Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 52 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bu siteyede ne zamandan beri bulunuyorsunuz ?

26 haziranda sanırım 3. yılım dolacak.. fosil üyelerdenim ben de Kendim engelli değilim. İşitme engelli bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine üye oldum siteye..

sitede neleri kazandınız neleri kaybettiniz ?

empati,
    sevgi,
    saygı,
    hoşgörü...

Kazandıklarımı anlatmakla bitiremem sanırım.. Bunun başında kurduğum dostluklar geliyor.. Ailem kadar, belki onlardan da yakın bulduğum dostlarım oldu.. Gün geçtikçe çemberimiz genişliyor.. "Biz" oluyoruz sevgiyle..

Kaybettiğim şeylerde oldu elbet.. insanların diğer yüzlerini gördüm.. dostlarım sayesinde bunların da üstesinden gelmeyi bildim.. İyi ki varlar..

bütün bu güzelliklerin dışında diyebilirim ki; Hayatımın en büyük kazık(lar)ını da bu sitede yedim..

sözün kısası bu site bir hayat tecrübesi benim için..

Üye
    necati bacak Avatarı

Son Giriş
    15.10-2017
    Saat
    12:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sitenizin benim için anlamı çok önemli şünkü ben bu sitenin içinde gezmk
    ten mutlu oluyorum yoksa magazin haberler beni çok sıkıyor
    ama burdan aldığımbilgiler ve öğrendiğim konular beni mutlu ediyor
    sitede emeği geçen herkese çok teşekür ederim bilgi sayarın yabanancı
    sıyım ama sizlerin düşünceleriniz duygularınız bizede moral oluyor

Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Soru sıralamasına çok da dikkat etmeyerek ve uzun yazan biriyim olabildiğince az imla hatası yapmayı umut ederek,bir şeyler karalamak istedim.(Dakka bir hata bir :shock: bu kadar uzun cümle kurmaaaaaaaa diyorum kendime ama huylu huyundan vazgeç(e)miyor)

Mesaj sayısı:602(bir zamanlar bir çok ciddi forum başlığını okuyan ve yazan birinin mesaj sayısı için oldukca acımasızca ama nedenini biliyoruz ve saygı duyuyoruz…sorun yok)
    En aktif olduğu forum:site albümü(uzun zamandır kalem oynatmadı,bir zamanlar çok aktif olduğu bu sayfada)

Siteyi ilk engelli arkadaşım olan dilemmadan duyup üye olmuştum.Her sabah işe gelir gelmez nette ilk açtığım yer bu siteydi karış karış okurdum.Bize ait bir dünyada bizden insanlarla ve dostlarla olmak çok güzeldi.Sonra buluşmalar yapmaya başladık ve yapılan buluşmalara katılmaya.Buluşmalarda ilk defa görüyorduk hepimiz birbirimizi ama bir o kadar da tanıdıktık,40 yıldır görmediğimiz bir dostumuzla uzun zaman sonra ki kavuşma anı gibi bir şey…Zaman ilerledi bu arada tanışıklıklar güzel arkadaşlıklara dönüştü ve bunlara tabiki yenileride eklendi.Bayramlarda doğru düzgün akraba ziyaretine gitmeyen ben, kalktık Ankara dışında sevdiğimiz canımız kardeşimiz in yaptığı bir buluşmaya günü birlik gittik geldik,yeri geldi birlikte tatile gittik,yeri geldi sitemizin gelenekleşen wattabesine gittik,yeri geldi içimizden çılgın bir arkadaşımızın gaza getirmesiyle 2 günlüğüne yarım günlük yola gittik-geldik :P başka şehirlerden gelen güzel arkadaşlarımızda aynı şeyi bizim için yaptılar ve bu dostluk köprüsünden hala geçmeye devam eden bir sürü arkadaşımız var.Sitenin eski sayılabilecek üyelerinden biri olarak roaccutane in haklı gezgin ünvanından sonra müskülerliğine bakmayıp gezginler sıralamasında yerini alabilecek biri olarak ne mutlu ki kafa dengi çok güzel arkadaşlarım oldu burada, halada hayatımdalar onların yanısıra bir çok güzel insanla da tanışma şansına eriştim.Tanıştığım insanlardan çok şey öğrendim farklı hayatlar…farklı zorluklar…farklı yaşama tutunma dalları…ve en önemlisi yaşam sevinci ile dolu bir sürü kişi…kimimiz karamsardık ama bir çift umutla gülümseyen göz bizim de daha umutlu,her şeye rağmen yaşanır güzel dünyalar olabileceğine dair bizede umut verdi…kimimiz kendimizi yalnızız sanıyorduk verdiğimiz zorlu mücadelede, bizlerden birilerinin de bizimle aynı dünyayı paylaştığını öğrenmenin buruk mutluluğunu yaşadık…Ve biz bir aile olduk…hayatta değer verdiğiniz,özlediğiniz şeyler nedir ? sorusu sorulsa sitedeki ikinci ailem diyebileceğim arkadaşlarım,dostlarım,kardeşlerim,abi ve ablalarım dır.Hayatımda hepsinin ayrı ayrı yeri var,iyiki böyle bir siteyi kurmuş oturanboğa ve bizlerin birbirimizi,dostlarımızı tanımamıza vesile olmuş diyorum ve teşekkür ediyorum.
    Yaşasın engelliler.biz,siz hepimiz..

Üye
    nursan Avatarı

Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    10:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu siteyle tanışmama vesile olan cihaz ustama teşekkür ediyorum,
    siteyle birlikte hayatımdaki gezme sayısınında artdığını söylemeden geçemiycem, nedenide burdan edindiğim arkadaşlarımdır.
    Arkadaşlarımı tanımaktan ve birlikte zaman geçirmekten çok büyük bir keyf aldığımı üstüne çizerek belirtmek isterim.
    Hayatıma renk katan bu arkadaşlarıma sevgilerimi ve siteye bu günlere getiren arkadaşlarada saygılarımı sunuyorum.
    İyiki bu site var, iyiki bu arkadaşlarımı tanımışım iyiki varsınız

Üye
    ipeq Avatarı

Son Giriş
    23.07-2011
    Saat
    20:52
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ßu site hariqa ßiyer umudun ,mikocan ,topraqım Serap aßLam ,öyqhüm heßSi hariqaLar dahada tanı$acaqLArımız wardır in$ doStLuqLar SanaLda kaLmaz.

Üye
    ECOnomiST Avatarı

Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

29 eylül 2007 de üye oldum... şans eseri farkettim... o gün bu gündür bu sitedeyin ve tartışmacı kişiliğimle ön plandayım... sevenim varmı bilmiyorum...ama ben burayı seviyorum... emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum...

Üye
    ahmetyukselakin Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende de takıntı yaptı burası her gün açık işim olsada burası hep açıktır

Üye
    levent retinis pigmentoza Avatarı

Gerçek Adı
    Levent
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    01:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok sevdiğim birisini bu site sayesinde tanıdım

Üye
    gulsahh Avatarı

Son Giriş
    14.07-2009
    Saat
    23:48
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu siteye daha mayıs ayında üye oldum sanıyorum. Emin olmadan yazıyorum o ara zamandan soyutlanmıştım sanki. Büyük bir bunalım yaşıyordum. Hastalığımla düşman olmuş, adeta onla inatlaşıyordum ve yaşadığım diğer sorunlar. Bu sitede tekrar hayat buldum sanki utandm kendimdem. Karşımdaki insanlar benim ne anlatmaya çalıştığımı hissettiklerimi çok güzel anlıyorlardı. Ömrüm boyunca hiç kimse tarafından anlaşılmamak ne demek bunu çok iyi biliyorum o yüzdende bu benim için çok önemliydi. Çok iyi diyebileceğim bir arkadaşlığım olmadı ama güzel arkadaşlıklar edinmek istiyorum. Olumsuz şeylerde yaşadım elbette. Yaşıyorumda. Ama herşeye rağmen burası benim yeniden hayata tutunma sebebim oldu. Teşekkür ederim.

Üye
    serifee Avatarı

Son Giriş
    21.09-2009
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 2005-2006 yılları arasında tanıştım bu siteyle,sanırım diğer başka siteye kızıp bi grup arkadaş akın etmiştik..ve bu yıla kadar devam etti..ben burda şahane dostluklar kurdum..inanılmayacak kadar güzel değerlere sahip insanlar tanıdım.bunların başında deniz lalesi ve mesut geliyo..onları çok seviyorum....engelliler.biz ve emeği geçen herkeze teşekkür ediyorum.

syg
    Ş.K

Üye
    Capricorn Avatarı

Gerçek Adı
    Akın
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:12
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    14
    Blog Mesajları
    65

Bu sitede ne yok ki, en sağlam dostlukları burda kurdum. Bilirsiniz bizler genelde evlerine hapsedilmiş birer bireyiz ve arkadaş ortamımız sağlıklı insanlara göre daha kısıtlıdır bu yüzden bu site bizlere yeni yeni insanlarla tanışma fırsatı sunuyor insanları tanıyoruz bu sayede. Bazende her insana güvenmememiz gerektiğini çok güzel bir şekilde bizlere öğretiyor. Bunu bu ortamda öğreniyoruz hayata bir pencereden değil her yönden bakmamıza yardımcı oluyor.

Düşünsenize bilgisayar yok, internet yok ve biz evlerimize bağımlı insanlarız, olur ya bir gün bir insanla tanışırız real hayatta o insanın nasıl bir insan olduğunu insanları tanımadığımızdan tecrübesizliğimizden anlayamayıp çok güzel kandırılabiliriz. Bu site bize bunu öğretiyor, İNSAN SARRAFI olmayı.

Ayrıyetten farklı forumlarda ilgimizi çeken konular hakkında yorumlar yapıp veya paylaşımda bulunup zaman geçiriyoruz. Öğreniyoruz, öğretiyoruz. Kişiliğimizi yansıtma fırsatımız oluyor. Faydalı olabileceğimizi gösteriyoruz, bir hiç olmadığımızı kanıtlayabiliyoruz. İnsanlar bilmedikleri konu hakkında yardım isteyince onlara bilgilerimizi sunup bir insana faydamızın dokunduğunu görüp kimi zaman gururlanıyoruz. Burada sen, ben, o değil BİZ oluyoruz.

Üye
    basari Avatarı

Gerçek Adı
    başar
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

benimde oturanboayla kavgalarım meşhurdur belki kayıtları hala duruyodur bi ara bakmak gerek :mrgreen:

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    33
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    28

Kendimi aramaya gelmiştim ,
    “Kendim gibi” olanlar arasında
    Bulamadım … :?
    Sonuç : Elde var sıfır
    Dersem eğer ,
    Haksızlık etmiş olurum
    Gözüm açıldı açılmasına ama… Yine yeni yeniden A’raf ‘ta kaldım

Üye
    suskunyürek92 Avatarı

Son Giriş
    31.01-2009
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

siteyitesadüfenbuldum yaklaşık üç aydanberiüyeyim buradan iki ablam oldugelişmeleri zamangösterecek benim yapabileceğim yorum şimdilik bukadar

Üye
    CIHAN_KAYRA Avatarı

Gerçek Adı
    cihan kayra
    Son Giriş
    03.07-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hergün yeni bilgiler öğreniyorum..yeni insanlar tanıyorum... 15 metrekare bir iş yerinde ömür tüketen birisi için eşsiz bir site valla :mrgreen: birde şu son zamanlardaki sohbet odası rezaletleri yaşanmasa daha güzel olcak tabiki. :cry: . neyse oda düzelir elbet..

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon