TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 41 / 73 İlkİlk ... 3137383940414243444551 ... SonSon
Toplam 1086 mesajın 601-615 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Şimall Avatarı

Son Giriş
    06.08-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende senin gibi aynı yollardan geçtim arkadaşım bende engelliyim ve benim eşiminde engeli yok ilk zamanlarda bizede bir çok kişi karşı çıktı biz birlikte hepsine göğüs gerdik eşimin bütün bu karşı çıkanlara tek bir cevabı oldu herkez doğuştan engelli olmuyo sende ilerde bir gün engelli olabilirsin aslında anlayan için bu söz çok şey ifade ediyo çok şükür sonunda herşey yoluna girdi bizde önümüzde çok duramadılar ve kabul ettiler.dokuz sene oldu eşimle hayatımı birleştireli bir tanede sekiz yaşında oğlumuz var biz çok mutluyuz bunuda zamanında karşı çıkanların gözüne sokuyoruzinşallah seninde hayallerin gerçek olur allah yardımcınız olsun tabiki şunuda unutmamak gerekiyo herşeyin hayırlısını istemek lazım arkadaşım

Üye
    kifozlu Avatarı

Son Giriş
    27.12-2011
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevginin her şeyin üstünde olduğunu engelli ve engelsiz fark etmediğini söyleniyor bu site de istisnalar kaideyi bozmaz arkadaşlar ama bırakın engelliyle engelsizin evliliğini iki engellinin engelleri denk değilse bile ilerde büyük sorunlar yaşanıyor.Ne yazık ki gerçekler çok acı...

Üye
    BiKuLum Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Insani düsündürüyor evet dogru diyorum ama bide ama´si var iste yani....kendi adima düsününce yani biz 2.kat yasiyoruz bi engelli esim olsa asada oturuz ne bilim hani insan hayatini ona göre ayarlar diye düsündüm zorluklar hep var. Ama evlilik bu zaten özür, engel, hastalik olmasada kolay degilki...tek iste engelli olunca tabi ayri bi zorlugu var. Onun icin allahdan duamiz herseyin hayilrisni nasip eylemek en dogrusu olcak.

Üye
    öyküozı Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    28.10-2011
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,belki geç kaldım ama malum yeni üyeyim.bende gayet sağlıklı biriyle veliyim,kaldıki bende sol el parmakları olmayan biriyim.allahtan eşim gayet iyi biri ve ailesinin ilk başta istememelerine rağmen şuan 12 yılllık evliliğimiz devam ediyorçok korkmuş olmama rağmen 2 tanede ay parçası gibi çocuğum var,hiç takılmayın insanm insansa uursamaz sakatlığınızı,biz kadınlar sapa sağlam erkeklerin nelerini göz ardı ediyoruz değilmi
    hayatta göz ardı edilicek o kadar olaylar ve durumlar varki siz boşverin onu şuanınızı yaşayın zaten en büyük kayıbımız ZAMAN değilmi????

Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    05.05-2021
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    7
    Blog Mesajları
    2

sanırım yaşanmadan bişeyler söylemek yersiz! yaşayanlar bilir sanırım...

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    05:32
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    14

benim de aynı seninkinden farksız deyildi ama ben elimden gelen herşeyi yaptım sonunda kaçırdım 4 yıl bitti 3 yaşında oğlum var herşey yolunda

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    14.04-2021
    Saat
    13:14
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

fatmazehra;

Sevgili arkadasım eğer bu kadar yıl boyunca beklediniz buna rağmen hala birbirinizi cok seviyosunuz ve hala benliklerden hiç birsey kaybedilmemişse beklemeyin evlenin derim.Ailelermi sorun ? İnanın onlar sizin mutluluklarınızı görünce kendileri gelecektir.Hiç bir anne baba evlatlarına ne kadar sitem etselerde onlardan ayrı kalamazlar sonucda onlarda evlatlarının mutlu olması için böle cabalıyo ama bilmiyolarkı mutlu olabileceğinizi o yüzden siz siz olun daha fazla zaman kaybetmeyin bu zaman denen sey o kadar kısa kı keleeğin ömrü gibidir ve değerlendirmek gerekir

siz mutlu olacağınızdan eminseniz biz herşeyin üstesinden gelebiliriz diyorsanız gerisi önemli değildir

