Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    makbus Avatarı

Son Giriş
    25.07-2005
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben engelli olduğumu kabul etmiyorum. Çünkü yaptıklarım birçok insandan farklı ya da eksik değil. Öncelikle bunu kendimiz kabul etmeliyiz diye düşünüyorum. Zaten bakışlarla taciz edilmek olmasa birçoğumuz kendi içimizde bunu unutuyoruz ama zor hatırlatıyorlar.
    Çevremde çok arkadaşım var ve onlarla birlikte onların yaptıklarını yapmaya çalışıyorum. Sınırlarımı biliyorum ve kendim çiziyorum.
    Hayat çok kısa, sadece günlerimizi mutlu geçirmeye çalışmalıyız. Gün içinde o kadar genel problemlerle uğraşıyoruz ki bir de yok şuram şöyle, yok şuram böyle diye düşünmeyelim. Kendimize işkence etmeye, dertlenmeye hiç gerek yok.
    Hepinizi dostlukla kucaklıyorum.

Üye
    Lilyum Avatarı

Son Giriş
    29.11-2014
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Size katılıyorum. Engelimden kaynaklanan fiziksel görünümümü problem etmiyorum. Ne çıkar ki yürüyüşümün diğer insanlardan farklı olmasından ya da bazı şeyleri yaparken zorlanmamdan. Ah bir de bakışlar olmasa...

Zamanla onlar da bize alışacaklar ve herşey çok daha güzel olacak, buna inanıyorum

Üye
    Baris Gurol Avatarı

Gerçek Adı
    Barıi
    Son Giriş
    24.11-2005
    Saat
    17:08
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Menekse sana hastayim, O sicakta sen denize deniz sana mi bakacakti ha? Cok iyi yapmissin, umarim Antalya'da da birlikte yuzeriz. Kendiyle barisik insanlarin zaten dogal bir karizmasi oluyor. :P

Meneksecigim burasi senin bir mesajini hakediyor:
    http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=8945

Üye
    kaderb Avatarı

Son Giriş
    27.01-2017
    Saat
    23:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ohhh çok iyi etmişsin menekşecim
    başka derdimiz yokmuş gibi, birde başkalarının bakışlarınımı kafaya takacağız. vallahi bende giyerim mayomu girerim denizime
    bakışlar umrumda bile değil :wink: