Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar ben yıllar önce bu site ile tesadüfen karşılaştım ve bu sitenin sayesinde yıllar içerisinde başardıklarım

- engelli memur olarak çalışıyordum ama vergi indirimim yoktu ne oldugunu bu siteden öğrendim ve vergi indirimi kazandım

- H sınıfı ehliyeti nasıl alınır ötv den muaf araç nasıl alınır bu siteden öğrendim

-engellilere sağlanan hakları ve uygulanan indirimleri bu siteden öğrendim

- kronik şizofren hastası kardeşimin babasının sağlık haklarından yararlanma hakkının oldugunu buradan öğrendim ve uzun uğraşlar sonucunda bu hakkı elde edebildi kardeşim

-yine kronik şizofren kardeşimin için ağır engelli raporu alabileceğini bu rapor ile evde bakım maaşı bağlanabileceğini buradan öğrendim

-diğer insanlarada aklımın sardığınca doğru bildigim konularda yardım etmeyi yine buradan öğrendim

bu kadar iyiliği ve yardımı insana babası olsa yapmaz iyiki varsın engelliler.biz engellilerin hayatına buyuk katkı sunuyorsun ve hep var olmaya devam etmelisin sürekli takip ediyorum vaktim oldukça

kimbilir sizlerin hayatlarına nasıl dokundu bu site eminim saymakla bitmez siteyi kuranlara emeği geçenlere binlerce kez tesekurler.

Üye
    Cengiz68 Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    ????
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Evet bende yaklaşık 3 aydır üyeyim tesadüfen bu siteyi buldum önce misafir okuyucu olarak takip ettim sonra üye oldum aktif bir şekilde takip etmeye çalışıyorum benim hayatımada katkıları oldu nezaman hangi şartlarda emekli olacağımı , ilerde emekli olacam vergi indirimi için uğrasıyordum memurlar için gerek olmadığını burdan öğrendim daha birçok konuları hem öğrendim hemde elimden geldigince bildiklerimi paylaştım oyunlara katılıyorum duygu düşüncelerimi paylaşıyorum kısacası görünmeyen akıl hocası ,arkadaş gibi bu siteyi kuranlar yüreğinize aklınıza ellerinize sağlık bu sitedeki herkese teşekkürler bilgi ve birimkilerini paylaştıkları için hepiniz dostça kalın

Üye
    Yusuf islam Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf İslam
    Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    12:45
    Yaşadığı Yer
    Van
    Alınan Beğeniler
    103
    Verilen Beğeniler
    179
    Blog Mesajları
    11

şimdi ki hayatımı yaşamamda çok emeği geçti bazı arkadaşların saolsunlar.

Üye
    Love Master Avatarı

Gerçek Adı
    Emrah
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    618
    Verilen Beğeniler
    636
    Blog Mesajları
    110

Birbirinden güzel arkadaşlar yepyeni bir dünya oldu. Tesadüfi buldum. Müdavimi oldum. Kısa sürede bu derece dostluklar çok mutlu etti. İyi ki var burası

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:56
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    251

Bu site sayesinde engelli raporumu aldım, hicbisey bilmiyordum ve hastanelerde hep bilgisizlikten mağdur oldum, bu site sayesinde hakettigim raporu aldım. Çok güzel insanlar var, beklentisiz bı şekilde yardımcı oluyorlar, bana da çok yardımcı oldular, onlara sevgiler ve saygılar. Ama karakterini tamamlamamış aç bırakmış şahıslar da çok burda, umarım ki onlar da bu sitedeki güzel insanlardan güzel birşeyler öğrenirler. İnşallah bu site sayesinde aracımı da alacağım. İyi ki bu site var

Üye
    Zamanın Ötesinde Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    87
    Verilen Beğeniler
    70

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bu sitede bilmediğim çok şey öğrendim. buraya üye olalı 1 yıl 2 ay oldu.. ve bu süre içerisinde memur olarak atandım ve çalışıyorum arada sırada siteye girip göz gezdiriyorum.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234