Sayfa 45 / 57 İlkİlk ... 3541424344454647484955 ... SonSon
Toplam 846 mesajın 661-675 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    her erkeğin aradığı kadın tipi eli yüzü düzgün, oturmasını kalkmasını bilen aç bırakmayacak kadar aşçılığı olan bir kadın iseal eştir fazlası olursada mükemmel eş olur birde kadınların istediği erkek tiplemesine yakışıklı, karizmatik, romantik, zengin, eşine karşı hep sevgi ve saygı besleyen, her istediğini koşulsuz gerçekleştiren vs.. say say bitmiyor nasıl bir hayal dünyanız var anlamıyorum hayır bide demiyormusunuz iç güzellik mühüm olandır diye bu lafınıza hasta oluyorum denizci ünüforması giyerken kızlardan paçamaı kurtarmaya çalışırken ne hikmetse demirci olduktan sonra kimse yüzüme bakmadı hani iç güzellikti gerçekten çok riyakarsınız engelli engelsiz fark etmez erkeği sizin için çekici yapan en önemli faktör cüzdanı okumuş kadında paraya bakıyor cahilde boşuna masal okumayın evliliğe gelince sizin evlilik anlayışınız ne sürekli sinemaya gidip lokantalarda yemek yeyip gezmek eğlenmekmi hayatın yükünü paylaşmayıp sadece eğlence kısmını paylaşmak mı

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    11:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    4

Herkes aradıgı hayalindekini yazmış sanki bi eş arıyorum gibi

Allah büyük tabi, elbet bi gün bizide gören olur

Üye
    engelli_eskisehir Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    Alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çünkü taş gibiler

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    29
    Verilen Beğeniler
    64

kizlar uniformayi cok severmis denizciyle evlenmek degildir dertleri hava atmaktir bos yere uzulme sen ne sandindi tabi parasi geliri olmayani kizlar degil erkekler bile istememeli bu zamanda/hayat parasiz donmuyor

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yani tebrik ederim.Yorumlar içerisinde en beğendiğim ve destekledğim yorum.Kesinlikle katılıyorumm...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: shukufe Mesajı Gör
    kizlar uniformayi cok severmis denizciyle evlenmek degildir dertleri hava atmaktir bos yere uzulme sen ne sandindi tabi parasi geliri olmayani kizlar degil erkekler bile istememeli bu zamanda/hayat parasiz donmuyor

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    2

mami23082;

Herkes sizin gibi düşünseydi boşanmalar bu kadar artmazdı.

Üye
    ertugrul60 Avatarı

Gerçek Adı
    ErT Kkc
    Son Giriş
    19.09-2014
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende bir erkek olarak bu konuda hakkında bir kaç söz yazmak istiyorum. bence önemli olan gönüllerde engel olmaması her hangi bir engeli olmayan erkek veya kadın engelilere aşık olabilir yada engelli bir insan her hangi bir engelsiz insana aşık olabilir. Allah hiç kimseyi dünya da yalnızlığa mahkum etmez. Sadece sabretmesini ve Allah dan hayırlısı dileyelim. Hayat her şeye rağmen güzeldir güzellikleri görelim dokunalım hissedelim. Unutmayalım arkadaşlar her şey haktan.

Görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler.

Üye
    leventdkm Avatarı

Gerçek Adı
    levent
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    21:00
    Yaşadığı Yer
    -ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

öyle bı dunya yok ya cok sacma... olur engellı ol sonra engelsız bırı olsun dıye arastır dur, bedensel olarak engelı yokdur ama baska engellerı cıkıncada ve anladınız sız onu, sonra senı bı odada bırakır gıder kalırsın ortada, engellı al sende engellısın madem, kenetlenın bırbırınıze sahıp cıkın, bırınızın yapamadıgını bırınız yapar, onun yapamadıgını bırınız yapar, ve o evde aşk kokar ve o evlıliğin adı aşk olur mutluluk olur huzur olur güven olur.....

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    02:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

sgurkan;

Eskiden insanlar daha zor hayatlardan daha sağlam çıkardı kanımca şimdi herkes kendi keyfine zeval gelmesin istiyor ama hayat böyle bişey değil ki elbette iyi günler kadar kötü günlerde olacak kötü günde de sevdiğinin yanında olacaksın elinden geldiğince yardım edeceksin ki birbirinize olan sevginiz saygınız artacak diğer türlü en küçük sıkıntıda hemen boşanma geyikleri mecburen ... Neyse ALLAH sonumuzu hayır etsin cümlemizin ...