Üye
    Tuba Avatarı

Son Giriş
    18.04-2021
    Saat
    21:27
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yazarken, konuşurken anın büyüsüne kapılıyoruz sadece. O yüzden de duygularımızla düşünüyoruz. Ama asıl olan mantıktır, gerçeklerdir.
    Ben de hayatta her konuda eşitliğe çok inanıyorum. Kendimizle eşit şartlardaki insanlarla yaşamak daha huzurlu bir hayat sürmemizi sağlar. Aynı eğitime sahip değilsen, neyi ne kadar paylaşabilirsin? Karşıdaki sağlık sorunu yaşamamışsa zorluklarını ve duygularını ne kadar anlayabilir ki? Yaşam standartı, eğitim, sağlık, hayata bakışı hatta aynı hobilere sahip olmaya kadar eşit olmasa da yakın imkanlara sahip olmalıyız. Aksi halde ufak sürtüşmelerde karşı taraf eksik olanı yüzümüze vurduğunda, bunun tamiri olabileceğini zannetmiyorum.
    Hayat insanları yoruyor. Her zaman pozitif ve daima dilinin söylediklerini kontrol edemiyorsun. Bu yüzden daha gerilerden başlayıp, olmazları olur yapmaya çalışarak biraz daha üzülmeyi tercih etmemek gerekir. Daha en baştan birilerine kabul ettirtmeye çalışmakla, ya yarım kalırsa diye korkarak giriyorsun kocaman bir sorun yumağının içine. Ne gerek var ki tüm bunlara???

Üye
    AYŞETRBZN Avatarı

Gerçek Adı
    AYŞE
    Son Giriş
    23.07-2015
    Saat
    23:55
    Yaşadığı Yer
    TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok doğru bir yorum tuba katılıyorum..

Üye
    haylaz_çocuk Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Ertem
    Son Giriş
    05.02-2012
    Saat
    16:36
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim eşimde engelli değil, ama Allaha çok şükür çok mutluyuz. Bu sıkıntı engelle alakalı değil.Allah kalbi engelli olanlarla karşılaştırmasın.

Askıda Üyelik
    erdalakbay Avatarı

Gerçek Adı
    Erdal AKBAY
    Son Giriş
    18.06-2016
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

bu kategoride sayılırmıyım bilmiyroum benim görsel bi sorunum yok engelim gece körlüğü lakin ben evliyim tek sorun net bi şekilde maddi olanaklarınız elveriyorsa yeerliyse engelli olarak bile gidip istesen padişahın kızı olsa alırsın devir bu devir artık engele bakmayın aileler engelli ama şöle parası var böle parası var diye çevremde çok işittim başkalarında net cevabı para bunun

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    07.05-2021
    Saat
    09:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    201
    Verilen Beğeniler
    121

Yine döndük dolaştık paraya döndük...
    Herşey paraya baksaydı sakıp sabancı oglunu dünyanın en güzel kızıyla evlendirildi.
    Bi komplekstir aldı başını gitmiş...

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    0

sabancının oğlu beyin özürlü emin ol o cocuk evlenmek isteseydi çok rahat evlenirdi millet kızını vermek için sıraya geçerdi 18 yaşında kızın aşık oldum bahanesiyle 60 yaşındaki adamla evlendiği ve ailesinin seve seve kabul ettiği evlilikleri görmezdenmi gelelim benim sevgilimin annesi önce özürlü olmama kızmış sakinleşincede evi varmı diye sormuş hoca boşuna demiyorya YE KÜRKÜM YE

Üye
    mevce Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar,eğer kaderinizde evlilik varsa yaşarsınız.Sağlığı yerınde olan herkes evlenıyor mu sanki,ya da engelli diye kimse evlenmıyor mu?Ben kendımle barışık olmayı 27 yaşında başarabildim.Bunu başardıktan sonra 2008 de nişanlandım 2009 da evlendim.Her şey sizde biter.ben bayağı geç bir yaşta bunu başardım.merak edenler için yazayım eşiminde hiçbir sağlık problemi yok çok şükür.

Üye
    snr1453 Avatarı

Gerçek Adı
    Snr
    Son Giriş
    03.12-2011
    Saat
    21:59
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evlenip de mutlu olanlara daha çok mutluluklar vesselam..

Sayfa 41 / 73 İlkİlk ... 3137383940414243444551 ... SonSon