Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetyukselakin Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet
    Son Giriş
    27.11-2017
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    iskenderun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sanırım yıl 89 veya 90 engelliler basketbol takımını kurduk türkiyede başka takım yok bizde gösteri maçlarıyla milleti eğlendiriyoruz bir gün rotary kulübünde rotaryan gençlerle maç yapıyoruz biz basketbolu bilmiyoruz onlar tekerlekli sandalye kullanmayı ben savubmadayım hücuma geliyo birisi önüne geçtim durdum bu sandalye kullanamaz bana çarpar engellerim düşüncesiyle nitekim öyle oldu bana çarptı ve ikimizde yerdeyiz o hemen ayağa kalktı izleyicilerin sesi geliyo kulağıma aaaayyy yazııııkkk benim tek bacak sağlam bende kalktım sandalyemi düzeltiyorum bizim yedek arkadaşlardan birisi bağırdı ordan MUCİZE YÜRÜDÜ
    orda bana acıyarak bakanların kahkahası hala kulaklarımda

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.233

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    tekerlekli sandalye basketbolu acayip sert bir oyun. Oradaki düşmeler-kalkmalar ve sandalyelerin birbirine çarpma sesi izleyene büyük keyif veriyor...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...