Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 73 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    esen-zerrin;

ha şöyle yaa,,, ne güzel bi örnek. mutluluklar dilerim. Allah mutlu mesut bi yaşam sürdürmenizi nasip etsin.

Üye
    Hafaydinli Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esen-zerrin;

yürüme engelli derken anlamadım ikinizde ttek sandalyememisiniz evetse nasıl idare ediyonuz

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: aykızım Mesajı Gör
    yürüme engelli derken anlamadım ikinizde ttek sandalyememisiniz evetse nasıl idare ediyonuz

hayat o kadar basitki biz zorlaştırıyoruz. ulaşılmazı istiyoruz... olsun dediklerimizde inat ediyoruz... bilmiyoruz bizim için iyimi kötü mü? iki tek sand. kişinin evliligi zordur eyvallah ama imkansız yada yapılamaz değildir. evlenilir yeterki insan biraz hoşgörülü ve gerçekci olsun karşısındakine değer versin. o zaman yapılamaz denen şeyleri bile yapabilirler ve insanlar gıpta ile bakarlar.

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

evli biri olarak söylüyorum ki mutluluğu tarif edilemez ve eşim engelli deil ben ise tekerlekli sandalye ile yaşamımı sürdürekteyim ve saygın çevremiz 2 mizin sevgisini görünce çoğu zaman duygulanmaktalar demek istediğim dostlarım engellinin en iyi dostu eşidir çünkü her anı her şeyi paylaşmaktır

Üye
    efekt Avatarı

Gerçek Adı
    No name
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Fatih Aslan;

Allah bi yastıkta kocaltsın. mutluluklar dilerim.

Üye
    Fatih Aslan Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    .
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    6

cümleye inşallah

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

merhabalar öncelikle yazını okudum ve senin için üzüldüm.bi umut bir hevesle sevdiğin bi kişiyle mutluluğa adım attığını sanıyorsun ama o evlilik senin dünya hayatını zehre çeviriyor sana 2 gün önce yaşadığım bi olayı anlatarak örnek vermek istiyorum.benim kardeşim hastanede yatıyor bu aralar ve oda arkadaşı olan abla 1976 doğumlu fakat görsen en az 45 dersin yaşına o kadar çökmüş,çünkü eşi sürekli psikolojik ve fiziksel şiddet uyguluyormuş intihar etmiş o yüzden gelmiş hastaneye ve yıllarca ailesine hiç bişey söylememiş çocukları içinde susmuş ve şimdi intihar edince oğlu anne bize bunu nasıl yaparsın sen olmazsan babam yüzümüze bakmaz demiş oğlundan o sözleri duyunca o kadar canı yanmış ki neden söylemedim aileme yıllarca çektim ailem duysaydı bana kol kanat gererlerdi diye bin pişman.benim ona söylediğim söz ise ablam hiç çekme bundan sonra aç davanı kanıtla sana uyguladığı şiddeti alkol kullandığını o zaman çocuklarınıda sana verirler onada göstermezler elinde ki mal varlığının yarısından fazlasını alırsın çocuklara nafakada alırsın güzelce huzurlu büyütürsün çocuklarını dedim. yani arkadaşım çocuğun olmadan bence kopar bağları çünkü sonraları daha çok canın yanar.Rabbim yardımcın olsun.dualarımız seninle Allah'a emanet olasın meleklerde koruyucun olsun.eşinide ıslah etsin Rabbim.

Üye
    aliercan4 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    02:17
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kıymet20 senin gibi bekara karı yada koca boşamak kolay ama evli bir insan için zor

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

bana söylermisin sürekli şiddetin olduğu yerde aşağılandığın bi kişiyle yaşamak ve o eve bi bebek dünyaya getirmek kolaymı!!! bunun örnekleri bizzat ailemdede var o yüzden hani duyupta karar verdiğim bişey değil. çocukların psikolojisi bozuluyor eğitimi bozuluyor o yüzden davulun sesini uzaktan dinlemiyorum yakından şahit oldum ve halen oluyorum.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Şimdi mevzuya bodoslama dalmak gibi olacak ama bir söz vardır; "Çingenenin çubuğa gittiği gibi.." diye. Bu ne hız, bu ne hiddet, bu ne şiddet, bu ne celal!.. Konuyu açan İremay daha birinci sayfada afaroz edildikten sonra adı bile değişti. Yoksa iremay ile iremsu aynı kişi mi?
    Bizi kekleyen 1970 model türk filmlerinde hep aynı senaryo vardır. Esas oğlan ya da kız ( buradaki oğlana başka bir cinsiyet aramayın, çünkü böyle söylenir) dertlerini, tasalarını hep içine atar. Yani sevdiğini söylemez. Yani acı gerçeği söylemez. Yani adamı, izleyiciyi tırt(!) eder ve zekasından şüphe edersin. "Kız/oğlan güzeldi/yakışıklıydı ama, aklından hafif eskin gibi sanki" geçirirsin içinden. Bu kadar mavradan sonra asıl söylemek istenen konu şudur; Arkadaşlık, birliktelik, evlilik, flört, el ele tutuşmaca, göz göze bakışmaca poker oyunu değildir. Blöfü kaldıramaz. Çünkü, yaşam blöfü kaldıramaz. Onun için yazdıklarımızda ve yaşadıklarımızda blöf yapmayalım. Çünkü acıların kaynağı ikiyüzlülüktür...

