Sayfa 7 / 59 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon
Toplam 882 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gurbetli Avatarı

Son Giriş
    31.01-2017
    Saat
    12:18
    Yaşadığı Yer
    B.B. memleketim
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    26
    Blog Mesajları
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ne desem ibret verici yorumlar arada

Yasaklı Üye
    Mesut. Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    20.03-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    5

Öyle olmalıdır demiyor malesefki çoğu kişi öyle yapıyor demek istiyor. yanı oda eleştirin kısmına yazmış bunları zaten savunduğunu en sonda yazmış

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Genellemeler çok yapılmıs ama kime göre neye göre yapıyosunuz ben onu anlamadım..
    Dışardaki 3ncü kişilerin istatisliğine göre hiçbirzaman hayatıma şekil vermedim vermeyide düşünmüyorum,
    ve ayrıma cok karsıyım gerek dil,din ayrımı olsun gerek baska bi ayrım bu ayrımda engelli engelsiz ayrımıda var tabiki..
    Ne yani sizinel engelli oldugunuz için evlenmeyen bir insana yada engelli bir insanın engelli olmadıgı için evlendigi zaman nasıl güven olabilirki..
    O zaman iyi günde kötü günde hastalıkda saglıkta sözü sadece lafdanmı ibaret?
    ne yani engeli yok diye evlendiginiz bir kişi Allah göstermesin kaza gecirdigi anda ilk terkeden sizmi olucaksınız?
    Yok hayır diyorsanız neden engel ayırdımı..
    Bu yazılarım tepki eleştri polemik amaçlı degil iç dökme amaçlı..
    Sabah programlarında onlarca aciz çaresiz kadın görüyoruz,eger bu zihniyet hala eli ayağı düzgün olsun yeter demeye devam ederse böyle olmaya devam edicek..
    önemli olan karakterinin kişiliğinin düzgün olması..
    Engeller paylastıkca asılır..
    iyi forumlar

Üye
    hüseyin32 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin Güllü
    Son Giriş
    28.08-2015
    Saat
    13:10
    Yaşadığı Yer
    Isparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Death Angel;

Dikkat edersen herkes öyle yapıyor demedim. Ama birçok kişi böyle yapıyor dedim. Saygılar

Üye
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Vuu erkeklerin ne olduğunu biliyoruz da denilmişya =S hepsini nasıl değerlendirdiniz? Ya bi gidin Allah Aşk'ına evlilik tercihleri çok farklı bir durum 2 taraf sağlıklıyken de bir sürü seçim yapıyor e biz engelli olanların da seçme özgürlüğü olduğuna göre herkesin vicdan yada sevgi anlayışına göre değişir bu..Kimi daha yüreklisini ister kimi daha eteklisini yorumlayamazsınız ki herkesin kendi yaşam biçimi ben hiç engelli bir evlilik görmedim o yüzden geniş çaplı bir yorum getiremiyorum ama gerçekten soru da yorumlar da (bir kaç kişi hariç) gerçekten saçmalamışsınız ..

Üye
    eygayli Avatarı

Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence tek v e gerçek aşk sedat balkanlının eşi yaşamıştır şahit oldsuğum tek gerçek aşk

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sedat Balkan'lının eşi gerçekten özel bir kadın.. Allah her erkeğe nasip etmez öyle bir kadını ve her kadında olamaz zaten onun kadar...

Konuyu açan arkadaşa "Bu ne biçim soru" deyip yüklenmeyin lütfen.. Bu konuya benzer bir çok konu açıldı forumlarda.. Yorumlarda yapılan tek hata genelleme yapılması "Bazı" denilse daha yerinde olur.. Ayrıca ben "sağlam olsunda ne olursa, kim olursa olsun" mantığında olmadığını düşünüyorum erkeklerin.. Genelleme yapıp "hepsi aynıdır" deyip değerleri olan ahlaklı beyleri rencide etmeyelim diyorum.. Binbir çeşit insan var her birininde kendine has özellikleri.. Sakat kadın tercih edilmiyor düşüncesi dokunabilir bir çok kadına.. Ama zaten kadın olmak sağlam ol, sakat ol başlı başına bir mesele bu ülkede.. Tartışarak çıkamayız işin içinden herkes tedbirini alacak taktiri Allah'a bırakacak yapacak başka bir şey yok..

Üye
    şems-i nur Avatarı

Gerçek Adı
    NURDAN
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    07:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

biraz daha seviyeli olsak arkadaşlar...

Üye
    Gulsen44 Avatarı

Gerçek Adı
    Gülşen
    Son Giriş
    15.07-2017
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Aklıma geldi soruyorum yanlış anlaşılmasın lütfen.
    Sevgili bıdıknur erkeklerin engelsiz bayanları tercih ettiği konusunda elinde somut bir delil mi var neye dayanarak bu görüşe sahipsin de böyle bir konu açmaya gerek duydun acaba ?
    Sadece merak ettim sordum.
    Dip not:Son yorumları okumadım eğerki sorumun cevabını daha önce yazmışsan cevaplama sayfa numarasını vermen yeterli.Tşkler.

