Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 52 mesajın 46-52 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    BU SORUYU BENİM KENDİME DEĞİL DE , EŞİMİN KENDİSİNE SORMASINI İSTERDİM..
    VE CEVABININ DA HAYIR OLMASINI İSTERDİM ...

Üye
    zekhan Avatarı

Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bana göre hıncal atmış gene. Tamamen yanlış katılmıyorum.

Ben 15 yıl evliyken kaza geçirerek tekerlekli sandalyeye mahkum oldum.
    Evliliği ayakta tutan unsurlardan sadece biri ortadan kalkmış veya azalmış olması evliliği bitiriyorsa amenna.

Hanım ben ayrılmak istiyorum deseydi bunu ben de kendisine teklif ettim bana kızarak kaç kere hayır dedi.

Eğer gerçek sevgi var ise ömür boyu devam eder arkadaşlar.

Şunu açıkça belirteyim hanım daha fazla memnun şimdi. İşten eve evden işe istesemde öle arkadaşlarla bir dolaşalım ortadan kalktığı için çok memnun.).

Hıncala sözüm bana damdan düşen birini getirin demiş ya nasrettin hoca oda ben gibi olsun bakalım böle yazabilecekmi.

Artık tek duam ALLAHIM HANIMDAN ÖNCE CANIMI AL.

Çünkü ya ona bişe olursa o zaman bana kim bakar yardımcı olur.

Bağımlı olmak zor arkadaşlar mutlaka biri gerekiyor. Ben şanslıyım sevgimiz sorusuzca devam ediyor. 3 çocukla evliliğimizde.

Üye
    shukufe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    112
    Verilen Beğeniler
    168

hey yarabbım sukur sevgı denen boyle olur ıste kutlarım bırlıktelıgınızı zekhan ıste karakterı oturmus hanım geleneksel turk aılesı

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: meopius
    Bir kez daha "içimdeki deniz" filmini izleyin derim. Sizlere hiç birinzie katılmıyorum ve fazla yorum yapmayacağım çünkü sağlam biri ile geç de olsa evlendim.
    fazla yorum yapmicam demishin ama "icimdeki deniz" filmiyle bu bashliktaki konu (ya da yorumlar) arasinda kurdugun alakayi kisaca aciklar misin, sevgili meopius...

konusunu az cok bildigim o filmi izlemedim... izlemicem de... cekincelerim var... bu filmin ceshitli ödüller almasi (bu ödüllerin hepsinin de sirf filmin teknik özelliklerine verildigini sanmiom, konusu da etkilemishtir degerlendirmeleri) ve en cok da filmle ilgili yapilan yorumlar ve tartishmalar korkuttu beni... yok, izlemicem, hayir!... direniorum! ... ama o filmi burda neden andigini da merak ediom...

not; binlerce insan "ramón sampedro'nun ölümüne yardim ettim" diye dilekce vererek yalan söylemish mi sahiden? yanlish hatirlmiosam bunu bitek bu sitede o konu ile ilgili acilan bashlikta okudum da onun icin soruyom...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Reku, meo'nun kastettiği, "değil ailenin terketmesi, sakatlanan kişi -ölerek- terketmek istese dahi, ailenin buna gönlü razı olmaz" gibi bir şey sanırım. İçimdeki Deniz'de de "ayrılığa" direniyordu ya aile...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Rekursion Avatarı

Son Giriş
    18.03-2017
    Saat
    16:40
    Yaşadığı Yer
    Alamanya
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

ha! okay, anliom...
    saol oturanboa ...

Üye
    bertuğ Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZGÜL SERT
    Son Giriş
    05.11-2017
    Saat
    19:36
    Yaşadığı Yer
    Denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    12

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilemiyeceğim o an eşimin bana karşı olan tutumu çok önemli eğerki bakmaktan cefa çekip bunu bana yansıtıyorsa ayrılırım.(gerçi dereyi görmeden paçaları sıyırıyorum)bilmek imkansız .eşim aynı durumda olsa bakarım. bir yardımcı tutar herşeyi yardımcıyla yaparım. :?:

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234