Sayfa 28 / 37 İlkİlk ... 18242526272829303132 ... SonSon
Toplam 554 mesajın 406-420 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bence tam tersi her alime bir zalim her zalime bir alim gerekli

Üye
    keziban Avatarı

Gerçek Adı
    kezban
    Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nasl yani

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kezban hanım siz sanırım bir darbe almışsınız ve bütün erkekleri aynı kefeye koyuyorsunuz ama yanılıyorsunuz gerçekten

Üye
    keziban Avatarı

Gerçek Adı
    kezban
    Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

darbe faln almadım dikkatli konuşn hayatın gerçkleri böyle engelli bi kız olsaydn anlardın

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Muhabbetinizi balla kesiyorum canlarım... Minik bir uyarı geçmek durumundayım... Lütfen görüşlerinizi kısa sorular ve kısa cevaplar şekilde geçiştirmeyiniz.Bu forum kurallarına da aykırıdır... Düşünce ve duygularınızı daha geniş cümlelerde açıkarsanız bu okuyucuya da kolaylık sağlayacaktır,forumu düzenleyene de...

Hoş muhabbetler dilerim...

Üye
    keziban Avatarı

Gerçek Adı
    kezban
    Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: soykankaan Mesajı Gör
    Keziban ve Neriman böyle düşünürseniz Engelli_engelisz ilişkisinin değil yürümesini Hiç BAŞALAMAZ bile..
    o bizim sorunumuz

Üye

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Canım benim, kısa paslaşmalarda sonuça gidilmesi çok zordur ama... Ve bu konu cidden konuşulması,üzerinde durulması gereken çok güzel konulardan biridir. Çok uzun yazın,çizin demiyorum.Sadece düşüncelerinizi netleştirin ve yansıtın. Pek tabi sorularınız olacaktır ve bu yazdığınız metin içinde olursa beni temizlikten kurtarırsınız... Forum kurallarını da çiğnememiş olursunuz...

Dip not: Özellikle Keziban ve Adminbozkurt biraz daha dikkat...

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

o halde bizim asıl sorunumuz birbirini seven engelli ve engelsiz ile değil ebeveynlerimizle önce onların bu durumu benimsemeleri gerek eğer onlara kabul ettirebilirsek eminim sorun kendiliğinden kalkar çünkü bir taraftan sürekli uyumsuz oldukları bu ilşin yürüyemeyeceğini söyleyip durmaları kafalarını iyice karıştıracaktır birde şu var kaldı ki sağlam bireylerin evliliklerinde de sorunlar çıkıyor ve sonu boşanmayla bitebiliyor herşeyi de engelimize yormayalım ne dersiniz

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Moderatör,
    Uzun uzun yazsam, "bu çok uzun haydi bay bay", kısa yazsam " düşüncen "bir kelimelik, yarım cümlelik mi" deyip " inşallah başka bir forumda" diyeceksin. Öğrencilerinizden çok duyduğunuz tanıdık bir kelime; "Arkadaşlarıma katılıyorum" Ha, size de katıla katıla bir oldum.

Üye
    keziban Avatarı

Gerçek Adı
    kezban
    Son Giriş
    05.12-2010
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

buyucu;
    konunun özü işte buydu tşkler...

Üye

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Buralarda bir yerlerde olacak, bu konuyla ilgili görüşlerimi sunmuştum.Çok şükür köprünün altından çok sular aktı... Ve bu platformda yazdığım bir cümle beni haklı çıkardı... Engelli insanın sevdiği "yürekli olmalı,çelişkilerden uzak... Kimseye hesap vermemeli kendinden başka... Böyle biriyle bu tarz ilişkinin değil yürümesi,koşar bile" diye de eklemiştim... Şimdi üşengeçliğim tuttu,yazdığım sayfayı aramıyorum...)

