Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben bana uymasalarda beni dinlemeselerde kendi istedikleri gibi davransalarda herşeye rağmen ayaklarımı seviyorum.. Çünkü onlar benim bir parçam.. His olmadığı için ağrı sızı çekmiyorum nasılsa bana zararıda yok ayaklarımın.. Tam tersi onların olmadığını düşünüyorumda bu daha kötü geliyor .. Varsın beni dinlemesinler ama olsun ayaklarım yinede Polyanna diyebilirsiniz şimdi bana ama bunun neresi kötü ki..

Üye
    fidel Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:10
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

oturanboğa'nın ayaklarını sevmeme ve gıcık olma arasındaki ince çizgi arasındaki farkı anlayabiliyorum. ben ayağıma elbette gıcık oldum,istediğim ayakkabıyı almamda zorluk çıkarttı bana çünkü,istediğim eteği giymemi engelledi bide.gıcık oldum arara evet ama ben yinede seviyorum ayağımı,benim ordan başka bi ayağım daha var ama; onun benden başka kimsesi yok

Üye
    alperence_66 Avatarı

Son Giriş
    26.10-2008
    Saat
    20:51
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim sevecek veya sevmeyecek bir ayağım yok ama protezim var onu çok seviyorum bana göre 100 tane protezsiz ampüte bacaktan 1 protez daha makbul..Vatan Sağolsun kalın sağlıcakla

Üye
    fuat dönmez Avatarı

Gerçek Adı
    fuat dönmez
    Son Giriş
    14.06-2016
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul/ avrupa yakası
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben ayaklarımı çok seviyorum. çünkü onlarla işe gidip geliyorum. geziyorum kimseye muhtaç olmuyorum rahatlıkla hareket ediyorum.. onlar olmaza ben zor durumda kalırdım.. ben ayaklarımı çok seviyorum onlar benim her şeyim

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123