelliqine bakıyor qenelde erkekler ...hatta coqu erkek zekadan cok quzelliqe bakıyor...aptal bir kadın olsa da mesela sirf quzelliqi için istiyorlar....mesela aaaaa bu bayan depresyon qecirmis biz bunu istemeyelim demiyorlar....😏

Üye
    Sizosalgun Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:59
    Yaşadığı Yer
    boşver
    Alınan Beğeniler
    118
    Verilen Beğeniler
    103

ilişkiye baslamak ıcın guzellıge evlenmek ıcın ise dürüstlüğe bakıyoruz (:

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.189
    Verilen Beğeniler
    485

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Sizosalgun bende Leonardo DiCaprio gibi birini istiyorum dürüst olmasa da olur. Erkeklerin %99 ne kadar dürüst ki kalan bir ihtimal oda dünyalı değildir.

Üye
    RÜZGAR ADA ERDOĞDU Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:13
    Yaşadığı Yer
    ADIYAMAN
    Alınan Beğeniler
    69
    Verilen Beğeniler
    254
    Blog Mesajları
    5

İnsanlar gelecegi bilemezler.Evlilik yaptiginiz insan belirli bir durumda saglamken engelli olabilir.Saglam diye biriyle evlenmek dogru bir durum degil aslinda.evlilik ciddi bir durumdur ve iyisiyle kotusuyle onu surdurmek daha onemlidir aslinda.Sevgi varsa sonu dusulmez sonucta.

Üye
    mejnun Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa Kılınç
    Son Giriş
    03.05-2021
    Saat
    01:16
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    308
    Verilen Beğeniler
    220

Elektrik meselesi

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    22:55
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Genelleme yapmayalım efenim, hatta bunu bir cinsiyete de indirgemeyelim sonuçta kadınların da "beni taşıyabilecek" erkek mentalitesini duyuyoruz. İlla ki söyleyeceksek "insanlar neden eş tercihlerinde engelsizleri seçiyor" diyelim.

Kişisel düşüncem ise bir kadında ne engeline, ne eğitimine, ne de sıfatına takılırım. Kendisinde insanlık olmadıktan sonra gerisi boş

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.189
    Verilen Beğeniler
    485

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    "Aynı duyguyu paylaşan kederli ruhlar birbirleriyle karşılaştıklarında huzur bulurlar." der Halil Cibran. "Acı çekmemiş biriyle yapılan her sohbet gevezeliktir." diye ekler Cioran. Böyledir. Daha önce acı çekmiş biriyle birlikte olun. Onlar mutluluğun değerini iyi bilirler.

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Memleketim
    Alınan Beğeniler
    820
    Verilen Beğeniler
    185
    Blog Mesajları
    22

Şems_i nur arkadaş ölmez ömür bir konu açmış.Kendisi evlendi gitti ama 10 yıl olmuş konusu sitede demirbaş vaziyette Ne zaman boş zamanlarımda bu siteye uğrasam karşıma çıkıyor

Üye
    dreamer80 Avatarı

Gerçek Adı
    Mükremin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    73

bekarlıktan sıkılan, bu başlığı hortlatıyor. şaka bir yana, kişinin aradığı şey ile ilgili bir durumdur. sevgi arıyorsan engeline bakmazsın ama maddesel şeyler arıyorsan (para, iş, makam, görsellik) ona göre birini ararsın. bunda şaşırılacak bir durum yok. kimisi de başka şeylere öncelik verir (bekaret, din, hizmetçilik)

engelli bir birey, engelsiz birini pekâlâ isteyebilir. bunun tam tersi de olabilir. bir insan engelli olduğu için ''mutlaka engelli birini istemeli'' diye bir şey olamaz. toplum kuralıdır, tencere kapak vs. diyebilirsiniz ancak o, diyen kişiyi bağlar. aynısı yaş farkı için de geçerlidir. bu tarz toplumlarda ''ay senden beş on yaş büyük, anan-baban yaşında napacan yeaaaa'' kafası da bunun aynısıdır.

sonuç olarak, toplum baskısı, kendisini düşündüğü için böyle söyler. sizler hiç kimsenin baskısı altında kalmadan, dilediğiniz gibi, özgürce seçimlerinizi yapınız. ancak o zaman bu dogmalar yıkılacaktır.

Üye
    bunyaminozdemir Avatarı

Son Giriş
    06.05-2021
    Saat
    08:28
    Yaşadığı Yer
    Türkiye (şehir önemli değil)
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilmiyorum ama ben engelli değilken engelli bir bayan ile evlenmek istiyordum şimdi de öyle ama artık evlenmek istemiyorum

Sayfa 72 / 72 İlkİlk ... 22626869707172