Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon
Toplam 92 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    arif 34 Avatarı

Gerçek Adı
    Arif
    Son Giriş
    18.08-2016
    Saat
    13:02
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Allah şifa versin arkadaşım.kafana hiç bir şey takma .umutsuz olma .Allah büyüktür.

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    çok geçmiş olsun

Üye
    kunta Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    10:36
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    3

arkadasim öncelikle geçmiş olsun ...madem hasta oldun bundan sonra istedigin gibi yaşa dünyayı gez eğlen gez toz gününü gün et moralini yuksek tut vur patlasin çal oynasin yaşa geçmiş olsun gülmeyi bırakma sakın

Askıda Üyelik
    epilepsi1986 Avatarı

Son Giriş
    24.12-2016
    Saat
    10:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kan Kanseri Yüzünden 52 kg dan 43kg düştüm
    Ailemin Kanser hastalığına yakalandığımı Bilmesini İstemiyorum Sizce dorumu yapıyorum yanlışmı üzülmelerini istemiyorum

Üye
    emelb. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikleçok geçmiş olsun.
    kesinlikle hak veriyorum neler hissrttiğinizi tahmin ediyorum lakin artık şunu öğrendim ki aile ne olursa olsun herşeyi bilmeyi hak eden tek yoldaş, tek ocak, tek kucak, tek yaren...
    eminim günün birinde aileniz öğrenecek inanın o zaman vicdan azabı çekecekler işte o ana şayet tanıklık ederseniz daha çok üzüleceksiniz ailenizi üzdüğünüz için. belki direkt kendiniz söyleyemeceksiniz lakin bilmemeleri içinde ne olur bir çaba harcamayın...

Üye
    sessizfırtına Avatarı

Son Giriş
    07.06-2010
    Saat
    13:52
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum.

bence söyleyin ben babamı doyasıya öpemedim kucağına oturamadım sarılamadım her aklıma gelişinde gözlerimden yaşlar süzülür şuan olduğu gibi ailenizin bilmeye hakkı var.

Üye
    nesli06 Avatarı

Gerçek Adı
    neslihan
    Son Giriş
    02.08-2017
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun benim arkadaşımda kml teşhisi koyulalı 2 yıl olucak nerdeyse 30 yaşında şimdi çok iyi, tedavi olarak sadece bir ilaç kullanıyor günde 1 tane içiyor ilacı ssk karşılıyor çok pahalı bir ilaçmış bu yüzden çalışıyor ve kendine iyi bakıyor doğal besleniyor.Testlerinde kan düzeyleri iyi durumda yani korkulucak bişey yok tedavisi olan bir hastalık.

Üye
    berfinn Avatarı

Gerçek Adı
    hülya
    Son Giriş
    25.12-2016
    Saat
    18:12
    Yaşadığı Yer
    bartın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım hiç iyi yapmıyosun üzüntüden yemeden içmedende kesilmişin bak kilo vermeye başladın.Bu şekilde devam edersen olmaz.önce ailene söylemekle başla işe yaa onlarında üzülmesini istemiyosun ben seni anlıyabiliyorum çünki bende yaşadım böyle bişey banada kondro sarkom teşhisi konmuştu radyoterapi gördüm yendim allaha şükür.buda aynen bir grip gibi bronşit gibi bir hastalık bidefa moralin yüksek olmalı.En önemlisi bu moral hemde başkalarının değil yani tamam yakınlarında destek olacak ama en güzel moral insanın kendi kendine verdiği moraldir.yenersin arkadaşım çünki çok gençsin azimlisin lütfen kendini toparla ve hayata dört elle sarıl ben yeneceğine inanıyorum bencede ailenin bilmeye hakkı var mücadeleye önce onlara durumu anlatmakla başla bizlerde yanındayız arkadaşım elimizden ne gelirse yeterki sen cesur ol yeterki sen ipleri koyverme tamammı

arkadaşlar benim anlayamadığım.acaba epilepsi arkadaşıımzın sağlık güvencesi varmı.birde ailee söyleyemedim diyo aradanda 2 ay geçmiş ve 9 kğ civarında vermiş şaka gibi yani böle bişey nasıl olur.yani insan bunu nasıl saklayabilir epilepsi bi söz var biliyomusun kanserden korkma geç kalmaktan kork sen kaybettiğin şu iki ayda belkide sağlığına kavuşacaktın ne yapmaya çalışıyosun anlamadım.bence aklını başına al bi şekilde tedaviye başlanması lazım.ve aileninde öğrenmesi lazım yani sen söleyemiyosan bi arkadaşın söylesin bunu ne zamana kadar saklamayı düşünüyosun.

