TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 43 / 73 İlkİlk ... 3339404142434445464753 ... SonSon
Toplam 1086 mesajın 631-645 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeynepp18 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2020
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yürür elbet ama nereye kadar onu bilemiyorum. hoş,engelsiz aşkların nereye kadar yürüyeceği de belli olmuyor ya

Üye
    alfi Avatarı

Son Giriş
    05.10-2015
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sükût-u Vaveyla;

Evet çok doğru Burada anne, baba, kardeş çok farklı yeri gelir onlar seni ömür boyu sırtlarında bile taşırlar. Ama evlendiğin kişinin seni ömür sevmesini beklememek gerek ya aşk biterse ki aşk çabuk biten bişey. 100bin çiftten 1 çift ölene dek birbirlerine aşık olabilir.

Birde lütfen sağlam insanların aşkı bitipde boşanmıyorlarmı geyiğine girmeyin unutmayınki siz sağlam insan değilsiniz şansınız yaver gidiyor hayatta bir kişiyle evlenebilirsiniz boşanırsanız sağlam kişiler gibi ikinci evlilik şansınız olmaz

O yüzden sizde sevgilinizi veya eşinizi kendi denginizde seçinki yarın bir gün fena boynuzlanmayın veya sıkıntılar yaşamayın

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    13:14
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

alfi;

he doğru diyorsunuz evlendiğiniz kişi sizden daha iyi birisini bulana kadar sever bundan fazlasını beklememk lazım diyosun ölemi
    bakıs acın hic hos değil siz sağlam insan degilsiniz ikinci bi evliliğiniz olmaz demekteki kastınız nedir? normal insanlar daha cok bosanırlar evliliklerini yürütmekte zorlandıkları icin daha cok bosanma geregi duyarlarmı demek istiyosun
    kımse kımsenin gelecegini kısmetini bilemez nie engelli insan var bosanıp tekrar evlilik yapıp dahala mutlu olanlar o yüzden bölyle ön yargılı konusmamak gerekir .
    gelelim ask konusuna ak die birsey yoktur ask sadece bir seyi ilk gördüğümüzde ona ulaşmak ona hosnut olmaktır he ulasınca ask biter ve eger iki kişinin arasında o askın bitmesine ragmen birbirlerine duydukları bi saygı varsaaaaa oda sevgiye dönüşür engelli yada engelsiz hiç farketmez

Üye
    ermana Avatarı

Gerçek Adı
    erman
    Son Giriş
    26.12-2016
    Saat
    18:05
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

wallaha ben sol bacak diz üstü ampute engelliyle yaşıyorum. ancak eşimin hiç bir engeli yok. gayette sorunsuz yaşıyoruz kendi engelimi bana bile hissettirmiyor bende kafaya takmıyorum zaten. herkez kendi engelini kendi yaratır bence. bazılarıda olan engelleri kaldırır.

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

ben yukarıdaki arkadaşların yazdıklarına katılmıyorum engelli engelisiz farketmez zekamız yerinde ise o önemlidir,bizler engelliyiz diye karşı tarafa bunu yansıtırsak kendimizi aciz ve basit olarak göstermiş oluruz karşı tarafta engelsiz ise bizim bu davranışımızdan dolayı sevmekten de vazgeçebilir..herzamana kendimizle barışık olmalıyız.sadece bizim değil engelsiz arkdaşarın da sorunları var; yok mu sanki?,onların da psikolojik ve kafasına taktığı şeyler olabiliyor,yeterki insan kendisine sorun çıkarmasın...En basitten benim erkek kardeşim ve kız kardeşim erkek kardeşim sağlıklı ama işi sorun yapar,başka birşeyi sorun yapar,kız kardeşimde öyle sanki benden daha çok sorunları varmi gibi görünüyorlar bazen,bazen kızıyorum hatta onlara ne bu surat diye sanki benim gibi sağlık sorunuz mu var,kız kardeşim de derki,sanmaki sorun sadece sende,bizim de kafamıza taktığımız şeyler var ,bunlar işte,kimsenin için kimse bilemez...Çevremdeki insanlar bana şaşırıyorlar zaten bu davranışımdan dolayı, sen ne kadar yaşam dolu,kendinle barışık bir insansın.. bu davranışın çevrendeki insanların seni sevmesine sebep oluyor..