Üye
    Kptnwlf Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Samsun / BAFRA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mami23082;

46 Sayfa yorum yazılmış ya la hep tartışma.. herkesin kardeşimin yorumunu tekrar tekrar okuması, idrak etmesi ve iyi anlaması lazım ki; konunun asıl cevabını bulalım.Kendi yorumuma gelelim;Ben engelliler kervanında 2,5 senemi doldurdum ve aynı kervanla yola devam ediyorum. ÖNCELİKLE ÇOĞUNUZ ERKEKLER VE KADINLAR diye GENELLEME yaparak yorum yapmışsınız. Çok yanlış. Bir bayan bir kaç erkekteki gördüğü gözlemlediği düşünceyi, nasıl bütün erkekler aynı düşünüyordur diyerek; ERKEKLER (engelli veya engelsiz erkekler) kadınları hizmetçi olarak alıyor der?Engelli veya engelsiz çiftlerin evlilikleri nasıl olmalı çok güzel anlatmış kardeşim. Sevgi olmayan, aşk olmayan, saygı olmayan ve benim favorim İbadet olmayan Evlerde, evliliklerde AYRILIKLAR OLUR. Ülkemizdeki boşanma oranına baksanız, evlenmeye korkarsınız.Ve Benim Evleneceğim kişi Engelsiz olmalı, ama hizmetçi olarak kullanmak için istemiyorum. "Zaten Seni seven kişi, seni tümüyle olduğun gibi kabul eder.'' diye bir söz var. Benimle evlenecek kişi beni sevmeli ve saygı duymalı. Ki ben her seni seviyorum diyenle evlenemem. Önce konuşurum.. buluşurum.. kendimi anlatırım. Benim bu bu bu sorunlarım var. Şu şu şu ihtiyaçlarımı refakatçi olmadan göremiyorum. Mesela banyomu tek başıma yapamıyorum. O da diyecek ki. Ben seni seviyorum ve seni oldugun gibi kabul ediyorum ve bütün ihtiyaçlarını görmeye razıyım. Onun tarafından her şeye TAMAM geldi. Benim tarafımdan onu Hizmetçi, ihtiyaçlarımı gören bir eş olarak görmemem için de ONU SEVMEM, SAYGI DUYMAM lazım değil mi?Bana gelince, ben ALLAH yolundayım İNŞaALLAH. Ben evlilik konusunda arayış içinde değilim, HAYIRLI EŞ diye dua ederim ve beklerim. Ki benim anlatmaya çalıştığım eş, kendisi sizi seçmeli, kabul etmeli sevmeli. Tabiki evde yatarak bekleme gelmez Bir de bütün sıkıntılarımız çözüldü de bir tek eş kaldı. Hee eş olunca sıkıntılarımız çözülecekse.. yine HAYIRLISI OLSUN der bekleriz. Size tavsiyem biraz da İslama kafa yorun. İbadetlerinizi yapmaya çalışın. Ben engelliyim yapamam yapamıyorum demeyin. Ben göğsümden aşağısını hissetmiyorum. Ama 5 vakit namazımı kılmaya çalışıyorum. ALLAH CÜMLEMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN. ALLAH'A EMANET OLUN.

Üye
    SERAFİM Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    06.11-2016
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konuyu biraz abarttınız gibi geliyor,biri sizi sevecek olursa her türlü sever ,sevmeye niyeti yoksa da binbir bahane bulur.....SEVENE MERHABAA SEVMEYENE ELVEDA

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Eyvallah kardeşim sen de çok güzel izah etmişsin hele sonunda noktayı koymuşsun ama evlenince müminin imanı tam olur diye hadis var sanırsam o yüzden evlenmek lazım tavsiye ederim ALLAH hakkımızda herşeyin hayırlısını versin birbirimizi sevecek olan eşler nasib etsin hepimize yazdıklarım sanki evli adam yazısı gibi ama bekarım yani çok kötü hissettim kendimi

Üye
    ferhat kurt Avatarı

Gerçek Adı
    Ferhat
    Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gardaşım herkes duygusal yaklaşmış.Para olsun yeter ki.Para her kapıyı açar..

Üye
    Kptnwlf Avatarı

Son Giriş
    24.03-2017
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    Samsun / BAFRA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Para her kapıyı açmaz. Trilyonların olsun açabilecek misin cennetin kapısını ? Ahiret parası lazım insana.Benim yazdıkları okursanız.. benim ve bazı engelli bireylerin, neden engelsiz bir bayanla evlenmek istediğini anlarsınız. Ama ben hiçbir engelli bireyin evleneceği kişiyi hizmetçi olarak göreceğini sanmıyorum.Saygılar... Sevgiler... ALLAH'A EMANET OLUN.

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    17.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ya paraya gelecek hatun değil arzum benim bana gelecek kişi para için gelecekse hatun zaten bize gelmez genel hatları itibarıyla maddiyatçı olur bizden daha sağlam ve zengin birini de bulabileceği için bize gelmez ... Bence sınavımız hem en zor hem en güzel kısmı bizi sevecek insan dış görünüşe maddiyata değil bize gelecek insan bize biz olduğumuz için gelir ahmet mehmet yasin muhammed olduğumuz için kişiliğimizden iyi insan oluşumuzdan insanlığımızdan onla güzel vakit geçirişimizden dolayı gelen gelir bize ama malesef bunların toplumda değerli olduğu zamanlar değil o yüzden doğru insanı bulmak daha uzun zaman alıyor ama herşeyin hayırlısı ayrıca evet romantik bir düşünce ve evet inanıyorum

Sayfa 45 / 57 İlkİlk ... 3541424344454647484955 ... SonSon