Toplam 11 mesajın 1-11 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dijicetin Avatarı

Son Giriş
    09.05-2008
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    BOLU-ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 18 yaşında sol gözümü kaybettim ilk başlarda çok üzülüp ağladığım olmuştur.Bende baktım üzülmek ağlamak bir işe yaramıyor. Keza insan bedeni sadece gözlerden ibaret değil. Bende diğer organlara işkence yaptığımı anladım ve hep moralimi yüksek tutmaya, sabırlı olmaya çalıştım halada öyleyimdir.

Şimdi ise kaldırımda sadece insanların bazen (özellikle soldan gelenlerin) üzerine çıkıyorum. Bundan başkaca bir eksiğim yok birde tabiki dış görünüş itibariyle pekde çekici biri olduğum söylenemez. Ama iş yakışıklılıkla bitmiyorki ilk önce insan olmak lazım.

Benim sizden tavsiyem beni tanıyan olursa sakın ha soldan bana yaklaşmasın çarpabilirim.

Herkese selamlar. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Üye
    gulpembe Avatarı

Son Giriş
    09.01-2017
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    Elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bunu hiç düşünmemiştim benimde sol Gözüm görmüyor kaldırımlarda yürürken dikat li olmalıyım

Üye
    anatolian82 Avatarı

Son Giriş
    18.06-2009
    Saat
    00:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam bende sol grme yok sağdada miyop astiğmat yolda yürürken hep solumu konytrol ederim 2 yıl önce bi sevgilim vardı yazık kızcağazın ayağını eskittim basa basa )

Üye
    gökbey_trn Avatarı

Son Giriş
    07.08-2017
    Saat
    13:43
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR-KÖRFEZ
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

diji inşallah senle yolda karşılaşmayız kardeş benimde sag gözde kayıp var eger bir çarpışırsak facia olur

Üye
    Grafiker Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.06-2010
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır :lol: :lol: .dağıtma yeter :lol: :lol:

Üye
    ASMİN Avatarı

Son Giriş
    12.03-2008
    Saat
    17:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır .dağıtma yeter

COK KOMİKSİN VALLA
    HERHALDE İLK CARPAN SENİN KIZ KARDESİN OLACAK SENDE ONLARA BİR CAY ISMARLARSIN DİMİ KARİZMA YANİ BASKA BİRSEY DEGİL :x :x :x :x

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ASMİN
    hocam mümkün olduğunca kızlara çarp.Noluyo lan falan derse durumu izah eder etmez Küçük Emrah moduna gir.Şansın varsa kız kafanı omzusuna yaslayıp seni sevmek isteyebilir.Sonrası senin yeteneğine kalmış.Önemli olan karizmadır .dağıtma yeter

COK KOMİKSİN VALLA
    HERHALDE İLK CARPAN SENİN KIZ KARDESİN OLACAK SENDE ONLARA BİR CAY ISMARLARSIN DİMİ KARİZMA YANİ BASKA BİRSEY DEGİL :x :x :x :x
    ASMİN ters saatinden mi geldin? Yahu buna ilk espiriyi sen patlatırdın şimdi bu ne mahalle kabadayısı ağzıyla kızkardeş geyiği. Garafiker bir espiri yapmış bunu neden bu kadar büyüttün anlamadım doğrusu. Yok yok sen saatinin dışındasın bugün belli.

Üye
    ASMİN Avatarı

Son Giriş
    12.03-2008
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

oyacığım seni sitede her kösede aradım bulamadım bulsam bulsam böyle bir yolla bulurum dedim ondan yanee

ne olursa olsun bayanların bu sekilde meta gibi söz aralarında dolasması hic hos degil ayrıca espirininde bir haddi olur dimi bidenem

Üye
    Oya Tekin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ASMİN
    oyacığım seni sitede her kösede aradım bulamadım bulsam bulsam böyle bir yolla bulurum dedim ondan yanee

ne olursa olsun bayanların bu sekilde meta gibi söz aralarında dolasması hic hos degil ayrıca espirininde bir haddi olur dimi bidenem
    Beni yanlış yerlerde ararsan tabi bulamazsın asmo bilmiyon mu ben organizasyondan organizasyona koşuyorum. Oraya baksan çoktan görürdün Espirinin bir haddi olursa kızmanında bir haddi olur dimi ama. :wink: Üstelik Grafiker senin anladığın anlamda söylememiştir olaya sosyal anlam yükleme şimdi. :wink:

Üye
    Grafiker Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    03.06-2010
    Saat
    01:44
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sıcak bir ortam oluşsun diye yaptığım kötü bir espriyi öyle bir yere çekmişsin ki helal olsun.Gerçekten beceri ister bu.Yazdıklarımıda bu kadar ciddiye alma boşver.Sağ olsun Oya ifade etmiş..evet senin anladığın anlamda yazmadım.Hatta hiçbir anlamı yok.Öyle olsaydı bu sitede bana okkalı bir şekilde cevap verip konuşamayacak duruma getirecek birçok bayan arkadaş var.Bu konuda hassas olan sadece sen değilsin emin olabilirsin..Kadın ve meta konusunda ciddi birşey yazmak istersem de bu tamamiyle bayanların lehine olur.Bu saatte sana başka ne yazayım bilmiyorum ki.04:55 olmuş...düşünmem gereken daha önemli konular var gerçekten.Tabi önce uyumam gerek.[/list]

Üye
    ASMİN Avatarı

Son Giriş
    12.03-2008
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...