TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 11 / 73 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon
Toplam 1086 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatmazehra Avatarı

Son Giriş
    09.01-2021
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gerçekten fikirlerinizle bana yardımcı olduğunuz yol gösterdiğiniz, farklı açılardan bakmamı sağladığınız için hepinize teşekkür ederim.......

Üye
    ddm_76 Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    12:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevmeye sevene kim engel olabilir?
    seven bir kalbe kım sus diyebilir?
    sevgi gelırken yanında paylaşım saygı anlayış getırır...bunları yaşamayı kım yasaklayabilir?
    bı yerlerımız eksık dıye engellıyız dıye kalbımızdemı engellı olacak yani...
    aşk sevgi engellıde engelsızde yaşanır...
    yeterki bunu yaşamak ısteyen kalpler bir olsun....

Üye
    gülnihal Avatarı

Gerçek Adı
    nilgün kalır
    Son Giriş
    03.03-2020
    Saat
    11:39
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

İki yüregi tek yürek haline getiripde bu anlamda çarpmasına neden olabiliyorsanız görün bakın ne büyük engelleri asıyorsunuz...

Ve bu sayededirki tek yürek olmanın verdigi hazla bütün hayatınız umdugunuz gibi yürür.. Yeterki sevginize sahip çıkın...

Üye
    hakanarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Denizli/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

"senı senden çok sevıyorum" sözü nasıl olurdu. benesımle ılk tanıstıgımda cok soylerdım bu sozu..

Üye
    ada Avatarı

Son Giriş
    01.05-2021
    Saat
    19:56
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Karabağlar...
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    3

engelli erkek sağlıklı bayan yürüyebilirde..engelli bayan sağlıklı erkek ilişkisi yürümez ekseriya..

Üye
    KUZEY Avatarı

Son Giriş
    27.08-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    walton/ingiltere
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ada
    engelli erkek sağlıklı bayan yürüyebilirde..engelli bayan sağlıklı erkek ilişkisi yürümez ekseriya..
    GECEN YIL BIR HASTAHANEYE YATMISTIM BIR BAYAN KAZA SONUCU OMIRLIK FELCLI OLMUSTU BIRGUN YANINA GITTIM BANA KAZADAN SONRA YASADIKLARINI ANLATTI VE ESI NASIL KENDISINDEN SOGUDUGUNU IKI HAFTA ICINDE BOSANMAK ICIN AVUKATA BASVURDUGUNU ANLATTI.... SIMDI BIR GENELLEME YAPMAYACAGIM AMA GERCEKTEN BAYANLAR COK DAHA FEDAKAR OLUYORLAR COK DAHA ANAC YANLARI GELISMIS DURUMDA ... ADA ARKADASIN DEMIS OLDUGU TESPIT COK YERINDE GIBIME GELDI... BUNA EK OLARAK GERCEK ANLAMDA BIR BAYAN YADA ERKEK ONYARGIYLA BIRLIKTE ACIMA HISSI ILE ENGELLIYE BAKMIYORSA BU COK IYI AMA GENEL BIR DURUM VAR BU BOYLE ISLEMEZ GERCEKTEN ENGELLI ENGELSIZ AYRIMI YOKSA KISININ KAFASINDA SEVEBILIRDE EVLENEBILIRDE AMA YURURMU YURUMEZMI HIC EVLENMEMIS VE BOYLE TERCUBE YASAMAMIS BIRI OLARAK ONA BIRSEY DIYEMEM... BILIYORUZ SITEMIZDE EVLI OLANLARIN ORANI AZ DEGIL...

Üye
    Christian Avatarı

Gerçek Adı
    n0aX
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    2

Biter..
    Aileler bitirir, onlar bitirmese kiz/erkek taraf uzun vadeli dusunup bitirir, biter yani..
    Ha vardir mutlu olanlar, lakin istisnalar kaideyi bozmaz..
    A$k aci verir.. Ama derseniz ben kisa sureli mutluluk ardindan uzun sureli acilara katlanabilirim benden giden gitsin onemli degil diye..
    E halde sizin de $erefinize icelim hocam ")

Saygilarimla
    Christian

Üye
    mavideniz Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    18.05-2012
    Saat
    03:35
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zoru başarmak büyük yüreklerin işidir iyi bilirim.Cesaret,korkaklara ait değildir onuda iyi bilirim.Yıllar evvel,birisini çok ama çok sevmiştim.Şimdi sevmiyormusun derseniz?hala çok seviyorum.
    İlk kez "seni seviyorum" cümlesi bu kadar anlam kazanmış yürekten söylenmişti...
    Sadece,kadınlar değildir anaç olan.Erkeklerde öyle güzel anaçlık yaparlar ki,aklınız şaşar...
    Beraberken,herşey nasılda güzeldi.Mutluluk kelimesi bizim için var edilmişti.Sevgi sevmek yanında çok ama çok mutluyum kelimeleri bizim için söylenmişti...
    Ne zaman ki,aileler bizimle birlikte bir şeyleri öğrenmeye başladılar,işte "o an" o zaman bir şeyler gerisin geriye gitmeye başladı.Sevgide ASLA azalma olmadan,seni nasıl geri çektiklerini bugün çıplak gözle baktığında görmeye başlıyorsun.
    Engelli olmak...
    Sadece engellilere has bir durummuş gibi algılanıyor.
    Bugün için bir engelim yok,veya öyle biliyorum.
    Ya bir saat sonrası için garantim varmı?İşte onu ben biliyorum da etrafımdakiler bilmiyor.
    Gençtim,tecrübesizdim...
    Sevgime sevdiğime sahip çıkamadım...
    Bugün için evliyim.İki evladım var.Gözümden bile sakındığım...
    Son pişmanlıkların fayda etmediği,zamanın su gibi akıp gittiği,baki kalanında gök kubbede hoş bir seda olduğunu söyleyebilirim.
    Engelli olmak...
    Sadece engellilere has bir durum değildir.
    Ha hayatta hayatı kendimize zehir edecek kadar uzun da değildir.
    Ben görünüşte engelli gibi görünmemekle birlikte,geçmişte yaptığım "sevgime sahip çıkamamaktan dolayı" hatadan dolayı kendimi engellilerden daha çok engelli gibi görüyorum.,
    Aileler,büyükler,ne kadar zorsunuz.
    Bu hayat sizinlede olmuyor sizlede...
    Bir şeyleri kurtardık diye sevinirken,neleri kaybettirdiğinizin hiçmi hiç farkında olamayacaksınız...
    Sevgilerimle...

Üye
    caferulgen Avatarı

Son Giriş
    13.11-2020
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yorum yapamıyorum çünkü kırılacaksın 7 yıl çok be bence yeter bu kadar artık olumlu olumsuz bitmeli bu iş

Üye
    ttolga Avatarı

Son Giriş
    06.07-2009
    Saat
    15:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7 yıl çok uzun bir zaman
    sevginizden evliligi sürdürebileceğinizden eminseniz
    hiç beklemeyin
    insanlar size sevginize saygı gösterip sizin yanınızda olurlar

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    23.08-2020
    Saat
    02:11
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma hanım unutmayın bizlerin sevgisi dağlara benzer.bazen depremler olur hayatımızda.sarsılırız sadece.ama asla devrilmeyiz. 7 yıldır devrilmediyseniz artık korkmayın.bıraksınlar sizi siz kendi özrünüzle ve sevdiğiniz kişiyle,onlarsa beyinlerindeki özürle yaşasınlar.bizlerin artık geriye sağlıklı bir yaşama dönme ihtimalimiz yok.ama onların bizim köye uğrama ihtimalleri çok. Sevgiyle ve sevdiğinizle kalmanız dileklerimle.

