Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon
Toplam 252 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    alptug06 Avatarı

Gerçek Adı
    salih
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ofsss ofsss nasıl başlasam yazılanların çogunda kendimi gördümm nedenler nasıllar niçinler keşkeler vs vs bende çok sevdim ama hep içimde yaşadım önceleri söyleyemedim söylemedim hayır cevabını kaldıramazdım beni seven oldumu bilemem belkide oldu şimdi ise düşüünüyorum gerçekten beni seven birisi olsa çok sevse ben o kişiyi hayatıma (yarı açık ceza evi )nasıl alırım alabilirmiyim die çok düşünüyorum

Üye
    burcuöğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    10:29
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu hıkayeyı bır yeden tanıyorum.bılıyorum.ve senı cok ıyı anlıyorum.ne desem boş.insallah uzmez senı guvendıgın,deger verdıgın,bu dedıgın,ınsan..nacızane tavsıyem.dınlersın veya dınlemzsın sana kalmıs.en kotusune hazırla kendını..kı cok daha fazla uzulme.bu da olabılr.olumsuz tarafından da bakmak lazım bıraz

Üye
    denizkızı88 Avatarı

Gerçek Adı
    ESRA
    Son Giriş
    09.12-2012
    Saat
    15:30
    Yaşadığı Yer
    ADANA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boşver ya salla gitsin üzülme desemde bos ki üzüleceksin...onu yapanlar utansın basına gelmeyen anlayamaz...boşver degmez ....onları her gördüğünde üzülürsün..aklına gelir unutamazsın...öle insanlar beyinden engelliler haberleri yoqq...bizim aslan gibi yüreklermiz sevgi dolu bi kalbimiz var hiç kimse görmezse YARADAN ALLAH görüoo...bbuda bize yetmeli....

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kardelen ben senin yerinde olsam önceliği yaşadığım aşka değilde sevdiğim adamın gururuna verirdim..

Senin sevdiğin adam ailenin akrabalarının ağız kokusunu çekmeye mecbur değil.. Vazgeçin birbirinizden..!

Senin yüzünden gururu kırılacaksa en hayırlısı vazgeçmektir bu sevdadan..Ailenin içine çekipte onu sana duyduğu sevgi hatrına ailene katlanma mecburiyetinde bırakma bence

Bu meseleye dış kapının mandalı dayıların bile karışıyorsa zannetiğinden çok daha fazla yıpranacaktır sevdiğin yıpratacaklardır yani en güzeli bitirmek bence.. Ayır yollarını onun iyiliği için zarar görmemesi için..

Üye
    elif_kız Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    türkiye en güzel ili.
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    6

arkadaşlar bugün bir çift gördüm.bakın bu benim fikrim hrkese saygı duyuyorum.erkek normaldi bayan engelli ben inan üzüldüm yazık dedim kesin bayan zenginde ondan yoksa normal kız engelli.bana bakan kimse bana bakıpda yazıkya demesin istemiyorum onun için engelliylen evlenecem eğer allah bana evliliği nasip etmişsse

Üye
    ikinci bahar Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    21:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    27

kız dayligth, başlık açılalı sanırım 1 yılı geçmiş.
    walla merak ettim kız aşkınız hala tamgaz devam mı?
    yoksa ayrılık çanları çaldı gitti başını taşlara mı vurmaktasın.
    sana eğer şutlandıysan bir şekilde bir taş göndereceğim bağrına filan basarsın
    ''ah ikinci bahar haklıymışsın'' diyorsundur eğer böyle bir durum var ise?
    ben hep haklı çıkarım da ikili ilşkilerde çok fazla şutlandığım için tecrübeler yazdırmıştır o dönemde.
    haksız çıkardıysan beni ve ben gibi düşünenleri düğününe çağırmazsan ölümü ye emi...
    sefgiler..

Üye
    A-KILIC Avatarı

Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    17:44
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

VALAHİ İKİNCİ BAHAR İSTER AYRİLSİN ister ayrılmasın .
    aşk adami vurur döner döner yine vurur
    elbet bi gün düğününe gidersinn

Üye
    burcuöğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de merak ettım bak sımdı.ınsallah uzmemeıslerdır senı canım ya..

Üye
    AYKIRI Avatarı

Son Giriş
    04.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

insanlar birbirlerini kabullendikten sonra ailelerin mudahalelerde bulunmasi ve/veya bireyler uzerinde baski kurmasi anlamsizdir , saygisizcadir, engelliyi engellemektir

Üye
    Kardelen81 Avatarı

Son Giriş
    12.05-2010
    Saat
    22:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

serap çoğunlukla katılırdım yazdıklarına düşüncelerine ama bu yazını üzülerek okudum inan. Şu an ben,m yaşadığım nasıl bir yıpranmadır bi de benim tarafımdan bakmayı dener misin? Tek başıma mücadele veriyorum ve sonuna kadar da veririm. Sevdiğim adamın gururu kırılacak ben kırılmayak mıyım? Ne olursa olsun sevdiğim adamın arkasında durmayacak mıyım? Ben onu sevdiğim için yıpranıyorsam ve bunu hala devam ettiriyorsam Allah o gücü ona da verir diye düşünüyorum.. Kaldı ki sevdiğim adam yürekli bi adam değil. Fazla ilgiden fazla sevilmekten sıkılıp şımaran tiplerden. Bir de bununla savaşmak zorundayım ben. Bir gün biterse bu ilişkiden yaralı çıkan taraf o değil ben olucam. Umarım anlatabilmişimdir.

