TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 69 / 72 İlkİlk ... 19596566676869707172 SonSon
Toplam 1078 mesajın 1.021-1.035 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @SGB

Bilemem ben sevmediğim biriyle evlenmem demek istedim.Belki öyle biri çıkarki,kendini sevdirir kader kışmet Allah cc.yazdıysa olur yazmadıysa olmaz ben kadere inanırım.
    @DüşünürBilir siz konuyu farklı yönlere saptırıyorsunuz ben engelsiz biriyle evlenmem demedim.Kafama göre biri olursa neden olmasın ama benim gibi düşünen olması lazım kompleksli olmayan, özgüveni yüksek,kendine güvenen,akıllı ve zeki engel görünmez ozaman seversin.Neyse beni anlayan anlardı anlamayanda istediği gibi anlar hiç sıkıntı değil.
    Saygılar,

Askıda Üyelik
    DüşünürBilir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    54

@sgurkan

Ben konuyu saptırmıyorum bence siz geçmişinizi bir kenara bırakamıyorsunuz Engellilerle anlaşamıyorum engelililer böyle şöyle demenize karşılık size yorum yaptım şuan bana yazdığınızı ilk başta yazmış olsanız hiç bu konu üzerine sizinle diyaloğa girmezdim neyse ki arkadaşlar ve benim yazdıklarım sizi bu yorumu yapmaya itti ne mutlu.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    134
    Verilen Beğeniler
    12
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Aşk ve sevgi varsa tüm engeller kalkar...Mantık evliliği yapılmak istenirse engelsiz biri tercih edilir doğal olarak..

Üye
    mert124 Avatarı

Gerçek Adı
    mert ozgur
    Son Giriş
    13.11-2019
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

sevgi diyorsunuz ama ya sevgi biterse ne olacak o zaman sgurkan hanfendi o zaman mahkemenin yolu tutulacak yada evliyken yeni aşklarmı aranacak hepsi soru işareti gelelim konumuza engelli bir erkek neden sağlam biri ile evlendiğine bence engelli bir bayanda sağlam bir kişi ile evlenmeyi tercih ediyor yani bu sadece erkekler tarafından değil bayanlarında tercihi oluyor bence bu olaya sosyal yönden bakmak gerektiğini düşünmekteyim ayrıca evlilik için sadece aşkın yetersiz olduğunu düşünenlerdenim

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

@DüşünürBilir herkes fikrini söylemekte özgürdür nasıl siz erkekler engelsiz bayanı bu yüzden tercih ediyoruz diye yorum yapma hakkınız varsa benim de kendi fikrimi söyle hakkım vardır herhalde diye düşünüyorum.Yorum yaparız eleştiri yaparız birbirimizi kırmadan ama siz bu seviyeyi koruyamıyorsunuz eleştiriye kalapısınız bende zaten artık yazmayacağım lütfen sizde yazmayınız bu son mesjımdı iyi günler.

Askıda Üyelik
    DüşünürBilir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    54

@Sehribanu

Mantık evliliği nedir? İnsan yaşamını daha iyi sürdürebilmek için hiç sevmediği biriyle evlenmek midir? bumu yani mantıklı olan?
    Mantık evliliğinde şöyle bir nüans var,tolere edemezsiniz

Adamın veya bayanın hatalarını,ailesinin yanlışlarını sineye çekemezsiniz. Bir iki sabredip eeee yeter deyip bitirirsiniz.Sevgi açar her zorluğun kapısını çünkü. Aşk,sevgi olmayınca yanlışlar çığ gibi büyür,bitirmeye kalkışınca da işin komiği suçlu yine siz olursunuz. Sevmediğiniz, heyecan duymadığınız bir evliliği sürükleyemezsiniz..

Yasaklı Üye
    AHN01 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ......
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    1

Bütün mesele doğal seleksiyon

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    11:11
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    134
    Verilen Beğeniler
    12
    Blog Mesajları
    1

@DüşünürBilir çok haklısınız insanlar evi arabasıvar,rahat bir hayatım olur diye düşünüp o şekilde evliliğe karar verdikleri için boşanmaların arttığı bir dönemdeyiz.
    Mantık evliliği planlanır,insanların beklentisi vardır.Aşk da ise olduğu gibi yaşanır hesapsız,kitapsız,beklentisiz...Aşkın ömrü kısadır,onu sevgiye dönüştürmek önemlidir uzun süreli bir ilişki için...

Üye
    nikola_tesla Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    72

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    eskiden böyle düşünmüyordum ve ulu konustum hayatimda bir takım olaylar yaşadım ve gerçekten insan severse gözü engel görmüyor yani düşüncelerin değişti insan bazen sevdiğinin bir gülüşüne tutuklu kalır bazen bir bakış çok şey anlatır ölümlü dünyadayız bugün varız yarin yokuz onun için sevmiyorsaniz kimsenin duygularıyla oynamayın ahını almayın ben nezaman ulu konustuysam yapmam dediklerimi yapamak zorunda kaldım

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: nikola_tesla Mesajı Gör
    eskiden böyle düşünmüyordum ve ulu konustum hayatimda bir takım olaylar yaşadım ve gerçekten insan severse gözü engel görmüyor yani düşüncelerin değişti insan bazen sevdiğinin bir gülüşüne tutuklu kalır bazen bir bakış çok şey anlatır ölümlü dünyadayız bugün varız yarin yokuz onun için sevmiyorsaniz kimsenin duygularıyla oynamayın ahını almayın ben nezaman ulu konustuysam yapmam dediklerimi yapamak zorunda kaldım
    Kesinlikle size katılıyorum çok güzel anlatmışsınız zamanla insan olgunlaşıyor fikirleri değişiyor.

Üye
    Suat4160 Avatarı

Son Giriş
    21.04-2019
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

forumda yeniyim, aslında form kullanmasını pek bilmemde,kurcalayarak öğrenmeye çalışıyorum. sizin bu başlık altındaki mesajınızdan sonra epey bi kurcaladım gezindim ama henüz evlilik üzerine bir cümleye değinemedim, yoksa ben mi göremedim , sanırım daha fazla öğrenmem lazım iyi formlar.

Askıda Üyelik
    DüşünürBilir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    54

@Suat4160

Evlilik üzerine çokca yorum yaptım mantık evliliğinden bile bahsettim okuman gereken yerleri okumamışsın..

Üye
    Suat4160 Avatarı

Son Giriş
    21.04-2019
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet mesajımdada belirttiğim gibi, formda yeniyim profilimdende belli olur yeniliğim, tam anlamıyla gezemedim formu ,rastladığım zaman okur inceler cvp yazılacaksa tabikide yazarım. teşekkürler.

Askıda Üyelik
    DüşünürBilir Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Alınan Beğeniler
    168
    Verilen Beğeniler
    54

@Suat4160

Bende yeniyim sorun yok 1 ay felan oldu sanırım benimde bilmediklerim var buraya vakit ayırırsan hem bir çok konuda bilgi sahibi oluyorsun hemde güzel insanlarla tanışıyorsun bu kadar kısa sürede ben çok olumlu yönde etkileniyorum iyi forumlar..

Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.501
    Verilen Beğeniler
    6.562

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sgurkan Mesajı Gör
    Bende nedense engellilerle anlaşamıyorum.Genelde kompleksli oluyorlar kendileriyle barışık değiller o yüzdende engelsiz bayan arıyorlar.
    Aynen)

Tatlış