Sayfa 17 / 37 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon
Toplam 554 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kardelen81 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2010
    Saat
    22:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sonuç olarak onu çok seviyorum ve onun da beni sevdiğini biliyorum. Zaman mücadele zamanı olduğunda ipi birlikte göğüsliyeceğiz. Olumlu olumsuz gelişmelerden sizleri haberdar ederim Hepinize çok çok teşekkür...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

kardelen81 böylesi zor ve sorunlu ilişkileri geniş çoook geniş bir zamana yaymak lazım sabret diyorum o kadar.. Acele etmeden yani rahatt rahatt geniş geniş yaşa bacım..
    yaşanılan sorunlarla ne kendini ne aileni nede sevdiğin adamı boğma diyorum yani..
    İnşallah kavuşursun sevdiğine..

Üye
    Kardelen81 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım anladım

Üye
    emilio Avatarı

Son Giriş
    17.02-2011
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilk msgim olucak forumdaki katilimcilara slmlar saygilar... konuya gelince 1 yil once kaza sonucu sakat kalan biri moral ve fizik acisindan cok zayif olur zamana ihtiyaci var... ben iki yil viski tedavisi uygulamistim.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Ama serap bacım,sevdiğin adama açık olamıyorsun demektir o zaman..
    sevdiğinde neden dolayı ailenin istediğini bilmesi gerekir...
    Herşeyi toz pembe göstererek sorun yokmuş gibi davranmak ne kadar doğru...Aileye anlatılır,kabul ederlerse ederler,etmezlerse kendileri bilir...zaten kararlı olduktan sonra olay kişide biter...

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Kardelen81 Mesajı Gör
    Slm dostlar. Ben onun için savaşmaya hazırım da benim için savaşmaya benim kadar istekli değil sanırım... Bu sadece bir his ve ben umarım yanılıyorumdur... Onun için bazı şeylerden ödün vericeksem aynısını onun da benim için yapacağından emin olmalıyım diye düşünüyorum... Düşüncelerinizi öğrenmeyi ço isterdim... Sizin için savaşmak daha mı zor? vazgeçmek, pes etmek?

savaçacaksın, pes etmeyeceksin, eğer ki savaşı kaybedersen bile (allah korusun) verdiğin - çabaladığın mücadele seni ayakta tutacaktır. bundan emin ol..

tşkler..

Üye
    emilio Avatarı

Son Giriş
    17.02-2011
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekurler.. o yoldan bizde gectik kardesim kolay degil heleki bir genc erkek icin detaya girmeyim yeni fizigine alismasi zaman ister aksini idda etmek olaniksiz

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bu konu Turkiyenin gundemine bomba gibi dusecek Ergenekon bile bunun golgesinde kalacak insanlarımız ne halde ya yazık gercekten yazık benim ulkemin halkına nelerle ugrasıyoruz Engelli ile Engelsizin Askı olurmu? sacmalıga bakın ya Ask engel dinlermiki Engelli yada Engelsiz diye ayırsın.. ancak, bu konuyu sabahtan bu yana takip ediyorum bazı engelsiz arkadaslar sanki bizimle kafa yapıyorlar eger bu konuya yapılan yorumları okursa admin ve moderator arkadaslar benim kimleri isaret ettigimi anlayacaklardır bence insanlar sunu unutmasın her saglıklı insan bir engelli adayıdır...diyorum ve lutfen ricada ediyorum bu konuyu daha fazla uzatmayalım Kardelen bacım sana gelince nacizane tavsiyem Askına sahip cık Serap bacımında dedigi gibi askını doya doya yasa zaman her seyin caresidir zamanla asılmayacak engel yoktur yeterki sabırlı ve azimli ol.. Allaha emanet ol Kardelen bacım insallah isteklerin gerceklesir....

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Şehriban bacım sanki hiç sorun yokmuş gibi davranmayı bende onaylamıyorum sadece istenmeyen adam yada kadın olma durumu varsa ortada bu konuya odaklanmasınlar insanlar diyorum..

Detaylara inip imini cimini konuşmaya gerek yok ben yaşasam böyle bir sorun dert etmem içime karşımda ki insanında dert etmesinede izin vermem..

senin son cümlende ki bir şey yani demek istediğim..

Aileye anlatılır,kabul ederlerse ederler,etmezlerse kendileri bilir...zaten kararlı olduktan sonra olay kişide biter...bu yani

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:49
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Evet,katılıyorum serap bacım...

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalem hanım bilmiyorum engellimisiniz degilmisiniz ama suna inanırım Damdan dusenin halini damdan dusen anlar benim kast ettigim kisi siz degildiniz neden uzerinize alındınız onu anlayamadım sonra anlamadıgım bir diger konu ne kazası hangi kaza insanın engelli olması icin illede kaza gecirmesimi gerekiyor Kalem hanım??? unutmayınki insanın hayatını cehenneme cevirmek icin bilgisiz ellerin yaptıgı bir tek igne yetiyor bilmem anlatabildimmi..saglıcakla kalın....Hasan

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Kalem hanım size mesaj yazdım eger onu okursanız beni anlarsınız kast ettigim kisi siz degilsiniz lutfen bu kadar alıngan olmayın...

Üye
    wolcyy Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence bütün olabilecekleri düşün , özellikle sen ilerde pişman olabilecek en küçük bi tereddütün varsa yani onu üzebilme ihtimalin varsa çok düşünmelisin..çünkü bu onun için normal bi ayrılık olmayacaktır...çok farklı şeyler düşünecektir senin tahmin edemeyeceğin...

Üye
    Kardelen81 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

En ufak bir tereddüt taşımıyorum... Bir gün ayrılık yaşasak bile Bu anlaşamadığımız için çatıştığımız için olur. Benim tarafımdan fiziksel durumu yüzünden asla bir ayrılık yaşanmaz. Hem sadece onun tarafından da bakmamak lazım olaya. Ben engelsizim terkedilmem imkansız diye bişey sözkonusu değil. Terkedilen taraf bende olabilirim. Kaybetme korkusunu en az onun kadar bende yaşıyorum... Umarım anlatabilmişimdir^^

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    wolcyy haklısın hayatı boyunca engelli olması sebep gösterilerek defalarca ayrılık yaşamış bir insansa arkadaşımızın sevdiği daha fazla acı çekecektir ayrılıktan yarı yolda bırakılmaktan..Umudu azalacak yada bitecektir son nokta bile olabilir onun için bu ayrılık..

Çünkü bana göre değişmesi mümkün olmayan ve her zaman her yerde sorun yaratan bir soruna sahip olan insanlar için daha zordur baş etmek gözünü karartıp yine yeniden yeni başlangınçlar yapmak diye düşünüyorum..

sorun engelli olması değilde maddi yada ne bilim kişilik karakter sorunu olsa (aklıma ilk gelenler bunlar) değiştirme imkanı olabilir insanın..Ama hep değişmesi mümkün olmayan sorun etrafında dönüp dolaşıp başladığı yere gelmesi insanın daha yıpratıcı olur yaşanılan acıyı ikiye üçe katlar diye düşünüyorum...

Engeli yüzünden bitiyorsa sebep sadece bu ise acıdan yana çok fark atar bencede..

Sayfa 17 / 37 İlkİlk ... 713141516171819202127 ... SonSon