Üye
    harunresitdeveci Avatarı

Son Giriş
    15.11-2014
    Saat
    15:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evliyim ve çok mutluyum eşimden allah razı olsun. anne baba biyere kadar . bende bunu söylüyorum ama eşten eşe değişir

Üye
    ayla_saglamyasar Avatarı

Gerçek Adı
    ayla sağlamyaşar
    Son Giriş
    12.04-2013
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şimdi bu sayfaları okuyunca yalnız olmadığımı hissetim.bende ortepedik engelli ve 4 yıllık evliyim.1,5 yaşında dünya güzeli bir oğlum var.Eşimle anlaşarak ve ailelere karşı koyarak evlendik.Evlenince düzelir kabullenip,kanıksarlar düşüncesine sığındık.Eşim sağlamdı ve eşimin annesi benimle evlenmesin diye namazlar bile kıldığını dillendirdi.Ama ilahi adelet oğlu benden vazgeçmedi.Eşim konusunda şanslı sayılırım engellimi hiç hissetirmedi zaten ailesi o kadar çok yaşattı ki ona gerekte kalmadı.Bizim srunlarımız eşimin sorumsuzluğu..iş güç derdine düşmemesi.Belki bunu herkes yaşıyor ama ben hep acaba engelliyim diyemi düşüncesine kapıldım.Ailem pek zengin değil orta halli.Bize sürekli destek oldular.Şimdide eşim çalışmadığı için onların yanına taşındık.Eşim bundan tedirgin olup iş arayışı içine gireceğine gayet rahat davranıyor.Ben arıyor ben düşünüyor ben çare buluyorum.Bazzen o mu ben mi engelliyim diye düşünüyorum.İşte ne bileyim bu günlerde hep acabalarla dolu yaşıyorum.Acaba ben engelliyim diyemi çalışmıyor bu yüzdenmi bana bir kurulu düzeni bile çok gördü diyorum.Bunu düşünmesine fırsat vermemek adına evimiz varken iki kat çaba ile evimi temizledim yemeğini yaptım.Kaynanamın çocuğu olmaz bunun lafına bebeğimi doğurdum.o kadının yaptığı tek güzel şey bu..öff ne düşündüğümü ne dediğimi bilmiyorum saçma sapan şeyler karalıyorum.belki rahatlar şu içimdeki sıkıntıdan kurtulurum diye..bilmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum...

Üye
    cenk1973 Avatarı

Gerçek Adı
    cenk kaplan
    Son Giriş
    13.01-2011
    Saat
    15:35
    Yaşadığı Yer
    ist.sarıyer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

boşanmaya karşıyım bir yuva kolay kurulmuyor
    hele ortada çocuk varsa

Üye
    lara belen Avatarı

Gerçek Adı
    saliha
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

evet haklısın arkadaşım boşanmak çok zor çocuklar için engellilerede evlenmek çok zor bence ben asla evlenmem isteren oldu ama nette oda

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Herkesin kaderide bir değil ki laracığım onda oldu diye illede sende de olması gerekiyo diye bi kaide yok herkes kaderindekileri yaşar .önemli olan bunlardan bişiler öğrenebilmektir ben şahsen boşansın demiyorum çünkü bi yuva kolay kurulmuyo ama yıkmak cok basittir.önemli olan ise o yuvayı ayakta tutabilmrktir.ama baktınız uzlaşacak yol kalmadı demekki aradaki herşey bitti ki tatsızlıklar anlaşmazlıklar cıkıyo.ÖYLE Bİ YUVADA BÜYÜYEN Bİ ÇOÇUĞUN PSİKOLOJİSİNİ BİR DÜŞÜNÜN.

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon