Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nergis gülü Avatarı

Son Giriş
    05.09-2014
    Saat
    17:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    inşaallah bu son olur kardeşim çok çekmmişsiniz ama hep sabretmişsiniz zor gerçekten
    inşaallah bu sabrınızın sonucu rabbim sağlık sıhhat verir size moraliniz iyi olsun her zaman her karanlığın sonunda bir aydınlık vardır.

Üye
    CaNCeR JaDe Avatarı

Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    16:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Allah razı olsun . inşallah herşey hepimiz için çok güzel olacak.ölümden başka her derdin şifası vardır .....

Üye
    CaNCeR JaDe Avatarı

Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim. nefes aldığımız sürece herzaman bir umut vardır..sevgiler

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun dileklerimi iletir,
    çekmiş olduğun sıkıntılar inşallah bu kadarla kalır sağlıklı günlere doğru yol alırsın.

Üye
    CaNCeR JaDe Avatarı

Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim amin inşallahh

Üye
    CaNCeR JaDe Avatarı

Son Giriş
    15.05-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

avasküler nekroz, kireçlenme gibi bir çok kemik rahatsızlıkları için OSTOKİN diye bir bitkisel hap var. oldukça pahalı bir şeymiş. çinde geliyormuş (başta çin malı olması benide düşündürdü) ama AVN de şaşırtıcı sonuçlar alanlar olmuş gerçekten oldukça etkili bir ilaç sanırım. şimdi onun araştırması içerisindeyim. Ve alıp deniycem..Denemiyeceğim hiç bir şey olamaz bu gün kendime eczaneden kendi kafa göre cosakondrin msm bitkisel bir ilaç aldım.. buna benzer ilaçlarda var.eklemleri kuvvetlendirmek için hiç bir yan etkisi olmayan bir ilaç sadece şeker hastaları kontrollü kullanması gerekiyormuş. birde D vitamini aldım. Oldukça derin bir araştırma içine girdim. Kemik iliğindeki ödemi azaltmak için ahmet marankinin bazı kürlerini uygulamaya başlıycam yarından itibaren Bu iş doktorlarla çözülecek gibi değil. Kemik uçlarına kan gitmediği için oluşuyor sonuçta bu hastalık. Kılcak damarları açmak ödemi gidermek gerek dolayısıyla.. bakalım neler olacak. Ostokin denen ilacı sizde araştırın derim.

Üye
    yasemiin Avatarı

Son Giriş
    28.04-2012
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prof tahsin beyzadeoğluyla şahsen görüştüm ameliyat için 45.000 tl (kırkbeşbin) istiyolar bilginize

Üye
    Ltf Avatarı

Gerçek Adı
    Lütfü Kesim
    Son Giriş
    11.08-2011
    Saat
    03:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ostokin yada orijinal adıyla Osteoking , ben kullanıyorum şimdi şöyle bir durum var belli bir süre kullandıktan sonra gerçekten AVN için bulunmaz nimet pozisyonuna geliyor bu ürün , ben methini çok duydum , detaylı ve kapsamlı olarak araştırdım kullananlarla konuştum ve gönül rahatlığıyla içmeye başladım , henüz daha bir kutu bitmedi bakalım erken konuşmak istemiyorum ama yürüyüş mesafelerimde (ağrısız ) azda olsa bir artış var ,ben bu ürünü kullandıkça daha iyi olacağımı düşünüyorum çünkü kullananlar bu ürünün AVN için bir mucize olduğunu söylüyorlar. Araştırmalara göre hiperbarik oksijen AVN için çözüm olmamamkla beraber uzun vadede katkı sağlayabileceği söyleniyor ama Ostokin kadar etkili olamıyor.
    45,000 TL sanırım bu ameliyat için fazla hangi ameliyat dediler size bilemiyorum ama protez haricindeki ameliyatlar sadece deneme oluyor ya tutarsa yani ... tutumazsa hooppp gene protez , oyüzden bence önce Ostokin için sonra keyfini sürün ...

Üye
    yasemiin Avatarı

Son Giriş
    28.04-2012
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    BURSA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

45.000 TL Olan ameliyat;Fibula (kamış) kemiğinden toplar damarla alınıp femur başına nakili prof üç ameliyatda başarılı olmuş tabi onların durum hangi evredeydi bilinmez.

Yasaklı Üye
    romeo10 Avatarı

Gerçek Adı
    Doğukan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hani derler yaa alllahh sevdiğii kulana verirmiş bütünn dertleri diye..gerçi sizinkii biraz abartı olmuş ama İşin şakası bir yana gerçektennn tek kelimee harikasınız.
    Yazdıklarınızıı inanınnn gözümü kırpmadan okudumm,okurkende düşündüm ve yüce rabbiminn sevdiği kuluna verdiği sabrında ne kadar büyük olduğunu düşündüm.Allahh yar ve yardımcımızz olsunn HEPİMİZİNNN..
    Tekrar çok büyükk geçmiş olsun,bundan sonra inş..Sağlıklı,mutluu ve HERŞEYİN GÖNLÜNÜZCE olmasını istediğiniz bir hayatınız olur.
    SAYGILAR...

Üye
    anlamazsın Avatarı

Son Giriş
    23.09-2011
    Saat
    18:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İşte türkün azmi dedim kendi kendime okurken gerçekten tebrikler ve çok çok geçmişler olsun örnek alınacak bir azim örneği sergilemişsiniz.....

Üye
    code Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tüm bunlara değdi mi bari, şimdi hayatın canına okuman lazım okuyor musun?

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:20
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    130
    Verilen Beğeniler
    79
    Blog Mesajları
    4

yaşam sevincine hayran kaldım, tek kelime ile harikasın

Üye
    Kirlisakal Avatarı

Son Giriş
    15.06-2012
    Saat
    17:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tahsin beyzadeoğlu'na bizzat muayene oldum bnm avn kalça kemiğinde doktor bana kaplama ameliyatını önerdi femur başını korumak için ama hç kimse kemik ölümü durdurmanın garantisini veremiyor sıkıntı damarlardaki kemik ölümünü durduramıyorlar.. ama doktor çok iyi buna bende kanaat getirdim sorun benim tıptan umudumu kesmem şahsım adına alternatif tıbba yönelip kontrlleri doktorlara yaptırmak istiyorum

Üye
    ruzisu Avatarı

Gerçek Adı
    Sude
    Son Giriş
    17.12-2013
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Gebeliğimin 8. ayında başlayan kasık ağrıları ve hareket kısıtlılığını başlarda fazla önemsemedim. Doğumdan sonra geçeceğine inanıyordum fakat normal doğum sonrası ayağa kalkıp 10 metre mesafeyi yürüyemeyecek duruma geldiğimde durumun ciddiyetini anladım. Bebeğime bakma şansım kalmamıştı. MR neticesinde Transient Osteoporoz teşhisi kondu ve 30 gün oksijen tedavisi aldım. Ağrılar seanslar ilerledikçe hafifliyordu ama yine yatakta sağdan sola dönüşlerde, oturduğum yerden kalkışlarda, ani dönüşlerde, yürüyüşlerde şiddetli ağrılarım oluyordu. Tedavi bittiğinde çekilen MR sonucuma göre 3. evre AVN teşhisi kondu. Yazıları okuduğumda yıkılmıştım, bebeğime bakamayacak, oyunlar oynayamayacaktım. Yollar hep gözümde büyüyecekti. Doktorum kanlandırma ameliyatına karar verdi. O dönem araştırma yaparken OSTAKIN’i gördüm ve denemeye karar verdim. Doktorum ameliyat olmamı, bu gıda takviyesini de istersem kullanmamı önerdi. Ama ben gerçekten işe yaradığını görmek için ameliyatı erteledim. Kanlandırma ameliyatı olmadım ve Ostakin’e başladım 7 ay kullandım. Sonuç ne mi? İnanın AVN olduğumu unuttum. 8. ay için aldığım 1 kutu ostokin halen duruyor çünkü kullanma gereği duymuyorum. Oğlumla oyunlar oynuyorum, ev temizliğimi kendim yapıyorum, pikniklere, gezilere, tatile gidiyorum, işime otobüsle gidip geliyorum, yemeğimi yapmak için saatlerce ayakta durabiliyorum, yataktan kalkarken düşünmüyorum, rahatça oturup kalkabiliyorum. Allaha binlerce şükür ki beni ostakin ile tanıştırdı. Bıraktığımda tekrar ağrıların başlama endişesi vardı fakat yaklaşık 2 aydır kullanmıyorum ve bir şey yok çok şükür. Lütfen ümitsizliğe kapılmayın. Daha ne büyük dertler var, Allah çaresiz dert vermesin. Herkese mutlu ve bol sağlıklı günler. Bu arada kan ostakin e başlamadan önce ve birkaç ay sonra kan testi yaptırdım. Hiçbir anormallik bulunmadı, tam tersi bütün değerler düzeldi. Mesela kolestrolüm düştü, etkisi varmı bilemiyorum ama sonuç bu.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon