Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 117 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb busem evet avatarımdakiler ( jack ve ros ) onlar.Belkide sevgilin olsaydı seninle beraberken diğer kızlarlada görüşecekdi ozaman daha çok üzülecektin yada incilecektin aldatıyor diye.Herşeyin hayırlısı olsun dilerim..İnş yine karşına eli yüzü boyalı bi prens çıkar ve ozaman sevgilin değil eşin olmasını dilerim.Hayat bu nerde nezaman ne olacağı hiç belli değil herşey bizim için.İnsan nelere katlanıyor ne acılar çekiyor ama yinede alışıyor diyecem ama ( alışamıyor) izi kalıyor yine biyerlerde.Herşeyi silip yeniden başlayabiliriz ama işte o izi yarayı silip atamıyor insan.Yazını okurken inanırmısın hem okuyup hepde gözümde canlandırma yaptım biranda kendimi yönetmen gibi hissetdim ops:
    Duygulanmadım da değil hani erkeklik ölmesin bi kaç damla dökülür gibi oldu sadece ama ağlamadım işte tutdum kendimi huh
    Herşey gönlünce olmasını dilerim,sağlıklı huzurlu mutlu günler...

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    17:33
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

yorumun için çok teşekkür ederim...yönetmenim çekin bir flim oynayayım kendimi tutarmı dersiniz sizde ii geceler

Üye
    gönülyarası Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    Angara
    Alınan Beğeniler
    20
    Verilen Beğeniler
    81

Yok yönetmenlik kim ben kim... sadece yaşadıklarını gözümde kendimce canlandırma yaptım öyle yazdıkların bitincede kendime geldim şöyle yönetmen gibiymişim deyip kendime güldüm.Gerçi biraz şu günlerde hayal gücüm yoğun fazlasıyla
    Burasıyla kafamı dağıtıyorum ama anlık tabi yatağa yatınca herşeyim değişiyor yine... :cry: Bazen kendimi unutuyorum gidiyorum biyerlere ama sabah ezanlarında nerdeyim ben diyebiliyorum kendime anca ve şu saat oldu yatacam fakat yine kimbilir nerelere gidecem bunu adımdan iyi biliyorum
    Neyse bizde sana tşk ederiz paylaştığın için bizimle yaşadıklarını hayırlı geceler..

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

bende uyumadım hala günlük yazıyorum siteye... önemli değil benim içinde iyi oldu yazmak hayırlı gecelerr...

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    19:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya Canım kardeşim sen neler yaşamışsın böyle ya aşk'ın nerden çıkacağı belli olmaz ama bu aşk'tan Benim gibi çok zararlı çıkmışsın.Hala düşündükçe aşkın darbelerini sana bir hüzün veriyordur.Belki şimdi aşkın bitmiştir sana güzel bir anı yaşatmıştır(bu aşkın en güzel yanı).Gerçekten hem hastane ile hemde sosyal hayatında aşk ı nasıl kaldırabilmiş bünyen.Takdire şayan bir aşk yaşamın varmış.Ama şunu bilki sen mustafa ile sevgili olsaydın aşk'tan şimdi hiçbir eser kalmazdı.Çünkü aşk yaşandıkça erir biter.Sana hayatında büyük mutluluklar diliyorum.Ya bide bişey daha soracağım şu an hayatında hiç kimse yokmu?

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

yorumun için çok teşekkür ederim hayatımda kimse yok gerçi çok arkadaşım var ama sevgili olarak hala kimseyi göremiyorum nasıl soğudum bilmiyorum ama durum bu...bunlara nasıl katlandım bilmiyorum inan şuan kanım canım olsa ancak katlanırdım bu aşkta zararlı değil karlı çıktığımı düşünüyorum.ben acısını çekerkende mutluydum sadece kıskançlık onu devamlı başkalarıyla düşünmek çıldırtıyodu beni ama iyikide böle olmuş.

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani senin hiç sevgili olduğun kimse olmadımı busemm ya olmamasıda normal çünkü bu kadar sevdikten sonra kimi sevgili olarak göreceksinki.Şimdi ne yapıyor mustafa haberin varmı evlimi?Hala kafan takılıyormu mustafa ya

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

mustafa evlendi bu haberi aldığıma sevineceğim hiç aklıma gelmezdi kafama takılmıyor artık çünkü biliyorum eğer onunla sevgili olmak değil görüşseydim bile nekadar uyumsuz olduğumuzu anlıyacaktım sessiz kalamaz verdiğim değerin çok fazlasınıda isterdim ondan...kafama takılma değil aklıma gelmiyor arada bi görenlerden duyuyorum sen varken yanındakine bak diyorlar ama bilmiyorlarki o beni değil ben onu istemedim...bu devirde aşk çok nadir denk gelen bişey kimine hiç rastlamaz kiminede 1kez olur...eli yüzü boyalı bi mustafa ya daha katlanabileceğimi sanmıom..

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Busemm bu aşk seni güçlendirmiş gerçekten ya günlüğünü okudumda Ahemt diye birisi varmış o seni seviyor ama sen onu sevmiyorsun ama o dediğine göre sevgisi çok dürüst bir insan onunla neden devam etmiyorsun bide merak ettiğim bişey ıspartalı birisinden kıskanıyormuş seni bunda haklı çıkmasındaki neden nedir?

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

çünkü onun yerinde olsam bende öyle düşünürdüm.mahseri adın yok mu senin?

Üye
    mahsericimbis Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Busemm benim ismim yavuz ya senin ismin nedir?Ahemt ıspartalı çocuğu tanıyormuydu.Bildiğim kadarıyla sen ankaralısın ıspartalı çocukla nasıl tanıştınız.Bir geçmişiniz oldumu ıspartalı çocukla?Ya sana çok soru soruyorum umarım kızmıyorsundur bana Merak ettiğimden soruyorum sana çünkü bende engelli birisiyim ve her zaman engelli insanların aşk hayatından kendime bir ders çıkarmak istemişimdir

Üye
    deniz yildizi Avatarı

Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

busem yazını soluksuz okudum çok beğendim etkilendim ne güzel duygular yaşamışsın kimi zaman üzülsende bu anını bizlerle paylştığın için tşk

Üye
    çalıkuşu Avatarı

Gerçek Adı
    ARZU
    Son Giriş
    11.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cennetten bi parça
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

yaa arkadaşlar yazdığım yazı silindi birden tekrar kullanıcı kimliği istedi..memnun oldum yavuz akşam saat 6dan sonra siteye girebilirsem anlatırım şuan hastaneye gitmem gerek kral günlüğünü okudum kızmam bana ok,,,denzi yıldızı yorum için çok teşekkür ederim artık bende yaşamıyorum kendimden bilmesem aşkın varlığına bile inanmazdım....yaaa ben öğrendim artık yalnız kalmamak için asla başka birinin varlığıyla dolduramazsın yanında olduğu için onu sevmesende devam etmek zorunda kalırsın birazda alışkanlık olur ama aşk olmadıktan sonra hiçbir önemi yok.....neyse akşam görüşürüz arkadaşlar sizi seviyorummm

Üye
    Sirine Avatarı

Son Giriş
    22.11-2016
    Saat
    18:39
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    4

:roll: :roll: :roll: şoklarda şirin....

Üye
    engin934 Avatarı

Gerçek Adı
    Engin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:16
    Yaşadığı Yer
    İş durumundan Tekirdag
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yüregine saglık arkadaşım hernekadar zaman zaman acı çekmiş olsanızda çok güzel şeyler yaşamışsınız paylaşımın için tşklerrr.

Sayfa 2 / 8 İlkİlk 123456 ... SonSon