Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    AYBAROGLU Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hocam öncelikle Allah yardımcın olsun diyorum. Hiç bir zaman ümitsizliğe kapılma. Buradaki herkesin kendine göre derdi var kimse mutlu değil. Hiç bir zaman da Allah'a isyan etme. Bu çektiklerin belki senin günahlarının kefaretidir, belki seni gelecekte güzel günler bekliyor, belki bu dünyada çok acı çekeceksin. Ahiretin temiz geçecek, bir söz vardır sakın unutma: "bırak dünya onların olsun ahiret bizim" Her zaman dua et, duam neden kabul olmuyor diye de şüpheye düşme. Bir çocuk doktora gitse dese ki "doktor bana şu ilacı ver" doktor ya o ilacı o çocuğa verir, veya daha tesirli ilaç verir yada hiç vermez. Dua da böyle birşey. Allah seni senden daha bilir. Verdiğim örneği aklından çıkarma. Allah yardımcın olsun. Bu arada bir şahıs bir cemaati temsil edemez, bir şahsın yaptığı suçta cemaate ortak edilmez...

Üye
    hüseyin19 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN
    Son Giriş
    07.02-2012
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    ŞANLIURFA / CEYLANPINAR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    126

İmkanın varsa ayrıl o yerden.. Bazen ayrılıklar güzel sonçlar verir.

Üye
    istikbal Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    22.09-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    43

Anladığım kadarı ile menfaatler birlikteliği yaşıyorsun ailenle. Onlar senin kazandıklarını semirmekle meşgül iken sende bugüne kadar kaptırdıklarının ve babandan gelecek olası mirasın peşindesin. Zulme sabır senin olgunluğunu ve erdemini gösterir ama tabi senin şimdi yaptığın gibi de çivi çiviyi söker misali aynı şekilde karşılık vermen hatları sıfır noktasına getirir ve soğuk savaştan sıcak savaşa geçmenin süresini hızlandırır. Bu parametreler ışığında bu saatten sonra alışkanlıklarından vazgeçme ihtimali bulunmayan ailene karşı gösterebilecek en güçlü direnç, vermek istedikleri direktifleri umursamıyormuş gibi davranman olabilir. Böylece kolaylıkla vurabildikleri eski yumuşak karnı bulamayacak ve senin restlerini görmek zorunda kalacaklardır. Teşbihte hata olmasın ama artık bir nevi poker masasındasın ve karşındakilerin blöflerine karşı sürekli tetikte olmalısın.

Üye
    çhita Avatarı

Gerçek Adı
    hasan
    Son Giriş
    27.02-2014
    Saat
    17:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün cuma vaazında şu konu vardı:
    isyan ve hor görme
    Hoca şöyle dedi:
    Şu yakındaki ruh ve sinir hastalıklarındaki hastaların hepsi fakir çocukları mı sandınız?Halbuki ne varlıklı insanların evlatları var orda. Eğer birisinin çocuğunun akıl sahibi olacağını bilse, bütün servetini harcardı. dedi.
    Lakin mümkün değil. Aklı verende alanda ALLAH'tır.

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    istikbal;

Helal olsun sana istikbal! Valla yazdıklarını okurken yemin ediyorum sanki bir psikaytristteyim ve seans sonu bana izlemem gereken yol gösteriliyormuş gibi hissettim. Çok psikolog gördüm seni

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12