Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kocaman bir AMİN diyorum yorgun_77 beğendiğine sevindim arkadaşım.ne ekersen onu biçersin ya işte öyle hayatta nasıl motive olursan öylede yaşarsın

aliş şerif seninde beğenmene sevindim arkadaşım.tabiki sosyal cevrenin yaşamımıza etkisi tartışılmaz. ama doğru bildiğin bir şeyi yada şuan doğru olması gereken bir durumu kabul edip onu hayata gecirmekte zor olmayacaktır.hayatlarımızda reform şart artık.

Üye
    magnum Avatarı

Son Giriş
    06.01-2011
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli veya engelsiz hayat yaşadıkça öğreniliyorlar
    İnsan hayatı ne kadar yaşamak istediğine göre seçimlerini yapıyor
    Belki engelimizden çekiniyoruz belki de çekinmiyoruz her insan farklı duygular yaşıyor
    Belki karakterimizden belki çevremizden belki ailemizden ama şu var ki hem etkilenen hem etkileyen yönlerimiz mevcut
    Bu herkes için geçerli.Herşeyin bir nedeni var, eğer engelli olmayıp içinden çıkılamaz bir hayatımız olsaydı çok mu güzel olacaktı herşey
    Tabi ki değil bilemeyiz. Sunulan buysa eğer bize yaşamak kalıyor ama gülümseyerek
    Bazen düşünüyorum da hiç trafik kazası geçirmeyip herhangi bir uzvumu kaybetmeseydim aynı ben olabilir miydim...

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Haklsın ayyüzlü kardeşm bişey demiyum sana sadece kişiden kaynaklanmayn sosyo ekonomik, kültürel, yani madi manevi ülke insanımzdan bahsediyrum ben..şimdi aklıma geldi kısaca anlatym somut bir örnek Antalya Alanya da tekerlekli sandelyede turist bir teyze sürekli dikkatimi çekti sahilde sokakta restauranta gece 2 de bar da disko da falan beni mi takip ediyon teyze dicektm de dil yok..))neyse yani bazi avrupa ülkeleri gelişmiş deyim bi şekilde aşmışlar ülke olarak toplum olarak kafa yapısı olarak rahat davranabiliyrlar...Biz de kendisini geliştrcek bakmıcak ona buna şuna yaa niye baksın zaten problem burda sen takmassn başkası takar herkesin kişiliği farklıdır anlatabiliyrmym burda diyoruz ya işte reform yapın hadi silkinin dışarı çıkın falan o zaman ben de toplumun değişmesni istiyorum ne olcak şimdi biz neden kişiliğimizi değiştirelimmmm.....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12