Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    begüm Avatarı

Gerçek Adı
    begüm
    Son Giriş
    27.11-2015
    Saat
    18:08
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba bende ulaşım zorluğu çekiyorum oturduğum dayrede asonsör yok gitmek istedğim yerlerde hep mediven var

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

biz engelliler bana göre en büyük problemidir ulaşım. nereye giderseniz gidin mutlaka sıkıntı yaşarsınız bu anlamda.en basitinden bu sıkıntı yaşadığınız apartmanda vardır.asansör yoksa mutlaka birilerinin kucağında inersiniz.dışarı çıkar bir yere gitmek istersiniz araca kucakta binmek zorunda kalırsınız.gideceğiniz yere ulaşırsınız yine birilerinin kucağında merdivenleri ya çıkar yada inersiniz.ülkemiz sanırım dünyada heryere bu kadar merdiven koyan tek ülkedir
    onun için herzaman derim,iyiki şu alış veriş merkezleri yapılıyor.kendimi tamamen özgür hissettiğim tek yer orasıdır.hiçbir engel olmaksızın istediğin herşeyi yaparsınız.

Üye
    Orkunavcan Avatarı

Gerçek Adı
    Orkun
    Son Giriş
    04.03-2012
    Saat
    14:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Harbi ya bende AFO larla ya$ıyorum yazdıklarınızı okudum evet zor İnsanlar bazı $eyleri göremiyorlar...
    En azından ben sağlam günlerimde görür görmez yardım eder hemen bir nevi olsun güler yüz tebessüm gösterirdir..
    Bazen kontrole gittiğimde hastaneye kapıdan tekerlikli sandalye ile girerken kapıyı göre göre suratımıza bırakanlar oluyorlar..
    Yani sağlam olsam Kapıya gömerim onu i$te bazı $eyler olmuyor..
    Fakat insan zamanlada alı$ıyor insanin ba$ına gelmesin.. Her$eye alı$ıyor..