TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 63 / 73 İlkİlk ... 1353596061626364656667 ... SonSon
Toplam 1086 mesajın 931-945 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    19
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @Nurtan
    Ya muhakkak aynı değildir fakat biraz genelleme de olsa bazı genel geçer önyargı kuralları var. Ben intikam almak için uğraşamam ama inancıma göre adaletin tecelli edeceği bir ahiret tarafı var orada acımam hakkımı alırım. Ve artık yalnızlık beni daha çok çekiyor malesef. Benim için iyi mi kötü mü bilemiyorum evet böyle biri hayatından ne kadar önce çıksa iyidir fakat etkileri de fazlaca oldu. Neyin ne olduğunu zaman gösterecektir. Fakat artık eskisi gibi naif değilim. Herkesin iyi niyetli olmadığını geç ve güç de olsa öğrendim. Bir de zamanın şartları sevgiyi harcadı sanki yükü zamana atmak gibi geldi bana göre. Sevgiyi biz harcadık sonuçlarını da kabul etmek zorunda kalıyoruz.

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.188
    Verilen Beğeniler
    485

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @mami23082 iyiler mutlaka kazanır. karşına öyle biri çıkar ki sen bütün gidenlere teşekkür edersin. Hayat devam ediyor...intikam kötü insanların seçimi en büyük intikam unutmak olmalı.
    öyle insanlara bizler izin vermesek hayatımızda olmazlardı. kendini geliştirmiş, iyiliği benimsemiş insanlar çok var bir gün yolun onlara da çıkacaktır. karamsar olmamalısın.

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    19
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    @Nurtan
    Bu dediklerinin çoğu klişe ve açıkcası iyiler kazanmıyor artık. Zaten artık bu yüzden iyiliğin bir önemi yok insanlar için. İntikam kötü insanların seçimi diyemem çünkü zalimin zulmü yapmasına engel olmak da intikam içerir. Yani kişi kötülük yaptığında karşılık almıyorsa kötülüğe devam edebilir. Ama ben bu dünyada alınan intikamı tercih etmiyorum. Unutmak yapılan iyiliklere karşı yapılan muameleyi unutmak ancak aptallık olabilir. Yani unutacak kadar az bir emek harcamalı insan bence de. Karşısındakini çok da ciddiye almamalı . Öyle insana ben şahsen insan diye izin verdim fakat çıkarcı bir mahlukat çıktı. İyiliği benimsemiş insanlar var belki ama ben şahit olmadım. Toplum ve insanlar çıkarcı malesef bunun yanı sıra gösteriş ve görüntü meraklısı. Neyse evet biraz karamsarım sen bana bakma. İnşallah diğerleri iyi insanlarla karşılaşır.

Üye
    druid Avatarı

Gerçek Adı
    Sunjata
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kilkenny
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    59

boş uğraş kızı ikna ettin bide ailesini ikna etcen uğraş hep ne yazıkki gelenek göreneklerimiz çok kötü ailelerin gözünde cocukları damızlık gibi güzel ırklarla beraber olsun verim artsın mantığı

Üye
    nostaljik Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    rize
    Alınan Beğeniler
    38
    Verilen Beğeniler
    32

Biz bir engelli birey olarak. bizi bırak engelsiz olan, engelli olanlar bile bize bakmıyor. nasip olmadı evlilik. evlenenlere mutluluk dilerim.

Üye
    Bahtsızbedevi18 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2021
    Saat
    01:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    11

@mami23082

Kötü ilişki vs Yalnızlık = Yalnızlık her türlü kazanır bu versusu (çünkü kötü ilişki insanı kanser eder, yalnızlık ise en fazla ara sıra depresyona sokar insanı) diyeceklerim bu kadar

Üye
    mami23082 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammed
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    17
    Verilen Beğeniler
    19
    Blog Mesajları
    3

@Bahtsızbedevi18
    Evet ben de bu söylemine katılıyorum. Kötü ilişkidense olmaması daha iyi bence de insanın en azından kafası rahat ediyor. Arada insan özlemiyor değil ama kötü ilişki olsa yalnızlığı da özlerim ya.

