Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hayat_işde Avatarı

Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    15.12-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb lar adım erol ben buraya yeni üye olmuş birisiyim ve yaşadığım acı bi olayı siz her biri birinden değerli arkadaşlarıma anlatmak anlatarak biraz bu yükün hafifleme ihtimali ile kurtulmak isdedim

bi zamanlar biri vardı karşı komşum delicesine semişim onu farkında bile olmadan bağlanmışım ona ben engelli o sağlam sonradan anladımkii o benden daba beter engelliymiş neyse 1 yıl boyunca onunla hergün görüştük arkadaş gibi ama okula giderdi servisi onu almaya gelirken aracın kapısını açar servise bindirirdim o dahil servisdeki herkes şok geçirirdi 1 yıl bu böyle sürdü sonra dayanamadığım günlerden bir gün her türlü korkuyu göze alarak red edilme , dalga geçmesi , küçük görmesi vs vs ona açılmaya karar verdim korktuğum şeylerin hiç biri yaşanmadı çok şükürki düşüneceğim die bi cvp aldm bu bile benim için bir umut idi
    sonra aradan gene geçti 1 yıl oldumu size bu 2 yıl ama bu arada ben hala onun kapısını açar araca bindirirm güllerle onu şaşırtacak zamanlarda süprizler yaparım derken gene artık beklemeye mecalim kalmadığı günlerden birgün sordum artık kararın nedir die ama sormasaymışım keşke hiç beklemediğim bi cvp aldım
    bana dedi ki ya işde ben okulda arkadaşlarıma fln sordum senin gibi sakat biriyle çıkmamı uygun görmediler
    dedimki ben senlemi çıkıcam arkadaşlarınlar mı neden kendi kararını söylemiyorsun söyledim ya isde deyince başımdan aşşağı kaynar sular döküldü o an meğer dedim ben ne kadar yanlış tanımışım bu insanı
    ya dostlarım bu da benden bi yaşanmışlık öyküsü sizlere

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:23
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ne yazıkki toplumumuzun engellilere bakış açısı böyle. Ama insan bedensel engelli olabilir zihinsel engelli olabilir yeter ki düşünce özürlüsü olmasın. Rabbim büyüktür elbet onu allaha havale edin ve hiçbir şeye üzülmeyin. Çünkü her kişi kendi vicdanından akllından davranışlarından sorumludur. Bugun sağlam olabilir ama yarına sağlam çıkacak diye bir şey yok. Bence engellier diğer insanlardan daha medeni en azından düşünce özürlüsü değiliz. Fakat hayatınızda ne olursa olsun sevmekten aşık olmaktan çekinmeyin. Sevgiliye bağlanmak yerine ilahi aşka bağlanırsanız o sizi ne terk eder nede alay eder Rabbim büyüktür...

Üye
    hayat_işde Avatarı

Gerçek Adı
    erol
    Son Giriş
    15.12-2013
    Saat
    13:54
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli arkadaşlarım yorumlarınız için tşk ederim

Üye
    thehukuk Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    29.11-2016
    Saat
    23:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bu tamamen senin hatan bende kol protezi kullanıyorum ama allaha şükür bi sorunum yok kendine özgüven olsun ve kendini engelli psikolojisinden kurtar benim şuanda 2 yıllık ilişkim var ve çok seviliyorum kız arkadaşımda çok güzel ve ondan vazgececem diye çok korkuyor.....unutma sen engelli değilsin kardeşim düşünmekten acişz insan egellidir

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:31
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    hakkında hayırlısı olmuş başkasının düşüncesi ile seni sevecekse dost bile olmasın... bu siteden tanısıp evlenen bir çok arkadaşımız var.. formu takip edersen görürsün... nasibin belki buradadır en önemlisi hayırlı olması...