TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 73 / 74 İlkİlk ... 2363697071727374 SonSon
Toplam 1104 mesajın 1.081-1.095 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Pluvia Avatarı

Gerçek Adı
    Sahranil (1983)
    Son Giriş
    21.01-2022
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2.527
    Verilen Beğeniler
    6.587

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yürümez

Üye
    Kevser er Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    06:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    78
    Verilen Beğeniler
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Önemli olan güven güven olduktan sonra sevgi ve şartlar uygun olduktan sonra engelli engelli değil diye bir problem olmuyordurda tabi insan şunu düşünmedende edemiyor hani sinirlenince ağzından çıkanlardan bir haber olamayan insanlar olur ya hadi evlendin yada sevgililikte bile ya hani o anlarda kendini kaybeden biri ise ve sen bunu o ana kadar farketmezsen adamla kavga ediyorsun örneğin adam sana sinirlendi gidip engelini kullanıp seni aşağılasa tabiki herkes bu karekterde olacak değil ama düşünsenize adamla yada kadınla evlendiniz o güne kadar öyle bişey yapmayan adam karşınıza geçti kavğa esnasında size sen engeellisin ben değilim dedi ha ben olsam bunu takmam sevmediğim biri söylese ama sevdiği olunca insana hele bide evli ise koyar yani ha tabiki papuç bırakılmaz öyle diyen adama tanımadanda evlenecek değilsin ama oldu ya dedi o anki hayal kırıklığı da kötü olur be olur ya çocuğun olur VS bırakamazsın yoksa bana göre engel diye bişey yok varsada bu insanları ayrıştıran bişey değil genel yapılan şeyler var toplumda sen onları yapamıyorsun diye engellisin oluyor ben biraz bozuk yürüyorum diye niye ayrıştırılayım ki yada Başka biri görmüyor diye niye ayrıştırılsın ki hem hayat farklılıklarla güzeldir senin gibi Olmayanıda seveceksin büyüklenmiyeceksin senin gibi düşünmeyenlenede saygı duyacaksın ki inan olasın herkesin herkesten alacağı bir ders öğreneceği bir şey vardır. Hayat farklıklarla güzeldir yoksa hiçbirimizin fotokopi kağıdından farkımız kalmazdı

Üye
    RÜZGAR ADA ERDOĞDU Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    04:05
    Yaşadığı Yer
    ADIYAMAN
    Alınan Beğeniler
    105
    Verilen Beğeniler
    323
    Blog Mesajları
    5

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    İliskilerde en onemli ama pekte dikkat edilmeyen seylerden biri oncelikle sevdigin insanin guzel taraflarini inceledigin kadar olumsuz taraflarini gozlemlemek.Bunu yapan insanlar var mi denirse cok nadirdir.Keske bunlarla ilgilenilebilse...

Üye
    Afyonlu20 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    sandikli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    56

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba engel yok evlenebilir bende afyondan sandıklının köyünden 36 yaşındayım evlenmek istiyorum doktor sordum ben acıkcası soruya istinaden karşı taraf kabul ederse engel durumunuzu olur dedi sorun yok bence evlenebilir

Sayfa 73 / 74 İlkİlk ... 2363697071727374 SonSon