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

formunda yine ikinci bahar

Üye
    burcuöğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    ...
    Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ıkıncı bahar yazmalarından oyle anlasılıyor kı sutlasan sutlasan bır adamı sen sutlarsın..senı sutluyabıleceklerını sanmıyorum.

Askıda Üyelik
    tarelif Avatarı

Gerçek Adı
    Elif Köse
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul-Erzurum-Gemlik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tekrarla vurgu yapa yapa diyorum ki,ikinci baharın fazla efor sarfetmesine gerek yok,adamı depresyona sürükler,sonra da adam intahar eder.
    Yahu ikinci bahar birlikte çalıştığın psikolog ve psikyatrist arkadaşların mı var ne?

Daylight o zaman yazmıştım cevap sonra sildim,... koydum sadece.Sonuç nedir bilmiyorum ama,evlensende ben mutlu olacağını sanmıyorum.Hep ezileceksin hem maddi hem manevi.Yani yol yakınken çık bu mevzudan.Tecrübeli kişilerden tavsiyeler.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Kardelencim ben seni inan çok iyi anlıyorum.. Sen arada kaldın şu an ailen bir taraftaa sevdiğin insan bir tarafta senden bir tercih yapman bekleniliyor ama bir taraftanda baskı uygulanıyor seçimini ailenden yana yapman için..

Hayat senin hayatın ailen seni nasıl ki yok sayacakca sende aynen o şekilde "bende yok sayarım ailemi o zaman" diyebileceksen git sonuna kadar ne diyeyim başka..

Ben aileni ezip geçme demiyorum demem hak ediyorlarsa ez geç bence onlarda seni mecbur etmeselermiş buna..bu kadar sorunun içinden sıyrılıpta temeli sağlam bir birliktelik kurulabileceğine inanmakda zor geliyor bana..

Sende ailende sevdiğinde yıpranacaksınız.. Aşağa tükür sakal yukarı tükür bıyık yani.. Yada hiç bu detaylara girmeden yaşa içinden geçenleri bastırma..

Ben olsaydım şöyle yapardım ben olsaydım böyle yapardım diyorum ama ben olsaydım belkide başıma geldiğinde şaşırırdım ne yapacağımı..Sadece birşeyden eminim "ben kimi tercih edersem ailem onu kabul etmek mecburiyetinde" gık mıkda etseler kabullendiririm ama benim gönlüm eskisi gibi savaşmaya hevesli değil işte bu var..

Değmez diyorum ne ailen için fedakarlık yapmaya ne seviyorum deyip fedakarlık yapmaya değmez..Kolayına kaçıyorum ben belkide isterim severim olursa olur olmazsa olmaz umurumdada değil yani.. Haa ne zaman umurumda olur en az benim kadar kararlı ve cesaret gösterebilecek biri varsa karşımda ve ben tahmin değil kesin ve net bir şekilde görüyor ve şahit oluyorsam böyle bir azme tamam o zaman başka türlüsü mümkün değil....

Yani senin gibi hem ailemle savaşıcam hem seviyorum dediğim adamın kaprisleriyle zor karakteriyle mücadele edicem ohoooo geçti o fasılllar benim için..Tatlı canının kıymetini bil..

Yarı yolda bırakmak sırtını dönmek değil benim dediğim şey sen olsaydın istenmeyen gelin aynını sanada derdim sen mecbur değilsin ağız kokularını çekmeye derdim..

Bizim yaptığımız yorumların hiç bir kıymeti yok kim ne derse desin sen söylenenlerden farklı yaşacaksın bu sorunu bizim kisi boş laf yani haa dertleşiyoruz o ayrı konu rahatlıyorsundur anlatarak o ayrı konu..

Üzülecek kırılacak bişi yok benim söylediklerimde..Bugün sevdiğim dediğin adam yarın başına kakar ailenin laflarını..

Sen dayılarımda karşı deyince çıldırdım ben.. Ailen ayrı laf sokuşturacak akrabaların ayrı ne gerek var..Benim istediğim olmuyor mu tamam o zaman sizin istediklerinizde olmayacak der zehir ederdim tümüne hayatını.. Yada yapamazdım yaşamadan büyük konuşmuş olmak istemem doğrusu..

Senin işin karışık bacım selamete ermende zor ki ne zor..Benim işimde zor... Hepimizin işi zor... Allah yardımcımız olsun..

Yasaklı Üye
    Münir Avatarı

Gerçek Adı
    Münir
    Son Giriş
    24.05-2010
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA / ALANYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: daylight Mesajı Gör
    Nişanlımın ailesi ise benim iyileşmediğimi görünce, oğullarına beni bırakması için yapmadıklarını bırakmadılar.…
    Bence daylight`in durumu ise bence film senaryosu olacak kadar dramatik...

Zaman zaman ailem beni elestirir; ne buluyorsun bu yabanci kizlarda diye, iste daylight arkadasimizin yasadiklarinin disinda herseyi buluyorum. Su ana kadar evine gittigim hicbir arkadasimin ailesi birakin bana olumusuz bakmalarini kasini bile kirdiklarini gormedim. Bu konuda bizden 100 adim ondeler kanimca, bizde de vardir insan gibi insan ama bulabilmek sans ister...

Sayfa 8 / 17 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon