Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Antalya'da yaşayan tekerlekli sandalyeli manken:

http://youtube.com/watch?v=dD2nikeKsss

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim bunu söylemem ne kadar gerçekçi olur bilmiyorum ama,kabullenmekten daha ziyede,hayatın içinde bir sekme diyorum.Aslında çok sevdiğim değerli hayat öğretmenlerimden ağbim Alper KAYA nın ufak bir yazısını sizler ile paylaşmak istiyorum.Yaşam hakkında o kadar güzel yazmış ki

"Neden ben?" sorusu yerine "Ne için ben?" sorusu bir yol gösterebiliyor.
    Içinden çıkılması zor veya imkansızmış gibi görünen durumlarda, sadece kişisel içgörümüz ile farkedilebilecek, bizi bekleyen gizli bir hazineyi bulma şansı ortaya çıkar. Bu serüven aslında kendimizi bulmaya giden bir yolda gerçekleşiyor. Bu süreçte kendimi daha yakından tanıyor ve gelişiyorum.
    Yaşama bu bakış ile yaklaşırsak, zor durumlarda birer fırsatın saklı olduğunu görebiliriz.

Alper Kaya - 25 Ekim 07

Bu bir süreç dostlarım alper ağbimin de söylediği gibi.Bu süreçte bizi bir çok süpriz bekliyor.Her süprizde kendimizi bir kez daha tanıma fırsatı buluyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla