Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 195 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Engelliyede aşık olunur sağlamada bunlar zor şeyler değil bende engelliyim ama radyoda çalışırken ayıptır söylemesi bir çok sağlam dünya güzeli bayanlar bana aşık oldu aşk bir anda olabilecek şeyler aşk geçici sevgi var sevgiyle birlikte alışkanlık başlar ee Atalarımız ne demiş gönül bu atada konar b... da yani sağlamın ençirkini ne de konar engelin en engellisine bu engelli yada sağlamlıkla alakası yok...

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

ama bir faktör var tabi ilk görünüş elektriği başlatır ama engelliysen bir anda dikkati dağılıp engeline yönebilir ve farklı da düşünebilir mesela ben onunla evlenrsem aşk olursa sevgi olabilirse yapabilirmiyim gibi komplekslere de kapılabilir bend eyaşadım red edilme olaylarında ki güzel yüzlü güzel konuşan ama biraz engelli yani güzel bir gömleğin defolusu olararak kendimi gördüğüm bu dünyada zaman zaman bende yaşadım hayal kırıklığı ah birde balıksan eyvah eyvah ki eyvah sabredeceğiz ama kendimizi kullandırmayacağız maddi manevi...

Üye
    düşle Avatarı

Son Giriş
    03.02-2017
    Saat
    16:08
    Yaşadığı Yer
    06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    7
    Blog Mesajları
    4

çok bilinmeyenli denklem: hele birde engelli bayansan toplumun üzerindeki sosyal engelleme statü olarak dahada artığını düşünürsek. KADININ ADI YOK- ENGELLİ KADININ ADI HİÇ YOK!

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

engelli bayanların sağlam yada engelli erkek bulmaları daha kolaydır her kadının bir alıcısı vardır sizler daha şanslısınız.. erkekler içişn daha zor bir durum...

Üye
    zeycanımbenim Avatarı

Son Giriş
    20.08-2013
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok zor arkadaşlar...engelli kız sevilsin ailesi ooo kızım hosgeldin gelinim ay ne güzel kız desin...kendimizi kandırmayalım arkadaslar...tabi ki aşık olan olur engelli birine...bi çogumuz da yasamıstır,sevilmiştir..hele ki bi engelli gelinin kabul edilmesi gerçekten nerdeyse imkansız bence...yani bu ilişkilerin sonu olmuyor malesef...olursa da bu sonu bozarlar...biraz açık yazdım ama durum bu bence...

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

aslında şöylede düşünmek gerek sağlam biri engelli birini sevse dahi ebeveynlerin karşı çıkması olası ve ayrılmalar başlar ailelerin tutumlarıda var tabi mesela ben sağlam bir kzıı sevdim o da beni sevdi deliler gibi ama ilem ne diyece n diyecek diye diye kafayı yedi ve ayrıldık.... zor ama savaşmak gerek savaşacağızzzzzzz

ayrıca neden se bu sıralar kime ilgi gösterdiysem bayanlardan sürekli menfaat oldu para pul bilezik benimde şansıma demkki paralı pullu olsaydım evlenmiştim kızlarda çok şekerdi biri hariç ... ben artık sevgiye bile inanmıyorum artık bunun şekli şeması kalmadı paran varsa aşk var bu devirde gerisi yalan

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Eeey Aşk nerdesin!?

Bu günler kötünün iyisi günlerimiz çok daha beterlerinide ilerleyen yıllarda göreceğiz malesef.. Bence aşk meselesini silsin herkes kafasından.. Alışkanlık ile yürütülecek ilişkiler artık biraz da sevgi tabi.. Biz yaşlardaki insanların sevmesi aşık olması daha bir zor.. Mantık ağır basıyor.. Öyle koşulsuz şartsız şurtsuz kendini sala sala geniiş geniş rahaat rahat delileeer gibi sevmeler tarih oldu artık.. Hele hele bir kez yanılmış yara almışsanız aşktan tamam işte daha da zor geliyor kendini bırakarak aşık olmak yada olmuşsan tadını çıkartmak..

Kendini frenleyerek seviyor insan.. Çoook düşünerek çok hesap yaparak.. Aşk'da hesap kitap olmaz diyeceksiniz evet olmaz ama bu devir hesap kitap devri.. Sadece yaşının küçüklüğünden dolayı hayata toz pembe bakan gerçeklerden bi haber olan bebeler yaşayabilirler aşkı..

Biz değil

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Katılıyorum....

Üye
    svedrif Avatarı

Son Giriş
    23.12-2013
    Saat
    23:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aşk'da hesap kitap olmaz diyeceksiniz evet olmaz ama bu devir hesap kitap devri.. çok doğru havvacımm akıl gerekio bunu anlamak için...

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

benim annemle babam evlendiklerinde bir karyola bir de halıları varmış birlikte çalışıp birlikte sarayı inşa etmişler avrupalarda gezdim çalışıtlar yaptılar herşeyim var Allaha şükür medeniyeti de grdüm medeniyetsizi de hazıra konmak sıkar çalışacaksın birlikte yapacaksın şartlı evlilik olmaz uzun sürmez biter herşeyi hazır olupta evleneleri gördük dünyada en çok boşanılan ülkelerin başında geliyoruz malla mükle hazıra konmayacaksın çalışıp birlikte yapacaksın bir elin nesi var 2 elin sesi var milyonlarca gece konduda yaşayaninsalar var hepside çoğuda mutlular sıfırdan evlenip şirket kuran ev yapan bir çok çift var evin varmı malın varmı larla olmuyor bu işler duvarlarla mı konuşacaksın yoksa eşinle mi... bir elin nesi var 2 elin sesi var

Ne lüks villalar istiyorum onlarca odalı, ne dev malikane, ne yalı Duvarı olsun yeter metrekaresi önemli değil...
    Bak bir sır daha sana, Eşlerin mutluluklarını, huzursuzluklarını, karakterlerini,geçmişlerini bir evin duvarı anlatır.

ben ne avrupada gördüm nede kardeşimin amerikada yaşayan kardeşimde ev bilezik mal mülk şartlarıyla gelenler ben Türkiyede gördüm böyle şeyler almanlara bakın evlilikler uzun sürer birlikte yaşlanıtlar evlenirken aml mülk demezler ama bu Türkiyde her şey evlilikler bile garip...

karşıma biri çıktı 8 geniş bilezik dedi evlilikle ne alaksı var ne lakası varrr deşifre etmeyeceğim ama devam ederse garip manalı konuşmalarına deşifre etmemem için bir sakınca görmem bilezik 8 geniş bilezik istendi benden bu mu hesap kitap işi birde bana dediği şu oldu seni sevseydim bunu istemezdim....

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu zamanda zor düş prensi uyan düşlerinden Eskiden para yoksa bile bereket varmış insanların bir tarafı köymüş şimdi öyle mi? Sosyal güvencen yoksa az çok bir gelirin yoksa iyi kötü bir evin yoksa olmuyooooor.. Bu devir o devir değil arkadaşım.. Kanaatkar olunamıyor malesef.. Çok lükse kaçmakda aç gözlülük tabi o ayrı bi konu.. Ama çıkıpta benim hiçbirşeyim yok titiber şah merdanım aha bi bedenim birde kalbim alırsan ne ala almazsan sen bilirsin devri geçti..

Eski insanlar gibi analarımız babalarımız gibi sıkıntıya gelemeyiz yokluğa dayanamayız biz.. Çünkü A' dan Z'ye aklına gelebilecek herşey için paraya muhtacız.. Çayıra bayıra salıp yemlenecek ve bize yumurta verecek tavuklarımız yokki Git markete bakalım veriyor mu sana hayrına bir yumurta yoksa paran..vs.vs. herkesin bildiği gerçekler bunlar ilginç sözler sarfediyor değilim uzatmayayım yani..

Böyle işte..

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

peki 8 geniş bilezikle mi oluyor bu evlilikler sonra şarlı ev demeler ayrıca evleneceğim dedim kişinin 2 evi varsa ve ayrıldıktan sonra seni sevmedim sevseydim bunları istemezdim mi demeler peki bu kadar insan nasıl evlenmiş yuva kurmuş çık dışarıya bak yüzbinlerce ev ve aile zenginler mi paraları var mı hayır ama bir şekilde kafalarını çalışıtırp evlenmişler.... bazı düşünceler bana abartılı geliyor... ummadığımız evlenemez dediğimiz insalar bile yuva kurmuş nerdeyse dede olmak üzereler düşle alakası yok yuva kuranın yuvasını yaparlar szi merak etmeyin yer ve konum önemli....

hayrına yumurta alamazsın ama istedikten sonra kafayı çalıştırısan çok güzel para kazanır işini yaparsın...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Valla açıkcası ben de hayret ediyorum onlara hiç bir güvencesi olmadan evlenenlere şaşırıyorum deli cesareti var bu insanlarda.. Sen sadece başlığa bakma içereği de hesaba kat.. Falancı kişi işi yok gücü yok evlenmiş iyi tamam da yaaa o dört duvar arasında neler yaşanıyor olabilir bunu düşün.. Hiçbirşey dışardan göründüğü gibi değil.. Çok yakın bi zamanda yakın bi akrabamda tanık oldum parasızlık sosyal güvencenin olmaması neler yaşatıyor insana çocuğuna ilaç alacak parası yok koskoca adam aağlıyor çocuk gibi hırsından aşk evlili yapmış biri hem de.. Olmuyor işte..

Yeterince kararınca olsa yeter zaten hiç kimseye muhtaç olmayacak kadar yani.. Evlenmek mesele değilki evliliği sağlam bir şekilde devam ettirebilmek mühim olan bu sağlam evliliğin temelinide sevgi-saygıdan sonra maddiyat sağlıyor malesef arkadaşım..

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

sosyal güvencesi olmaz tamam kabul ediyorum kafası çalışmaz bir baltaya sap olamamış bir elin nesi var 2 elin sesi var ben çok gördüm sıfırdan başlayıp bir yerlere gelenleri para kazanmak yuva kurmak akıl işi birden mal mülk dersen o evlilik uzun sürmez hazıra değil çalışarak yapacaksın hem azimle geçer yıllar hemde inşattını yavaş yavaş kurar daha iyi anlarsın değerini diyorum ya çook böyle fakir var evlenip sonra sonra düzelen hayal lıkla alakası yok eskiden neyse günümüzde de o çalışırsınız 2 niz olur herşey olur umutsuz şeyler değil bunlar hemen evlenmezsin birlikte bir şeyler kurarsın yaparsın sonrada yuvanı kurarsın kalkmış birisi benden 8 geniş bilezik istedi sonra duydum ki tonlarca borcu varmışşş... yaram var kusura bakmayın gocunuyorum....

Üye
    yasin258 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    02:09
    Yaşadığı Yer
    Denizli/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    size bir şey sorcam yanlış anlamayında
    Paranız çok yada ihtiyacınız yok yada boş vaktiniz mi çok da aşk konusu olunca herkes bu kadar yazı yazıyor
    Yanlış anlamayında insanoğlunun aşk diyince başka şeyler oluyor Ben yaşamadım ama başka şeylere aşık olmuşumdur.Sigara mesela bana en güzel çünkü neden!Seni zehirleyeceğim der ve zehirler yada öldüreceğim der öldürür.Yada alkol ne bileyim daha bir sürü şey Size sormam aşkın yerini başka şey doldurur mu diye siz dolduramaz dersiniz ama ben doldurum.Umarım söylediklerim yanlış anlaşılmamıştır.

Sayfa 5 / 13 İlkİlk 123456789 ... SonSon