Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    penguen40 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bende kendimin çok şey yaşadığımı sanıyordum....

Çok üzüldüm... Büyük geçmiş olsun

Ama iyi ki varsın senin gibi bir moderatörüm olmuş

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun, Nihayet gündeme geldi ve okudum:
    Burası Türkiye demiyorum, eski yapılasmanın yeniden kullanıma açılması deniyor buna:Numune Hastanesi. Güvenlik acısından önemli kişiler için -bak buraya sende giriyrosun- ayrı bir bölüm yapılmadığındandır. Mahkumlar için ayrı bir bölüm de yapılabildiğine göre önemli kişiler için ne yazık ki yok. Haydar Paşa Garı varya bir zamanlar hastaneydi, ihtiyaca cevap vermeyince... ama Numune Hastanesi Politikaciların göz bebeği.. Ne yaparsan yap 21. Yüzyılda kullanacağız: Yeni Komedilere hep sahne olacak. G.O.R.A -2- filmin devamı orada çekilirse hiç şaşırmam.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Hahahaha, moderatörlük için değerdi doğrusu
    meopius, numune hastanesinde kaldığım sürede o kadar "komik" şeyler gördüm ve yaşadım ki, ooooo GORA'nın 5'e kadar serisi çekilebilir
    Aslında yaşadıklarımı unutmadan yazmam gerek, ama bi türlü başlayamadım...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    meopius Avatarı

Son Giriş
    30.07-2010
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak hocam, G.O.R.A serisi boyunca her oyuncu ve figüranlara tişortler bizden olsun derim. Hatta Taksilere yer vermişle panoları bizden olsun derim:üzerine www.engelliler.biz yazarsın şimdiden CEM YILMAZ'la iletişim kurduğunda başarılar. Fimde Türk bayrağıyla barışık kocaman AVEA reklamı gördüğümce gözleri yaşardı da..

Üye
    penguen40 Avatarı

Son Giriş
    09.06-2011
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aşkolsun arkadaşım, öyle egoistlik yapmak değildi amacım...

Ben doğuştan kalça çıkığı sebebiyle 2,5 yaşında ameliyat olmuşum yani bundan 37 yıl önce diyelim

Ve bir ayağımı haifif dönük takmışlar ve kısalmış aslında ayak kısa değil... Ama ailemin yapmış olduğu cahilliklerde var. Ve 3 kere ameliyat olmuşum . hatırlamıyorum bile 2,5 yaşında bir çocuk düşünün...hatta bir sefer masada kalıyormuşum zor kurtarmışlar... Ve bunu yapan adam Çapa'nın bir profesörü..

İşte hayat devam ediyor... bir şekilde sen gene gençliğini güzel yaşamışsındır...Ama ben kendimi ispat etmek zorundaydım... Hep güzel kız derlerdi ama ayağı sakat.....Tabii bunları aştık artık.....ama o yaşta hoş değildi

İyi ki varsın gene de bence :P

Üye
    anatolianboys56 Avatarı

Son Giriş
    08.03-2009
    Saat
    17:52
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ah abicim ne diim.walla yasadıklarının denizlerden mahirlerden hüseyinlerden hicbir farkı yok.sanki 1968 ve 1980 donemınde imişsinde bu davalardan yargılanıyorsunda.ay türkiyem ah ne diiim.bu kadar güzel insanları harcadın.hala aynı senaryoyu dewam ettirmek niyetinde olanlar var.eee tabi kenan evren gibilerini yargılamazsak biz hep bole mahkum oluruz.1982 anayasası mutlaka değişmlei bunlar bu anayasaının urunleri....

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12