Üye
    Bahtsızbedevi18 Avatarı

Son Giriş
    10.05-2021
    Saat
    01:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    11

@Bahtsızbedevi18

Şunu da ekleyim buradan şöyle bir sonuç çıkmasın engelli engelli engelsiz engelsiz ile ilişkisi olsun anlamında demedim engelli engelsiz engelli engelli engelsiz engelsiz ve kadın erkek olarak her olasılıkta ilişki olabilir ya da evlenmiş de olabilir bunlar kötü ilişki demek değil benim kötü ilişkiden kastım kişilik karakter psikolojik yapı olarak uyumsuzluk sürekli kavga dövüş anlaşmazlıkların olduğu sürekli gerginlik stresin olduğu kötü bir ilişki ya da evlilik işte böyle olacağına yalnızlık daha iyi örneğin anlaşabilen bir engelli engelsiz evliliği anlaşamayan bir engelsiz engelsiz evliliğinden milyar kat daha iyidir evet

Üye
    zeynafzt Avatarı

Gerçek Adı
    Zeynep
    Son Giriş
    21.04-2021
    Saat
    02:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Aslında el alem pek umrumda değil , tek isteğim anne babamın kabul etmesi 😔

Üye
    Nurtan Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    🌈
    Alınan Beğeniler
    1.188
    Verilen Beğeniler
    485

Engelli engellinin halinden anlamıyor gibi.Engelli olmayan biriyle yapabilirim neden olmasın ki? örnekleri çok çevrede.

Üye
    Bora_@ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    03:39
    Yaşadığı Yer
    ?
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    10

Engelli yada engelsiz insanin anlaşması önemli ve engelli sağlamla cok guzel anlaşiyorlar davul bile dengine denır ben bu cümleye hıc bır zaman katılmıyorum

Üye
    Serkan555 Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan KARA
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    104
    Verilen Beğeniler
    79

Bu başlıkta sonuç ne oldu peki ?
    okumadım ama keşke 7 sene beklemeseniz elinden tutup kaçırsaydınız

Üye
    Bora_@ Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    03:39
    Yaşadığı Yer
    ?
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    10

@Serkan555
    senınde elinden tutan olur merak etme yeterki inan mevlam ne eylerse guzel eyler inş iyi insanlarla karşilaştırsın seni

Üye
    Kevser er Avatarı

Son Giriş
    01.04-2021
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    1

@zeynafzt

biz engellilere karşı hep ön yargılı olur çoğu kişi zaten herkes sizin gibi değil ailenizde muhtemelen arkadaşınızın durumundan dolayı sizin zorlanacağınızı düşündükleri için istemiyordur bize hep önyarğılı yaklasirlar genelde ama tanıdıkça ne güzel özeliklerimiz olduğunu gördükçe önyarğılı olma halleri kırılır bu hep böyle oldu kendi adıma okula gideriz arkadaş çevresi öğretmenler ise gireriz patronlar müdürler yediden yetmişe aynı olur genelde o yüzden yeni tanıştığım biri bana karşı önyarğılı olunca şaşırmıyorum kim olursa olsun bu duygusal anlamda buseyler paylaştığımız insanlarda da gecerli önce onlar Bana güvrnemiyo onyargili oluyor sonra Tanıdıkça bu durum tam tersi oluyor Ama bu kezde biz o bize güvenmeyenlere ğuvenemiyoruz işte herşeye rağmen bu döngüyü kıran insanla çok iyi anlaşıyoruz
    Sonradan Am işte o
    Döngü yokmu sizide önyarğılı şekilde değerlendiriyorlar aileniz bence herşeye rağmen denemeye devam etmekte fayda var bi sözüm var kendi adıma biriyle yeni tanıştığımda temkinli olurum yani o kadar ki karşımdaki genelde hiç haz etmez buna resmi kişilerde arkadas çevreside dahil ama ben Onlara o esnada söyle derim içimden Taniyinca gorecegim sizi ben genelde tanıdıkça onlar beni s sever bu sefer ben onlardan uzaklaşırım ama çünkü insanlar tanıdığım gibi çıkmaz genelde bu sefer iş tersine doner sizde her şeye rağmen Arkadaşınızı tanısalar aileniz sevecek ama tabi bu döngüyü kırmak ve bunu sağlamak ikinize ve Sabrınıza baglı

Üye
    Ali K. Avatarı

Son Giriş
    15.12-2020
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    olmaz o iş.. Tecrübe ile sabit

Sayfa 63 / 73 İlkİlk ... 1353596061626364656667 ... SonSon