Sayfa 6 / 37 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon
Toplam 554 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    camino Avatarı

Son Giriş
    13.06-2010
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    balıkesir/altınoluk
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sevgili diba ben eşimle evlenmeden önce sağlıklı biriydim yada benim hastalığım kendini geç belli etti eşim sağlıklı ve benim evliliğimden altı yedi yıl sonra kas hastalığım ilk belirtilerini verdi eşimle beraber doktorlardan gerekli bilgiyi aldık tıbben şu an itibarıyla kesin tedavisi yok ve ben o anımı hiç unutmuyorum evliliğe eşimle merhaba derken sağlıklı olan ben evliliğimin ilerleyen dönemlerinde engellenecektim ama hastalığım tarafından, bu zor dönemlerimde CANIM BİTANEM EŞİM in destek moral ve en önemlisi sevgisi benim hastalığımı daha kabul edebilir hale getirdi beni şimdi gelelim engelli engelliylemi beraber olmalı sorusuna ADAM GİBİ ADAM olduktan ve seni yaşamının iyi olduğu kadar kötü günlerindede yalnız bırakmadıktan sonra ENGELLİ YADA ENGELSİZ farkatmez dilerim sende o sevgi ve mutluluğu yakalayacaksın önemli olan sevmen ve bu sevgiyi karşındakinede hissettirebilmendir. SEVGİLERİMLE...

Üye
    bertuğ Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZGÜL SERT
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    12

aynı durum karşındaki kişinin başınada gelebilirdi..Allah insanı çeşitli sınavlardan geçiriyor ama anladığım kadar (şuan durumunuz ne bilemiyeceğim inş. berabersinizdir)arkadaşın bu sınavdan kaçıyor.önümüzdeki engel ne kadar güç ise ve biz bunu nekadar sahip çıkarsak bence en güzel mükafatıda alırız.
    not:18 aylık oğlum genelde yanımda oluyor cümle düşüklüğü için kusura bakmayın diğer yazılarım içinde geçerli ops:

Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgide engelin o kadar etkisi olacağını sanmıyorum..Sevgi bir gönül işidir..O kişiye sıcaklık duymandır onu özlemendir ona değer vermendir..yani sevgi çok şeydir aslında...
    Bu kadar yoğun duygular beslediği birinin eksik uzuvlarıyla uğraşıyorsa insan bunun sevgi olacağını sanmıyorum...Bu sadece kişinin kendi kalbini tatmin etmek için kendi kendine sevda oyunu oynamasıdır..aklındaki sevgiliye aşık olmasıdır..Karşısındakine değil..
    Samimi ve içten bir sevgiye ilgiye niye sırtını dönsün bir insan...Hele bir de aynı duyguları o da besliyorsa..Vücuttaki engelden bahsediyoruz kalp engelinden değil...
    Uzak durması ve bahaneler uydurmasının tek bir sebebi olabilir aynı duyguları o beslemiyordur...Sevmeyince engelden tutunda..herşey bahanedir onun için...

Üye
    ddm_76 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aşk engellı de yasanır engelsızde...
    yeterkı ıkı yurek bır olsun...
    gercek sevgı ne engel dınler ne engelsızlık...
    yasanır tabıkı her kım nasıl olursa olsun yasanır yeterkı yasanmak ıstensın...

Üye
    marina Avatarı

Gerçek Adı
    metin SAYIT
    Son Giriş
    26.07-2011
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

OLMUYOR OLMUYOR OLMUYOR...LANET OLSUN..AİLEMDEN NEFRET EDER OLDUM ARTIK.BU AİLE ÇEVREMİZ VE TOPLUMUN BU BAKIŞI VARKEN YAŞAMDAN TİKSİNİYOR İNSAN.NEDEN SEVEN İNSANLARIN ARASINA GİRERLER.NEDEN HERŞEYDE SORUN YARATIRLAR.NEDEN ?SUÇUMUZ SEVMEK Mİ.EVLATLARI OLDUĞUM İÇİN UTANIYORUM..SEVDİĞİM İNSANA KARŞI BENİ MAHÇUP DURUMUNA DÜŞÜRDÜKLERİ İÇİN HER GÜN YERİN DİBİNE GİRİYORUM.ALLAH KAHRETSİN..BENİDE ÇEVREMİDE.HAYATIMDA İLK KEZ AŞIK OLMUŞTUM VE GERÇEKTEN YÜREĞİMLE SEVMİŞTİM OYSA..HALA AĞLIYORUM,HALA COK ACI ÇEKİYORUM..BU ACI HİÇ BİTMEYECEK..ONA OLAN AŞKIM GİBİ....SENİ SEVİYORUM GÜLÜM HEP SEVİCEM BUNU HİÇ UNUTMA LÜTFEN..

Üye
    wedo Avatarı

Gerçek Adı
    WEDO
    Son Giriş
    09.06-2017
    Saat
    01:34
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Marina iyi güzel anlatmışsın sevgini; ancak sen özeleştiri neden yapmıyorsun? Aileni bukadar şuçluyorsun,sen bu kadar seviyorsan ailenin etkisinde kalmaz ve ilişkini sürdürürdün.Bundan sonraki yaşam senin yaşamın hatasıyla doğrusuyla siz yaşayacaksınız. Nekadar seviyorum diyorsun ama sen tercihini yapmışsın. Bence tercihin sevdiğin kişiden yana olmalıydı. Tabii sen sevdiğine bu durumu anlattıysan durum çok daha zor.
    Ne diyeyim sana hayatta başarılar...

Marina sanırım sana sevdiğin şunu derdi.

Kendine Sor

Bir gün karşıma çıkarsan,
    Namerdim yüzüne bakarsam,
    Neden bakmıyorsun diye sorarsan,
    Bunu bana değil kendine sor,

Halâ beni seviyorsan,
    Utanmadan bunu söylüyorsan,
    Ne olacak bize diye sorarsan,
    Bunu bana değil kendine sor,

Kendine sor kaybedilmişim,
    Kendine sor,
    Kimler yanmış zamanında,
    Halâ yüreğinde bir kor.

Üye
    ddm_76 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bılmıyorum...
    sevgı bukadar ucuzmu?
    bunu soruyorum sadece...

Üye
    cankalim Avatarı

Son Giriş
    05.06-2009
    Saat
    23:15
    Yaşadığı Yer
    İZMİR/İLÇE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eger kararlıysa aile sorun cıkarmaz ben engelli deilim ama engelli bir bayanla evlenirim

Üye
    suskun_yuregim Avatarı

Son Giriş
    21.04-2008
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    Belcika
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrhb kusura bakmayin ama yurumez demem ama yurumuyo bana sorun her isimi yaptigim halde yaranamiyosun cunki gozu diyer bayanlarda oluyo cunki onlar engelsiz ama baksin ben de onu sevmiyodumki AMA BITTI CUNKI BEN OZURLUDUM sevmedigim halde ben ona katlaniyordum cocugum icin kendim icin yuvam icin NE yuvaydi ama :P :P BERBATTI bence ikinci evliligimde yine ozurlu olusum sevmeyisim korkularim VE KARSIMDAKI KISILERIN menfaaatci olusuydu BIRDE YALANCI OLMALARI . BENCE HER NE OLURSA OLSUN YALAN KATILMAMMALI ASK a EVLILIGE . insanda allah korkusu olacakki yanlandan korksun ALLAH her gonule allah KORKUSU VERSIN KI MERHAMET DUYGUSU TASISIN :wink:

Üye
    mevlude Avatarı

Gerçek Adı
    Mevlüde
    Son Giriş
    11.04-2013
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Ümraniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SUSKUN CANIM BENDE ENGELLİ OLMAYAN BİRİYLE ÜSTELİK GÖRÜCÜ USULÜ VE NİŞANIMDAN ÖNCE SADECE YARIM SAAT GÖRDÜM 3 AY SONRADA EVLENDİRİLDİM.İLK DÖRT SENE KABUS GİBİYDİ AMA BEN HAKLARIMDAN VAZGEÇMEYİNCE ŞİMDİ İKİMİZ İÇİNDE BU EVLİLİK CİDDEN GÜZEL BİR RÜYA GİBİ.YANİ EŞİM DİYE BUNLARI YAPMAYA HAKKI YOK DEYİP HEMEN VAZGEÇMEYECEĞİZ.
    HEM BEN BAŞKA BİR ENGELLİYLE EVLENSEYDİMDE BENİM EKSİKLİKLERİMİ KİM KAPATACAKTI.TABİKİ O ZAMAN AİLELER GİRECEKTİ DEVREYE AMA ELDEN GELEN ÖĞÜN OLMAZ ÖĞÜN OLSA BİLE VAKTİNDE BULUNMAZ

Üye
    hakanım Avatarı

Gerçek Adı
    why
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    11:38
    Yaşadığı Yer
    AKDENİZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENCE ENGELLİ BİRİ ENGELSİZ BİRİ ARASINDA SORUN YASANMIO DA

ENGELSİZ KIZIN BABASI İLE ENGELLİNİN ARASINDA YAŞANIO

NOT : BİREBİR TEST EDİLDİ ONAYLANDI...

Üye
    sonmez Avatarı

Son Giriş
    27.07-2008
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli insanın saglıklı insandan hiç bir farkı yoktur engelli insanda yer icer sever ve aşık olur çünkü onda da kalp var dır yeter ki karşısındaki sevginin degerini bilsin her olur. SAKIN OLA VAZ GECME ne kadar zor olursa o kadar degerli olur.

Üye
    suskun_yuregim Avatarı

Son Giriş
    21.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Belcika
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mevlude
    MERHABA ARKADASIM ALLAH MUTLULUGUNU BOZMASIN DAHADA MUTLULUK KATSIN YUVANIZA......INAN COK SEVINDIM SENIN ADINA VE MUTLU OLDUM.
    AMA BENIM SANSIMMI ALIN YAZIMMI NEDIR ANLAYAMADIM IYILIGIMDEN HEP KAYBETTIM...
    SUNUDA COOOOK IYI BILIYORUM BENLE EVLENENLER MENFAATLARI ICIN EVLENDI BUNDAN EMINIM.
    KESKELER GERI GELMIYO ISTE
    SIMDIDE KIMSEYE GUVENIM KALMADI KALSADA COKK GEC ARTIK BENIM ICIN.EN IYISI REAL DEMISYA BEKAR OLECEM DIYE BENDE OYLE YAPACAM EN DOGRUSUDA BU
    COK DOLUYUM BU KONUDA NEYSE. ALLAH MUTLULUGUNU DAIM ETSIN INSALLAH mevlude.

Üye
    ismet tanış Avatarı

Gerçek Adı
    ismet tanış
    Son Giriş
    07.02-2013
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu gibi olaylarda ailelere kalırsa evlatlarını düşündüklerinden karşı çıkabilirler mutsuzluklar olmasın diye işte onlarıda ikna etmek evlenecek çiftlere kalıyor.

Üye
    suskun_yuregim Avatarı

Son Giriş
    21.04-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Belcika
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    TAMAMDA ENGELSIZ KISI ENGELLIYI GORUYO BILIYO O KENDINI DUSUNUYO ILAKI!!! SEVMESE BIR OMUR BERABER YASAMAYI GOZUNE ALMASA ZATEN EVLENMEYI DUSUNMEZ !!! aileler aslinda kendilerini dusunuyo her konuda evladindan once kendilerin dusunuyolar BU BIR GERCEK ama bilmezlerki kendi baslarina ne gelecek engelliyi engelli goruyolar ama unutmasinlarki HER SAGLIKLI INSAN DAVETLIDIR BUNU UNUTMASINLAR.

Sayfa 6 / 37 İlkİlk ... 234567891016 ... SonSon