Henüz çiçeği burnunda gelin olduğum için ahkam kesmek de istemiyorum...Ama yaşarken farkına vardığım şeylerden bahsetmek istiyorum... Eşim duygularını bana açtığında onu "şövalyecilik mi oynamak istiyorsun ?" diye terslemiştim... Bu sözümü hala başıma kakar... Onu şovelyecilikle itham etme nedenimin arkasında yaşadığım kötü tecrübenin parmak izleri vardı. Ve o parmaklardan biri kesinlikle toplumun dayatıcı parmağıydı... Toplum, normların dışında yaşamanıza izin vermiyor çoğu zaman. Sizi bir şekilde tedirgin ediyor ve ürkek girdiğiniz bir işte olumlu bir sonuç almak zorlaşıyor... Tarflar cesur olduğunda topluma arkanızı döndüğünüzde bambaşka bir dünyayla karşılaşıyorsunuz.Sizi mutlu eden bir dünya... Zamanla çevre buna alışıyor... Zamanla çevre sizi görmeye,sizi anlamaya,size hak vermeye başlıyor...

Bir ilişkiyi yürütmek için iki cesur yürek gerek... Engel küçücük bir ayrıntı... Ve bu ayrıntı kişileri rahatsız etmiyorsa millete susmak düşer... Ben engelli değil,özel bir insanım sadece.Bu 10 yıl önce de böyleydi,geçen yıl da böyleydi... Ama bu özelliğimi nedense çok uzun süre bir noksanlık olarak yansıttı ve zaman zaman da başarılı oldu toplum... Toplumu hizaya getirmek de eğitimle mümkün... Yargılar yavaş yavaş yıkılıyor... Buna inanıyorum...

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

kusura balmayın karışıklık oldu galiba..

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: soykankaan Mesajı Gör
    Keziban ve Neriman böyle düşünürseniz Engelli_engelisz ilişkisinin değil yürümesini Hiç BAŞALAMAZ bile..

kesinlikle sana katılıyorum modum 2 yürek yeterde artar bile bunlar bizim duygularımız ama maalesef duyguları bir kenara bırakılıpp sadece günümüze bakılıyor sen duygularını öne sürerken karşındaki sadece beyni ile mantıkla hareket ediyo ben bunla olursam böyle olur söyle olur diyorve ben bunları kafamdan uydurmuyorum cevremde bir çok örnekleri var.)

soykankaan sen belkş bu şekilde düşünmüyor olabilirsin ama işde senin gibi düşünenlerde büyücünün dediği gibi parmakla gösterilecek kadar az neredeyse.)

celik alemsin vala ama büyücü burda haklı aynen sanki bir engelimiz yokmus gibi davranmalıyız valla ben öyle yapıyorum .Ne yalan söyleyeyim biri bişey dediğinde onu dalgaya alıyorum söyledine pişman oluyo sizde öyle yapın valla ben dünyanın kahrını cekeceğime onlar benim kahrımı ceksin değilmi ))

He arada üzülmüyo değilmiyim üzülüyorum laf aramızda dörtdörtlük bi insan değilimki canım arada ağlamakda lasım)

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

çok güzel yürür bence tabii iç görünüşüne önem veren kızlar az olsada çok güzel örnekler var....aman yarabbim bizi fizik düşkünü kizlardan koru...çevrelerine hava atiçak diye yok 1,80 boy geniş omuz yeşil gözlü ha bide kariyerli maddi durumu güçlü oluçak yahu ben bu tarz düşüne kızları anlamakta zorlaniyorum kardeşim baş baaşa kalınca millet sizi mi dikizliiçek yada milletin işi gücü yok sizi mi takip ediçek...uzun lafi kısasi bu tarz düşünen bencil kizlarin kendine hayri olmaz iken partnerine hiç olmaz.

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    buyucu ablanın dedikleri değerken,
    çalıştığım kurum beni engelli kadrosunda işe almış. engelli kadroda işe aldığı için çalıştırmıyor diyebilecek kadar çalıştırıyor. hani sadece göstermelik olsun diye sanki. bende bundan şikayetçiyim. bu durumdan rahatsız olup onun için iş aramaktayım.. gerçekten çalışmak istiyorum. gerçekten hakkettğimi almak istiyorum..

Sayfa 28 / 37 İlkİlk ... 18242526272829303132 ... SonSon