Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    prewses Avatarı

Gerçek Adı
    Fatoş
    Son Giriş
    30.10-2011
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu yazıyı belki hiç okuyamıyacaksın.. çünkü sen internet kullanamıyosun annecim.. ama ben bunu buraya yazmak istiyorumm.. çünkü burada hep kanadı kırık güvercinler var onlar ne demek istediğimi neler hissettiğimi çok iyi anlayacaklardır annecim okuyacaklar ve bende varlıklarını hissettikçe biraz daha güçleneceğim..

bugün 20 yaşıma girdim.. sana söz verdiğim gibi hayatın beni zedelediği kırık kanadıma rağmen bıraktığın gökyüzünde hiçç durmadan uçmaya devam edeceğimm... aynı bana öğrettiğin gibi bakışlara aldırmadan sesleri duymadan nolursa olsun uçmaya devam edeceğim.. artık çok yorulsamda kokunu kucağını eskisi gibi beni kanatlarının altına almanı özlesemde saçımı okşamanı dizinde uyumayı çok çok özlesemde hayallerimde yaşattığım o zeytin dalı umudum için uçacağım..
    aynı sana söz verdiğim gibi dimdik uçacağımmm.. doğum günüm bugün ama beni yinede hüzlendiriyor annem. biliyorum sen şimdi göz yaşlarımı görsen çok üzülceksin kızıcaksın ama görmeyeceğini bildiğim için ağlıyorum yine.. evet doğum günümdede ağlıyorum yüreğime gizlenen hüzün çıktı yine gün yüzüne napayım arada bir volkan olup patlıyor işte.. ama kimse görmüyo kimse bilmiyo sadece kanadı kırık güvercinler biliyor annecim..
    üzülüyorum çünkü hayallerimde yaşattığım zeytin dalına ulaşamadan ölürsem diye korkuyorum.. hayatta beni ne kartallar ne aslanlar ne büyük dağlar korkuttu beni sadece o zeytin dalına ulaşamadan ölmek korkutuyor işte bu yüzden hüzünleniyorum hep işte bu yüzden gözyaşlarımı durduramıyorum bazen.. neyse annecim ama merak etme ben yine umudumu kesmeyeceğim bekleyeceğim söz verdiğim gibi sabredeceğimm..

seni çok seven biricik hırçın şımarık çatlak kızın fatoşun..

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    195
    Verilen Beğeniler
    84

yeni yaşınla beraber istediğin herşeyin seninle beraber olmasını diliyorum..

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hüzünlü bir yazı olmuş. Okurken duygulanmamak elde değil. Doğum günün kutlu olsun sevgili prewses. Sevdiklerinle ve sevenlerinle sana güzel seneler diliyorum. Sen bu azminden ve yaşama bağlılığından vazgeçmediğin sürece, tüm isteklerinin gerçekleşeceğine inanıyorum.

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Doğum günün kutlu olsun fatoş ..

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Yeni yaşın, sağlık ve huzur getirsin Fatoş.

Forum Moderatörü
    UZAKLAR Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:48
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    96
    Verilen Beğeniler
    33

Yazınız beni çok eskilere götürdü, 15 yaşımda av tüfeğiyle vurulup kaza geçirirdim. Yatağa bağlı kalacaksınız dediklerinde çocuk aklımla pek şey anlamamıştım. Allaha şükürler olsun öyle olmadı sol ayağım tamamen iyi, sağ ayağımda ve omurilikde sorunlarım var. O günden bu yana canım anam da bana hep "yaralı kuşum" deyip sever durur. Annelik böyle bişi demekki. Onların hakkını nasıl ödeyebiliriz bilmiyorum. Kanadımız kırık yada yaralı olsak da hayatta durmaya yer yok. Durarsak kaybederiz. Yeni yaşınız kutlu olsun.

Üye
    prewses Avatarı

Gerçek Adı
    Fatoş
    Son Giriş
    30.10-2011
    Saat
    18:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar hepimize geçmiş olsn umarım istediklerimize dileklerimize bir gün kavuşabiliriz

Üye
    YÖRÜKOGLU Avatarı

Gerçek Adı
    YÖRÜKOĞLU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    DORTMUND--DEUTSCHLAND
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    geç okudum n ice yıllara