Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mafiye Avatarı

Gerçek Adı
    mafiye
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kaza yapalı on yedi ay olmuştu acılı ve uzun tedavinin ardından eve çıkmıtım. Omirilik felçlisi olmama rağmen çok mutluydum. Eskisi gibi cocuklarımla, eşimle aynı masada oturacaktık aynı şeye üzülüp sevinecektik. Eskisi gibi hep birlikte idik evimin işlerini yapmak için gayret gösteriyordum ve evimin işini yapıyordum herkes bu azmime yaşama sevincime şaşırıyolardı ben Allaha şükrediyordum hep birlikte olduğumuz için eve çıkalı beş ay olmuştu eşim benden ayrılmak istediğini söyledi. Kulaklarıma inanamadım... Kabus gördüğümü düşündüm. kendime kurduğum dünya yıkılmıştı şu anda eşimden resmi oarak ayrıldık. kendime çocuklarımla yeni bir dünya kurmaya çalışıyorum en çokta yürümek istiyorum bana bunları yaşatandan öcümü almak istiyorum var mı şu dünyada tam kesi olupta yürüyen?

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Başınızdan geçen olaylara ve özellikle eşinizin yaptıklarına çok üzüldüm. Ama anladığım kadarıyla çok azimli ve hayatı seven bir insansınız. Ben inanıyorum ki istediğiniz şey de bir gün olacak ve siz yürüyeceksiniz. Çocuklarınızla birlikte size sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Özurdılerım saygısızlık falan edıyorsan..Bu gıbı vefasızlık'lar hep var...Allah hepımızı af etsın..Tam kesı olup'ta yuruyen o sevıyeye gelen oldu mu sordum ogrenmek ıstedım.Benım ıcın amcam tam kesı dedı ama ben yuryom Hala aklım almıyo.Ama tam kesı degıl bılıyom cunku olsaydı bu gelısmeler olmaz.sızın allah'a sıgınmanız en dogru guzel yol devam edın.ve ıns. başaracaksınız.

Üye
    ceylannur Avatarı

Son Giriş
    04.03-2010
    Saat
    19:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım kardesım allah buyutur sana sonsuz mutluluklar dıllıyorum cocuklarınla dualarım senle azmıne hayran oldum yar yardımcın olsun saglıcakla kal

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mafiye çok geçmiş olsun ...eşine ( eski eşine ) gelince söyleyecek söz bulamuyorum inan ...Hayat bu insana ne zaman nerde ne olacağı belli olmaz lütfen azmini kaybetme çocuklarınla berabersin en azından Allah yardımcın olsun sabır çok önemli lütfen sabret ve azmet zaman neler gösterir inşallah daha iyi günler seni ve çocuklarını bekliyor canım

Üye
    kübraa Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eşler evlenırken ıyı gunde kotu gunde beraberlıge ımza atarlar amaaa;nedense karsısına cıkan bu tıp zorluklarda hemen kacmayı denerler... eski eşinın yaptıgının savunulacak bır yanı olmasada ınsan yuku her zaman agırdır bunu tasıyabılen cok az kısı vardır.. bizlerle bı hayatı paylaşmak gercekten zor bi durum... moralını daha fazla bozma arkadasım Çocuklrınızla birlikte size saglıklı,mutlu ve uzun bir ömür diliyorum....

Üye
    korhus Avatarı

Son Giriş
    18.04-2017
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayat denilen olgu nun içinde herşey mevcut keza bu arkadaşımın yaşadığı olaylar,çok geçmiş olsun...

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

omirilik felçli oldunmu bu gibi durumlar insanın başına malesef geliyor insanlıkla alakalı bir şey değil ama çareside yok artık gösteriş için evlenip boşanır hale geldik nikah törenlerine bakın acaba nasıl ilgi odağı olabilirim kaygısı taşıyoruz nedense evliliğin manası olan hastalıkta sağlıkta mutlulukta her zaman beraber olma yeminlerini yaparken ağzımızın yarısını kapatır hale geldik sonucu işte bu işin diğer yani ise arkadaş intkam veya öç duygusu için insan yürümek istermi yürümek istiyorsan çocukların için iste mutluluk artık senin ve çocukların arasında olacak Allah dayanma gücü versin

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Anlamıyorum ben bu insanları! Sanki ebediyen genç ve sağlıklı kalacaklarmış ve hiç ölmeyeceklermiş gibi kendini rahatını düşünüpde kurulu düzenini bozan insanları hiç anlamıyorum.. Bu bencilliği hiç anlamıyorum hadi ortada çocuk olmasa yine neyse derim insan evlatlarına nasıl kıyar?

Hiç mi hasta olup başı beklenmemiş bu adamın hiç mi vefa duygusu yok hiç mi kahrı çekilmemiş evlilik süresince? Anlamadım anlayamayacağım da galiba hiçbir zaman..

Geçmiş olsun canım malesef bir çok insanın başında olan bir dert bu.. Aslında teselli etmeyi sevmiyorum bu tür durumlar da yok bence tesellisi zamanla yaşayıp kendi içinde tüketeceksin işte gücenmişliklerini ama yinede Allah yardımcın olsun sen evlatlarına sarıl o hayırsızı boş ver Allah'a havale et gitsin..

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

Geçmiş olsun arkadaşım..Tam kesi olupta kendi kendine iyileşeni görmedim maalesef ama tıptaki yeni gelişmeler umut vaadedici o yüzden siz umudunuzu kaybetmeden , Yürümeyi öc almak için değil çocuklarınız için kendiniz için isteyin.. Sizi sağlığınızı kaybettiniz diye boşayan bir insandan neden öc almak isteyesinizki ? değer mi?

Üye
    DeFnEx Avatarı

Son Giriş
    19.01-2014
    Saat
    19:48
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun.yaşadıklarınız üzücü..belkide eşinizin gerçek yüzünü bu şekilde görmüş oldunuz...
    tam kesilerde iyileşme şuan için mümkün görünmüyor..umuda kurşun sıkılmazmış..umut etmekten başka çare yok..
    inşallah tekrar sağlığınıza kavuşur ve çocuklarınızla huzurlu bir şekilde yaşarsınız.

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok ama cok gecmiş olsun allah bir gün butun bunların hesabını sorabilme imkanı verecektir unutma bir gun herkes ama herkes hesap soracaktır.ve herkes yaptıklarının hesabını iyi veya kotu verecektir.allaha sıgınmaktan baska bir care yok tekrar herkese cok gecmiş olsun diyorum.

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Hayat birçok srprizlerle dolu bizlere düşense bu sürprizlere karşı hazırlıklı olup karşılaştıgımızda şaşırmamak hayat devam eder intikam hoşbişey degil herkes kendine yapar bazı davalara bu dünyada bakılmaz mahkemeyi kübra da herkes yaptıgından hesaba çekilir fakat ben bir noktaya dikkat çekecegim burdan herkese sesleniyorum hayatımız boyunca kimseyi horlamayalım büyük konuşmayalım aksi takdirde başımıza gelme ihtimali yüksek olur kimse dünyaya şanslı yada şanssız olark gelmez herkes kaderini yaşıyor şimdi soruyorum engelsizken engellilere karşı bakış açınınz nasıldı acaba bir engelliyle evlilige nasıl bakıyordunuz ııııııııyyyyyyyy deyip geçiyormuydunuz kendinizi şanslı zannedip engellileri zavallılar olarakmı degerlendiriyodunuz bu durumun birgün sizide bulabileceni gözardı edip. Yoksa sizin bakış açınızın birgün size bakmasımıydı sizi rahatsız eden dediğim gibi hayatta başımıza gelmeyecek şey yok bize düşense nimetine şükrederken derdine hamt edip sabretmek bunun ötesinde intikam şu bu bunlar anlamsız şeyler size tavsiyem yeni hayatınıza alışıp hayat mücadelesine kaldıgınız yerden devam edin hatalı bakış açılarınız varsa biran önce terk edin sizin olumsuz degerlendirdiğiniz şeylerde nice hayırlar olabilir belkide hayatınızın şansını yakaladınız iyi degerlendirir sabır ve sebat gösterirseniz belkide ödüllerin en güzeliyle ödüllendirilirsiz küçük şeylere takılıp kalmayın vakit büyük hayaller kurma vaktidir rabbime emanet olun bu sabır yolunda metanetten ayrılmamanız dilegiyle...rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Üye
    mafiye Avatarı

Gerçek Adı
    mafiye
    Son Giriş
    14.03-2017
    Saat
    15:53
    Yaşadığı Yer
    giresun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim

Üye
    garraro Avatarı

Gerçek Adı
    garraro
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benimki de terketti kardeş merak etme yanlız değilsin

Sayfa 1 / 2 12 SonSon