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allahhh Allahhh bu ne biçim bir şaşkınlık alameti bu ne kendini bilmezce abuk subuk yorumlar konu başlığı dikkatimi çekti okuyayım dedim hay okumaz olsaydım ya ne demek erkeğin maadi durumu iyiyse sağlam kadını tercih edermiş neymiş erkeklerin hepsi aynıymış ( bu yorumu yapan arkadaşım bu kanıya vardığına göre kolleksiyonun bayağı bayağı geniş sanırım) neymiş cinsel iştahmış maşallah saçmalamakta sınır tanınmıyor bende aynı soruyu bu konuyu açan arkadaşa sormak isterdim? sen engelli bir erkeğimi tercih ederdin yoksa Bred Pit gibi birisinimi? sakın engelliyi tercih ederdim deme buna kargalar bile güler birde ceren arkadaş sen tamamen uçmuşsun be sevgili dostum ben nice sağlam kadın tanırımki bildiğin buzdolabı yani cinsel iştah sağlamlıkta olmuyor be her sağlam kadın erkeğin cinsel iştahını açmıyor cinsellik ap ayrı bir konu ben bu konunun bir tercih meselesinden ziyade YAZGI/KADER olduğuna inanıyorum kaderde ne yazılmışsa insan onu yaşar sevgili dostlarım...

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    2

Başlık acana kızmayın beyler, engelli erkekler genellikle maddiyatına güveniyorsa tercihlerini engelsiz bayandan kullanıyorlar.Bu konular cok derin ! kimse darılmasın gücenmesin insanoğlunun istekleri bitmez, sonradan engelli olan erkeklerin coğu, doğuştan engelli bayanları bile istemiyor, neden derseniz cocuğunda doğuştan engelli olacağına inanılıyor.Yukarı tükürsen bıyık, aşağı tükürsen sakal, bu söylediklerimi bir bayanında istemesi gayet normal.Bu sitede de bayan-erkek iki engelli arkadaşımızın mutluluğunada şait olduk, tabi onlar unu eleyip eleği astılar onlar bizim gönüllerimizin prens ve prensesleri.

Üye
    şems-i nur Avatarı

Gerçek Adı
    NURDAN
    Son Giriş
    10.07-2017
    Saat
    07:14
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Gecelerin_Prensi;

gecelerin prensine..
    öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim beyfendi..sonra bana olan sorunuzu açık yüreklilikle cevaplayayım..ben evlilik noktasında inanın engelliden yana tercihimi kullanıyorum..ama tabiki engelinin derecesi önemsiz diyemem..her noktada dengi olsun istiyor insan..ben evliliklerde maddi manevi denklik önemli derim.aşk ile herşey olur,her engel aşılır düşünceside çocukça geliyor!brad pit lerde falan hiiiç gözüm yok!huzuru ve mutluluğu sadece dış görünüşün veremeyeceğinin bilincinde olan bir bayanım hamdolsun..Rabbim herkesin gönlüne göre versin inş..

...ansızın...;

çevremden gözlemlediğim kadarıyla ve birkaçta şahsi tecrübeme dayanarak engelli erkeklerin evlilik noktasında engelsiz veya kendinden daha az engelli bayanlara evlenme teklif ettiklerini gözlemledim.zaten yapılan yüzküsür yorumada bakılırsa,bu tezim destekleniyor(tabi herkesin gerekçeleri var kendince.saygı duyuyorum)..ama forum köşesinde torumlara konu açmak için illaki deneyim veya ispata gerek yok..aklınıza takılanı yoruma açarsınız,desteklenir veya desteklenme..bu konunun bukadar sese getireceğini inanın düşünmemiştim..sevgiler sizede..

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili bıdık senin için kıstas nedir yani nasıl engeli olan birisiyle evlenirsin merak ettim durduk yerde

Üye
    Manisali Avatarı

Gerçek Adı
    DOĞAN GÜNEŞ
    Son Giriş
    24.06-2016
    Saat
    03:30
    Yaşadığı Yer
    İZMİR-MANİSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nurdan hanim peki tam tersini sorsam size bayanlar neden engelsiz erkekleri tercih ediyor. ? hadi gelin bunu tartişalim erkeklerin günahi nedir ? engelli erkekler aşik olamicaklarmi ? aşk tadina bakamicaklarmi çok saçma geliyor bu konular bana...

Üye
    gökhan_ Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bişey sormak istiyorum,
    Dün engelli salonunda sınava girdim ve benim engelim yok denecek kadar az yol kapalıydı sırayı kenara cekip gecmem lazımdı sağ kolu tamamen olmayan bir arkadas oraya yönlendigimi görünce ben gitmeden sırayı cekip bana yol açmaya calıstı..
    insanlık bu degilde nedir?
    neyse soruma gelelim herhangi bir kişi bütün aradığı kriterleri bir kişide bulmasına ragmen sırf engeli avr diye o kişi ile evlenmiyosa peki o kişinin engelli cocugu olursa napıcak?
    Terkmi edicek?
    Engelsiz diye aldıgı eşi kaza geçirirse(Allah göstermesin) boşancakmı?
    Yani bana saçma geliyor,engelli kişilere kronolojik vaka gibi bakılmasından rahatsızım

Sayfa 7 / 59 İlkİlk ... 345678910111757 ... SonSon