Üye
    zaferdağ Avatarı

Gerçek Adı
    zafer dağ
    Son Giriş
    12.11-2015
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    manavgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bi de denklik meselesi konuşuluyor. Denklik çoğunluğun dediği gibi sağlam vücutlar ile olmuyor; denkliği beklentilerimiz belirliyor. Sen, seni kaldırıp sarıldığında güçlü kollarınca ezilmek istiyosan denklik güç oluyor, yürümek, koşmak oluyor; Güzelliğinin farkında olmasını istiyosan denklik görmek oluyor; rahat yaşamak istiyorsan denklik zenginlik oluyor...vb. Denklik görecelidir. Her ne sebep olursa olsun, iki insan bir araya gelebilir. Bir araya gelen iki insan hayatı bir birine zehir de edbilir, bal da...

Üye
    alfi Avatarı

Son Giriş
    05.10-2015
    Saat
    11:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Neyse polimik yaratmayacağım

Dediklerim anlaşılmamış

Derin mevzular bunlar

Üye
    zaferdağ Avatarı

Gerçek Adı
    zafer dağ
    Son Giriş
    12.11-2015
    Saat
    11:19
    Yaşadığı Yer
    manavgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Halikarnas Balıkçısı' nın bi öyküsü var "Parmak Damgası", okumanızı şiddetle tavsiye ederim...

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

Valla Ayşegül'cüğüm buraya üye olalı yaklaşık bir seneyi aşkın,bu zamana kadar engelli ortamı nedir onu bilmiyordum,yeni yeni girmeye başladım.bir çok engelli tanıdım,''damdan düşenin halini ancak damdan düşen anlar'' gibi düşünceye sahip olan engelli arkdaşlarla karşılaştım tabiki seni çok iyi anlıyorum diyebiliyor ama yapmak istediğini de yine yapıyor.o söz sadece lafla söylenmiş bir söz.demek istediğim şey bir insan yanlışsa yanlıştır engelli engelsiz farketmez.Engellilerden yokmu sanki aldatan,kötü hayatı olan,evine bağlı olmayan,evlilik çok farklı birşey arkadaşlar,hiç birşeyle bağdaşlaştırılamaz,engelli insanla evlenirsin mutsuz olursun,engelsizle evlenirsin mutlu olursun.hiç belli olmaz...Mühim olan doğru yerde DOĞRU insanı bulmak; üstüne basa basa söylüyorum DOĞRU insanı ...

Üye
    dersimlim Avatarı

Son Giriş
    20.06-2014
    Saat
    15:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende piyopati hastasıyım... 4 seneyi aşkın bir evliliğim var ... Hiç bir zman bu söz konusu bile olmadı aramızda onun bir rahatszlığı yok çok şükür ...Tek dileğim rahatsızlığım nedeniyle onu genç yaşlarda bensiz bir hayata mahkum etmemek...
    Bu arada asla engelli değiliz bizler asıl olan bizi özürlü diye fişleyen küçük beyinler özürlü olan...

Üye
    sgurkan Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    597
    Verilen Beğeniler
    802

Burdaki bütün evli çiftlere ömür boyu mutluluklar diliyorum.Allah cc.sağlıklı ömürler versin..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    06.05-2021
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    64
    Verilen Beğeniler
    19

Bende evlenecek olanlara mutluluklar diliyorum, evlenmek bence hayattaki en büyük engel, engelleri aşalım arkdaşlar, evlenin

Üye
    yasemin sena Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Hayat dediğin dün,bugün ,yarın ama insan içinde güzelliklerde olsun istiyor.Sevmek, sevilmek ,evlenmek ,çocuk sahibi olmak ...engeli olupta evlenen ve mutlu olmayı başaran arkaşlarımın Rabbim mutluluğunu artırsın

Üye
    cesar39 Avatarı

Gerçek Adı
    Sezar
    Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    Bolu
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    7

Evlilikmi ne gerek var allah aşkınaa ...

Üye
    ha.faydinli Avatarı

Gerçek Adı
    fatıma
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    engelli engelsiz meselesi kadın ve erkek için farklı açıklanır ben kendim gibi birini ldım şükür şimdilik iyiyiz... inanç ve kabül meselesi gerisi hikaya...
    kişinin kaderine göre degişir kimi mutlu kimi mtsuzdur inş. mtlulugu yakalayan hayat agacı daim yeşil olanlardan olur .
    çümkü bizde insanız bizimde hakkımız Yaradandan kısmetimizi maddi manevi isteriz aeo.

Sayfa 43 / 73 İlkİlk ... 3339404142434445464753 ... SonSon