TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 54 / 71 İlkİlk ... 44450515253545556575864 ... SonSon
Toplam 1065 mesajın 796-810 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    821
    Verilen Beğeniler
    943

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @_çalıkuşu_

alakası yok arkadaşım. siz bayanlar aileme yakın olayım benim ve ailemin yaşadığı şehirde oturalım derseniz daha çok koca ararsınız biraz empati yapın lütfen! Hep bizim dediğimiz olsun demek ile bu işler olmuyor.

@özzgee

Özge feminist misin ? direk erkekler üzerinden yürüyorsun hayırdır şekerim siz bayanlar engeline göre koca bakmıyor musunuz ?
    Herkes engeline göre eş aramakta özgürdür. Hafif engelli biriyim hatta belli bile olmuyor ağır engelli biri ile yapamam dediğimde neden erkekler suçlu oluyor? sizlerde aileme yakın olayım eşim aileme yakın yerden ev tutsun zihniyeti var kusura bakmayın.

Üye
    nikola_tesla Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:19
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    64

@İron

Kardeş kesinlikle katılıyorum

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    786
    Verilen Beğeniler
    3

Dünyadaki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerdeki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki;En iyi dost engelini yaşayandir ama bundan anlamayan insanlar cok, yazik.

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    22:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    637
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    22

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    İron ben engeli olmayan erkek ve kadınları konuştum.engellileri değil
    Sadece engelli bayanlarda değil engelli erkeklerde de var ailenin yanindan ayrılmak istememe olayı.bu tamamen demesem de genellikle engellilere has bir olay.

Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    821
    Verilen Beğeniler
    943

@içerişehir

arkadaşım evlilikten soğudum resmen. nedir bu kadınların istekleri bir kaç bayan ile görüştüm hepsi ailesine düşkün anneci çıktı. Neymiş ben o ` nun yaşadığı şehirde ailesine yakın yerden ev tutacakmışım oldu işim gücüm yok senin etrafında koşturacağım . Benden size tavsiye sakın psikolojik rahatsızlığı olan bir bayanla evlenmeyin hayatınızın hatası olur. Sonradan düzelir falan hikaye ve birde ailesine çok düşkün bir bayanla yola çıkmayın yürümez. Böyle insanlar denk gelirse hiç evlenmeyin daha iyi

@_çalıkuşu_
    o zaman evlenmesinler ömür boyu ailesi ile yaşasın ben zayıf insanları zaten sevmem

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    637
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    22

İyi de hıncını niye benden çıkarıyorsun )) tamam olur öyle erkek ve kadınlar evlenmesin. :-D

Yasaklı Üye
    Helsinki Avatarı

Gerçek Adı
    İron
    Son Giriş
    03.07-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    821
    Verilen Beğeniler
    943

@_çalıkuşu_

senden bir şey çıkarttığım yok sadece bıktım evlilikten soğuttunuz resmen beni biraz anlayışlı olun hep kendinizi düşünmeyin karşı tarafı dinleyip hak verin tek isteğim bu yani dünya kadınların eteklerinin etrafında dönmüyor kendinize gelin erkekleri üzmeyin bizler çok hassas varlıklarız belli etmeyiz ama kırılıyoruz yani

Üye
    nikola_tesla Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    64

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Zaten bir kız bence ailesine çok düşkün olursa o evlikte sıkıntılar çıkar erkek ve kızda evlikte ikiside ailesine mesafe koyacak bu benim şahsi düncem

@_çalıkuşu_

Erkeklerle sizin bence bir sıkıntınız var

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    637
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    22

İçerişehir misin nesin.benim hakkimda psikolojik tahlillerde bulunmak haddine değil.bak bu 3 oldu ve sabrettim.asıl senin benle bir sıkıntın var.takıntılı insanları hiç sevmem.bir daha da uyarmayacağım.özelden de özür mesajları atma!
    iron sen 3 tane kızla görüşüp bir tecrübeye ve fikre sahip olmuşsun.unutmaki bayanlarda kendi tecrübeleri ve kirginliklarina göre kararlar alır.dünya da erkeklerin etrafında dönmüyor aynı zamanda ve konu bu değilken her konuyu aynı yere getiriyorsun.konu hep annesinden ayrilamayan kızlara ve senin evlilikten sogumana geliyor.
    Halbuki konu başka.
    İcerisehir,sen bu arkadasin psikolojisiyle ilgilen benimki yerinde merak etme.bir seyden sogudugum yok yani

Üye
    nikola_tesla Avatarı

Gerçek Adı
    SELÇUK
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    64

Değerli bir ablamin bir sözü var erkekle mutlu olmak istiyorsan onu anla bir bayanla mutlu olmak istiyorsan onu çok sev ve ilgiyi eksik etme ama sakın anlamaya çalışma

Üye
    1Şans Avatarı

Gerçek Adı
    Samet
    Son Giriş
    05.04-2020
    Saat
    05:33
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL (samsun)
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    1

Bu soruda erkekler genelleme yapılmış. Ben şahsen engeli olmayan birisiyle yapabileceğimi pek düşünmüyorum. Yani sevdiğim kadının da engeli olursa birbirimizi bir nevze olsun daha iyi anlarız diye düşünüyorum. Hatta bu düşüncemden dolayı beni seven ve engeli olmayan birisinden ayrıldım zamanında. Yani bu soru böyle olmamalıydı. Düşünce yapısına göre davranışlar değişiyor. Belki bu soruyu soran bayan arkadaşlar erkeklerde engeli problem yapmıyor olabilir ancak engelini problem yapmayarak bir kadını seven erkekler de olduğunu unutmasınlar. Yani birçok bayanda engeli problem ederek erkekleri istemeyebiliyor. Burda erkek kadın muhabbeti değilde , düşünce yapıları tartışılmalı bence.

Üye
    Zorro Avatarı

Gerçek Adı
    Žorro
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:43
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    786
    Verilen Beğeniler
    3

Hayatta gözyaşlarımı hak edecek bir insan görmedim. Ya benim gözyaşlarım gereksiz, ya da uğruna gözyaşı döktüğüm insanlar değersiz.
    Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan, yalnız söylenen sözü duyabiliyorsan, Ne görebiliyorsun Ne de duyabiliyorsun...
    Bana bir dilim sevgi ver . Yıpranmamış olsun Taze olsun , Her şeyden önemlisi Boş olmasın ici.

Üye
    Cengiz68 Avatarı

Son Giriş
    01.12-2018
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    4

Bana göre erkekler taa çocukluklarından beri anneler sayesinde hayatları hep kolaylaşmıştır onun için hep hayatlarını kolaylaştıracak kişileri tercih ederler evlilikte tabiii istisnalar kaideyi bozmaz fikrimce durum böyle

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    637
    Verilen Beğeniler
    148
    Blog Mesajları
    22

Hep erkeklerin tercihiyle oluyor zaten.engelsiz bayan kukla sanırım.gel desen gelir gelme desen gelmez )) yeterki engelli erkek onu tercih etsin!
    Konu başlığını resmen sanki dünya engelli erkeklerin etrafında dönüyor gibi açmış arkadaş.
    Şimdi şunu bir anlayalım.engelli erkek mi engelsiz bayanları tercih ediyor yoksa o engelsiz bayan mı erkeği tercih ediyor.
    Benden başka konuyu engelsiz bayan açısından ele alan yok.halbuki bizler engelliler olarak genellikle sağlamlar tarafından tercih edilen taraf olabiliyoruz.tercih eden değil yani.bu hayatın bir gerçeği.kimse kusura bakmasın )
    Ha benim için engelli yada engelsiz farketmiyor ve kendimi değerli görüyorum.yanlış anlaşılmasın.

Üye
    Skolyoz23 Avatarı

Gerçek Adı
    Ölüme Nişanlı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    397
    Verilen Beğeniler
    395

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    on yıl önce kifoz yani kamburluk ve şizofreni (o zamanlar ne olduğunu bende bilmiyordum) ile tanıştım dünyam kararmıştı hayatım alt üst olmuştu
    30 yaşındayım 20 yaşında iken askerde engelli olmayan dünyalar güzeli bir kız ile tanıştım, 5 yıl boyunca konuştuk hiç bir zaman kendisine yalan söylemedim, kendisini çok sevdim saolsun o da beni sevdi

bir gün oturdum karşısına ve hastalıklarımdan bahsettim, cinler gördügümü ( o zamanlar cin diyordum) birilerin gece gündüz sürekli benim yanımda olduğunu ama nedendir bilinmez onların benden başkasının görmediğini söyledim
    sonra gömleğimi çıkarıp sırtımı gösterdim omurilik kemiğimin her geçen gün ilerlediğini ve kambur olduğunu gösterdim
    beni kesin terk eder dedim

ama aradan 5 yıl geçti beni hiç bir zaman bırakmadı, ailesi izin vermedi sadece bende intihar ettim ama ölmedim
    sonra o zaman ki kız arkadaşım bu hastalığının ameliyat ile düzelebildiğini araştırmış ve bana söylemişti bende istanbula giderek araştırdım ve ümraniye araştırma hastaseni prof doktOR Nejdet Sağlam'da muayene olup tam bir yıl ameliyat sırası bekledim

ameliyatım tam on saat sürdü ve bir yıl da ancak hem psikolojik hemde fiziksel olarak kendimi topladım

o zamanlar eğer kız arkadaşım benim yanımda dimdik durmasaydı ben şimdi sanırım çoktan hayatıma kıymış olacaktım
    o zaman ki kız arkadaşım ŞU ANDAKİ EŞİM hep yanımda oldu

hiç bir engeli yoktu herkeste illaki bir kusur olur ama hem gönlü hem yüzü güzeldi
    saolsun hep yanımdaydı ve hala yanımda
    4 yıllık evliyiz şu anda ilk kızımızı kaybettik doğum sırasında ama şu anda bir çocuğumuz daha var

arkadaşlar eğer karşıdaki insanın kalbinde ENGEL yoksa, başka yerinde engel olup olmaması hiç önemli değil bence
    yeterki sevin birbirinizi
    yeter ki ALLAH kaderinizi birleştirsin yoksa engellimiş değilmiş önemli değil

eğer bu anlattıklarımın tam tersi eşim de olmuş olsaydı ben de onu asla bırakmazdım

ALLAH herkesin gönlüne göre versin...

Sayfa 54 / 71 İlkİlk ... 44450515253545556575864 ... SonSon