Üye
    son_samuray Avatarı

Son Giriş
    29.07-2009
    Saat
    10:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm sitenizi yeni keşfettim.Birlik ve berabarliğinize ,bilgi alış-verişinde olmanız çok hoşuma gitti.Bende buradab bazı şeyleri sizin sayenizde talip edebiliyorum.Çok teşekkür ederim.Unutmadan sevgili Zehra ne oldu ilişkiniz? İnşllah hayırlısı olur.EYVALLAH....

Üye
    bahar41 Avatarı

Son Giriş
    22.05-2008
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatmacım hep söylerim onu bırak
    seviyosun ama hala hareket yok karşı taraftan
    biliyosun bende özürlüyüm ama eşimle mutlu bir beraberliğimiz var o sakat olmadığı halde ,sana cevap yazan arkadaşların bi coğuna katılıyorum sevdiğin eğer isteseydi
    bi yolunu bulur evlenirdiniz 7 yıl beklemezdiniz,bence belki bana kızacaksın ama en yakın arkadaşın olduğun icin olayları azda olsa takip edebiliyorum ,hayat cok kısa mutlu olmak seninde hakkın allahım eger geciktiriyosa bişeyleri görmen icin geciktiriyo kavuşmanızı bence yoksa şimdiye kadar coktan evlenirdiniz kanımca ,sen hayat dolu harika birisin inan senin gibi harika insanların çevrende olduğunu göreceksin bince bir an evvel şakpanı önüne koy ve artısıyla eksisiyle bir düşün ve karar ver ve rahatla fatmacım
    rabbim ol derse olur bilirsin herşeyi ona tevekkül et v e arkana bile bakma o herşeyin en iyisini bilir ve seninde icine bir rahatlık verir +veya - yönünde hakkında hayırlısı olsun canım arkadaşım

Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    15.02-2018
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Fatma...
    Yazdıkların senin tam bir çıkmazda olduğunu gösteriyor.Bir yanda gençliğini vermiş olduğun emek harcadığın 7 yıl , bir yanda sana gelecek garantisi , kavuşma garantisi veremeyen bir sevgili ve ailesi..Sevdiğin kişi ailesine seni kabul ettirememiş ki 7 sene böyle bir şeyin başarılması için yeterli bir süre kanımca..
    32 yaş çok geç bir yaş değil...Yeni bir hayata adım atılabilecek yeni bir yol çizilebilecek bir yaş...
    En güzeli burada kesip kendine yeni bir yol çiz..çünkü hayat seni bekleten biri için feda edilemeyecek kadar güzel ve değerli en başta sen değerlisin...Senin duyguların, sevgin daha değerli...
    Hayatında biri olmuş yada olmamış ,seni sevmiş yada sevmemiş böyle bir kriter tek mutluluk kaynağın olmasın.O kadar çok sebep var ki mutlu olmak için..
    Eğer seni yaşatacak kadar işin ve maddi gücvün varsa..hiç durma bitir bu işi...
    Benden sana abla tavsiyesi...
    Seven insan mücadele eder..Ki kanımca ,sevdiğin insan içindeki çelişkileri annesine ve ailesine mal ederek zaman kazanmaya çalışıyor...
    Umarım hayat sana en güzeli verir...

Üye
    bahar41 Avatarı

Son Giriş
    22.05-2008
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İNANIN HARİKA YÜRÜYO ÖNEMLİ OLAN KABULLENMEK .ÖNCE KENDİMİZİN ÖZRÜNÜ KABULLENİRSEK KARŞIDAKİ DAHA KOLAY KABULLENİYOR VE AŞIK OLABİLİYOR,BİZ BİRBİRİMİZLE 4 YILDIR EVLİYİZ VE HALA İLK TANIŞTIĞIMIZ GÜN GİBİ AŞIĞIZ,MAAŞALLAH DİYİN LÜTFEN ops: ops: javascript:emoticon('ops:')
    DEMEKKİ OLABİLİYOMUŞ KARŞILIKS IZ VE KATIKSIZ BİR SEVGİ
    ALLAH HERKESE NASİB EYLESİN javascript:emoticon('')

Sayfa 11 / 73 İlkİlk ... 7891011121314152161 ... SonSon