Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon
Toplam 117 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: UnFeeLiNq-MoRuq Mesajı Gör
    yazıyı yeni okudum mustafa yı tanıyodum ama : )
    ewt tanıyorsun ben anlatmıştım çünkü ne mustafaymış demi yaa...

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

VaY anam vay diorum helal olsun be kardeşim duygularını gizlemeden açıkca dile getirmişssin ve neyse onun burda çok güzel anlatmışssın ben kitap okumıcam bir süre burda sizin yazdıklarınızı okuyacağım zaten de okumuyamıyorum kitap. aşka gelince ilk görüşte vardır ikinci 3. vs. vardır ne zamn geleceği belli olmaz beni de cesaretlendirio böyle hikayeler seviyorumm ulenn dicem sevdiğime du tel açıp söleyim

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aliş şerif Mesajı Gör
    VaY anam vay diorum helal olsun be kardeşim duygularını gizlemeden açıkca dile getirmişssin ve neyse onun burda çok güzel anlatmışssın ben kitap okumıcam bir süre burda sizin yazdıklarınızı okuyacağım zaten de okumuyamıyorum kitap. aşka gelince ilk görüşte vardır ikinci 3. vs. vardır ne zamn geleceği belli olmaz beni de cesaretlendirio böyle hikayeler seviyorumm ulenn dicem sevdiğime du tel açıp söleyim
    söle tabi yaa gurur neye yararki mutlu değilsen...yalnızsan yanında sevdiklrin yoksaa

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: sky_star Mesajı Gör
    Arzu
    efendimm

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: MiKoCaN Mesajı Gör
    Herzamanki Gibi Muhteşemsin BuSeMmMmM
    teşekkür ederim tekrar tekrar okuyosun miko

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

[quote=mustican;166121]o mustafa ben mustafa
    o ısparta ben ısparta
    eyvah sen o mustafamısın yoksa?
    benim onun hakkında ne düşündüğümü o salaklıklarımı hiç bilmedi bilmeyecekte mustafa.
    bütün salaklıklarıma rağmen güzeldi.
    mustican sende kıskanmakta haklısın ben bile o zamanki hislerimi okuyunca kendimden kıskanıorum mustafayı
    yorum için teşekkürler

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

teşekkürler sizde inşallah...

Üye
    readblue06 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2009
    Saat
    15:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

busemm hikayeni okudum harika dile getirmişsin
    insan hayatında bu ve benzeri aşklar yaşıyor ama sen mükemmel dile getirmişsin

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:52
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Nietzsche'ye göre " İnsan birini sevdiğinde,karşısındaki kişinin kendisini sevmesi yüzünden hissetiği duyguları değilde,kendisinin aşık olduğu sevdiği zamanki hissettiği duyguları sever"

Busemmm senin senin ilk görüşte aşkını eğer nietzsche de görümüş olsaydı sanırım haklı çıkmaktan dolayı epey sevinirdi..

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

readblue06;
    bu yorumlar için ben teşekkür ederim ya valla şımaracam artık

mac72;
    evet sevinirdi heralde de haklı değil mi?var ilk görüşte aşk.gerçi hoşlanma seninki diyorlar,çocukluk diyorlar ama.ben aşık oldum.

Üye
    readblue06 Avatarı

Son Giriş
    24.04-2009
    Saat
    15:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BUsemmm :bu yorumlar için ben teşekkür ederim ya valla şımaracam artık

Cidden herkes duygularını senin gibi bu kadar net dile getiremez övgüler az bile

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bir an gelir seversin tutamazsın kendını dusunmek bıle zordur onu tutunmak ıstersın sıkıca ama korkarsın ya bırakır ya sevmezse benı dıye sabır dersın beklersın ve sonra sonra ucurtumun kenarında bulursun kendını ve sevmek buymus dersın ve aglarsın yagmurla bırlıkte tutan yoksa elınde tıkarsın kulagını sarılırsın yalnızlıga yada bır yıldız mısalı kayıp gıdersın sonsuzluga....! AŞK BU OLSA GEREK

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

umut kardeşim, öncelikle arkadaşlar beni neden poh pohlasınlar?ben onların konu hakkındaki görüşlerini ifade ettiklerini görüyorum.sen ise beni poh pohladıklarını görüyorsun:s farklı bakış açısı bu olsa gerek.
    senin yazına yaptığım yoruma gelince şuan hangi yazı ve ne yazdım hatırlamasamda seni eleştirme amaçlı değil sadece düşüncelerimdir.
    ilk görüşte aşk vardır varrrr....ben yaşadım ve inanın acı da çekseniz harika bişey.yaşamadığın birşeyse ilk görüşte aşk böyle düşünmenede saygı duyarım.karşılığında hiç birşey beklemediğim aşkın en saf temiz masum haliydi benimkisi,neden inandırıcı gelmiyo?inanmak mı istemiyorsun?yoksa sen hiç aşık olmadınmı?olduğundada hep birşeyler mi bekledin?bi annenin çocuğuna olan sevgisi beklentisizdir diyorsun ben o zamanlarda mustafayı demek ki öyle büyük sevmişim.mustafayla görüşmemem sebeplerim vardı kendime göre.sanırım o zamanlardaki özgüven eksikliğimde bu sebeplerin arasında utangaçlığımda tecrübesizliğimde.mustafanın annesi benim hakkımda öyle demesi hoşuma gidiyordu ozamanlar yalan değil.ama şaka olduğunu da adım gibi biliyordum.umut kardeşim ben neden saptırarak yazayım yoksa sen öyle mi yapıyorsun?beni tanımadan bilmeden bu eleştiri niye anlamış değilim?hangi anne çocuğunun böbrek hastası bi kızla evlenmesini ister?gerçekten bunun cevabını bilmiyorum ama şimdi dizlerime kapansalar onu istemeyeceğimi çok iyi biliyorum.senin doğruların sende kalsın.saygı duyarız ama insanları yaşadığı birşeyden dolayı kırıcı ve iğneleyici bir şekilde eleştirmedirmezsen.
    Busecim bunları söylediğim için üzgünüm ama bunlar benim dogrularım. Aslında birazda hak ediyorsunuz bu yaşadıklarınızı bu sözüne hiç anlam veremedim elinde olmadan aşık oluyorsun ve yaşadıklarını hakediyorsun.mantıklı mı bu?zaten mantığı kullanacak hal olsaydı adı aşk olmazdı bunun.küçük bi çocuk elini yaktığında haketti gitmeseydi mi diyorsun sen?aşkta böyle bişey işte neden niçin aranmaz!haketti etmedide söz konusu olamaz duygu işi bu.palavra sıkmayın demişsin sana palavra sıkanmı var?bu sözün konuyla ne alakası var?
    son olarak genelleme yapamayacağım ama hasta sağlıklı engelli engelsiz ne olursa olsun belki ömrüm boyunca evlilik dansı yapamayacağımı bilsem bile.çok zorluk yaşayacağımdan emin de olsam.mustafayı sevdiğimin yarısı kadar aşık olsaydım.sana göre palavra sıkıyo dediğin %98 diye genelleme yaptığın cesaretsiz bulduğun bu kızı görürdün burdanda yazardım size yine hemde hiç çarpıtmadan.

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Nacizane görüşüm cevap vermek amacında deilim sevgili kardeşimin aşkına inanıyorum çok masum bir şey yaşamış ve çok güzel anlatmış herkes bu kadar temiz ne yaşanmışsa olduğu gibi açık yüreklilkle anlatamaz. Kendi açımdan konuşuyorum anlatamam yav zaten de böle bi aşk yaşmadım o ayrı ne ise bni geçelim

Bİr : Aşk karşılıksız sevmektir karşıdan bişey beklemeden sevsede olur sevmese de sevse güzel olur tabi

2 : ilk görüşte aşk vardır 2. 3. de vardır ne zamn gelceği belli olmaz
    3 : Aşk ta sevgide mantık yoktur

4 .: Toplum ne düşünürse düşünsün yüreğimizdeki sevgiyi engelleyemz bayan olsun erkek olsn engelsiz birisini seveblir aşık olablir olur veya olmaz sevmesini kim engelliyecek yüreğimizin kalbimizin içerisine kimse giremez o kadar deil hayel ederiz buna da herhlde kimse karışamaz ben uç bi örnek veriyim yanlış anlaşılmasın örnek sadece ben Azra Akına aşık olablirim kızın biri Kıvanç Tatlıtuğ'a aşık olablir seveblir hayel edeblir olmazsa olmasın seviyormuyum seviyorum nokta....

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aşk guzel oldugu kadar arkadaslar bence acıdırda ve kelimelerle ıfade edılmıycek kadar sadece yasanılması gereken bır sey oldugunu sanırım....

Sayfa 5 / 8 İlkİlk 12345678 SonSon