TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 38 / 73 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon
Toplam 1086 mesajın 556-570 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Haklısın , dış görüntü bazen aldatıcı oluyor.

Otuz beş yaşında ve hala bekar erkeğim. Evlilik için düzgün bir iş bulmayı bekledim hep. Maddiyat çok önemli maalesef , hele engelliyseniz ve paranız yoksa hiç ciddiye alınmazsınız. Bunu hep yaşadım.

Üye
    serdaruz Avatarı

Gerçek Adı
    serdar uz
    Son Giriş
    14.09-2019
    Saat
    16:24
    Yaşadığı Yer
    Bilecik
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2

Yaa kankaalar Nasip bu işler ben 27 yaşındayım engelliyim vede evliyim benimde ay başında bi iki saat cebim para görüyor ay sonuna kadar yok napalım ben bunları hiç kafama takmadım sevdiğimle evledim aile maile gözüm görmedi eşim sağlam ama baldızım engelli he diyeceksin şimdi onlarda engelli biri varmış o da yalan bana nasıl karşı çıktılar anlatamam engelli oldum diye eşimin ailesi ben ve eşim hiç bakmadık bile bunları engel olarak görseydik hala evlenemezdik belki ayrıydık bile ben eşimi seviyorum oda beni gerii yalan

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet kısmet işi. Herkese hayırlısı nasip olsun

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    27

bende ortapedik engelli bir birey olarak 27 temmuz 2009 da Dünya evine girdim hamd ve şükürler olsun ki çok mutluyum rabbim dileyenlerede nasip etsin her konuda destekçim (sandalyeliyim) eşimin aileside karşı idiler ama bu zorluğu atlattık (bu arada 2. arıyorum hanım duymasın )

Yasaklı Üye
    mavimsiyesil Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah mutluluk versin kardeş.

Üye
    farukt Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    22.04-2021
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ailelerinizn mutlu olacak diye kendi hayatınızı ve mutlulugunuzu yok ediyorsunuz , bence en kısa zamanda bir ev tutup evlenin; nedir yaa bu kacıncı yüzyıldayız. 32 yaş diyorsun daha kaç sene bekliyeceksiniz bilmiyorum. bulun bir yolunu, yada yol yoksa yolu kendiniz çizin. kendi hayatınızı yaşayın başkasının degil..........

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

farukt;

2007 de açmış arkadaş konuyu artık 35-36 yaşlarında olmuştur, Merak ettim son durum ne acaba arkadaş hala bizleri izlemeye devam ediyorsa paylaşırsa belki benim gibi merak edenlere bilgi vermiş olur

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma arkadaşımızın hikayesinin finali Mutluluklar diliyorum: http://www.engelliler.biz/forum/yasa...tml#post148151

Üye
    onurbahar Avatarı

Gerçek Adı
    ONUR
    Son Giriş
    16.10-2018
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaslar bende engellıyım omurılık felçlısıyım benımde sevdıgım bırı var ve yaklasık 5 sene olacak ve kendısı engellı degıl.annesı bılıyo fakat ızın vermıyo.duzelsın dıyo.bende suan için duzelme ımkanım bellı degıl.bende cok uzuluyom.bazen dıyom benı bekleme dıyom baskasıyla evlen dıyom.oda beklıyecem dıyo ama benım ne zaman duzelıp duzelemıyecegım bellı degıl.bende ne yapacam bılmıyom.İNŞALLAH zaman hepımız ıcın hayırlı guzel seyler gosterır.ALLAH buyuktur.dua edıp sabretıp beklemek lazım...

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:49
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    27

fatma yı yakından tanırım az biraz hala mutlu olduğunu duydum çocuğuda varmış rabbim mutluluk wersin çok sıkıntılar çekti erdi mutluluğa çok şükür daim olsun arkadaşımızın ve arkadaşlarımızın tabi benimde

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

onurbahar;
    Yazık, ayrı gayrı geçen o zamana çok çok yazık.. İyileşmesen ne olacak? Onca yıl bekledik iyileşemedim deyip yollarınızı ayıracak mısınız?

Engelli-engelsiz ilişkisini yaşayan kişilerin yaşı küçük olsa anlarım ailelerin müdahalesini, ama belli bir yaşa gelmiş karakteri oturmuş ne istediğini bilen kişilere ailelerin karşı çıkmasını anlayamıyorum! Hele hele herşeye rağmen evlenmiş çocuk çoluğa karışmışların yuvasını yıkmaya çalışan anne babaları hiç anlamıyorum! İnsan, evladını sevmiş gelmiş kızı-erkeği nasıl sevmez? Ne biçim ana baba bu insanlar? Ölümlü dünyada bırakın kim nerde kiminle yaşamak istiyorsa yaşasın canım! Olmazsa yanılırsa döner geri gelir evladım dersin basarsın bağrına affedersin hatalarını..

Her ana babaya evladı başkadır.. Ama engelli engelsiz durumu söz konusu olunca engelsiz olan taraf sanki bulunmayan hint kumaşıymış gibi değere bindirilir.. Yanlış üstüne yanlış hata üstüne hata bunlar.. Kibirden kaynaklandığını düşünüyorum.. Birde yarış vardır eş dost akrabalar arasında anne babaların hırs yapmasına neden olan en mükemmel gelin-damat arayışı içine sokan.. Kibir,hırs,hasedlik ve bencillik var bazı ana babalarda... Bu yüzden çocuklarının tercihlerini önemsemiyorlar... Amaaaaan ne kadar konuşsakda boş geliyor artık bana herşey olacağına varıyor gücümüz yetmez karşımızda ana babamız olunca diklenmeye.. Allah herkes hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin..

Üye
    onurbahar Avatarı

Gerçek Adı
    ONUR
    Son Giriş
    16.10-2018
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

havva_vuu :
    ALLAH bılır ama buyuk ıhtımal durumumda ılerleme olmassa ailesi onu biriyle evlendirir.baskı yapar benimle evlenmemesi için.oda ailesini kıramayıp evlenir.ama ne kadar mutlu olur bilemem.ben zaten kendimi herşeye alıştırdım.üzülüyom ama ne yapıyım kendimi teselli ediyom. ALLAHA sığınıyom.herşeyin hayırlısı diyip hayata devam etmek lazım...

Üye
    gulay_06 Avatarı

Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    09.04-2016
    Saat
    16:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

ben yapmadım hala bekarım

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

fatmazehra kardeş öncelikle allah yardımcınız olsun bende omurilik felciyim 2 senedir rahatsızım 1 yıl önce karşıma beni ben olduğum için seven bir bayanla tanıştık ve birbiimize aşık olduk bizimde karşımıza bazı engeller çıktı ama biz mutlul olmamıza hiç izin vermedik dünya bir yana segimiz bir yana dedik ve sonunda allahın emri peygamberin kavliyle kızı kaçırdım yani anlicağın kardeş kimseyi tanımadık kimsenin mutlulumuza engel olmasına izin vermedik evel allah vermicezde sizde öyle yapın mutlu olabileceyinize gerçekten inanıyorsanız hayatınıza kimsenin engel olmasına izin vermeyin tekrar allah yardımcınız olsun kardş......

Üye
    saka1 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    11.04-2019
    Saat
    18:50
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim eşimde normal bi sıkıntı yok

Sayfa 38 / 73 İlkİlk ... 2834353637383940414248 ... SonSon