Üye
    infer Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    Kırşehir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Çok geçmiş olsun. Allah şifa versin

Üye
    çanakkaleli Avatarı

Son Giriş
    16.05-2012
    Saat
    00:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

epilepsi kardeş geçmiş olsun olsunda yazdıkların hiç doğru değil bu hastalığa arkadaşımın yeğeni 8 yaşında annesinin vefatından sonra yakalandı. iki yıl oldu şimdi maşşallahı var gayet iyi ve okulunada gidiyor birde 32 yaşında komşum var ağbisinin ilik nakli ile iyileşti 2006 yılında yakalanmıştı .bir çocuğu vardı şimdi dünya tatlısı iki çocuk babası..nedir bu karamsarlığın..ailene söylemek zorundasın onlara ihtiyacın olacak tedavi süresince ailenin her türlü yardımı gerekli bunu doktorunuzun söylemiş olması gerek..yok öyle havlu atıp kenara çekilmek çok gençsin buda senin avantajın..yaşı ilerlemiş kişiler için zor geçen bir süreç bu avantajdan hemen faydalanmak gerekiyor..eğer maddi sıkıntı içinde iseniz onunda çaresi var.bu hastalığa yakalanmış kişiler için kurulmuş vakıflar var her türlü ihtiyaç ve tedaviyi üçretsiz karşılıyorlar komşum ankaraya gitmişti.adresi internetten bulup başvurunuzu yapabilirsiniz iyi haberlerinizi almak dileğiyle selamlar

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    11:08
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

slm arkadaşım kan kanseri hastalığı artık eskisi gibi tedavisi olmayan bir hastalık değil çok yakın bir abim yaklaşık 5 ay önce bu hastalığa yakalandığını öğrendi kemoterapiye basladı hemen ilaçlarını çok düzgün kullanıyor şuanda durumu çok çok iiyi yakınlarda ilaçlarını da kesecek hayatı tamamiyle normale döndü neredeyse
    korkulacak bir hastalık değil 5-6 aya bişeyin kalmaz inşallah

Üye
    gsonur1905 Avatarı

Son Giriş
    24.06-2017
    Saat
    21:16
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

çok geçmiş olsun allah şifanı verir biran önce inşallah

Üye
    PenChe Avatarı

Son Giriş
    23.01-2011
    Saat
    20:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun.Kanser kafada biten bir olay.Sen bunu nekadar büyütürsen okadar kötü ama nekadar mücadele edip bu hastalıgı yenicem dersen yani pozitif düşünürsen aradaki farkı göreceksin .Tekrar geçmiş olsun dileklerimi yolluyorum...

Üye
    sessiz harf Avatarı

Son Giriş
    06.09-2014
    Saat
    19:37
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir çok arkadaşımız msg yazıyor sana gördüğüm kadarıyla ama özellikle senin msglarını takip ediyorum. devamlı aynı şeyleri yazıyorsun canım. tedavin hakkında hiç bilgi vermiyorsun mesela kaç zamandır, niye? tedavi başlangıcın oldu mu? daha ilk msgdan beri ailenle paylaşmadığından dem vuruyorsun. ya buraya hiç yazma, ya da yazacaksan gelişmeleri yaz lütfen. acımasız gelmesin sana bu yorumum ama bu şekil duygu sömürüsüne giriyor msgların. ki ben de tümör tedavisi görmüş biriyim. seni en iyi anlayabileceklerden biriyim ama bu şekil değil! şu kadar kilo verdim, ailemin haberi yok vs gibi yorumlar paylaşım değil alenen duygu sömürüsü, hatta şu anda isimlendirmek istemediğim tanımlara giriyor. o yorumları yazan iyi niyetli arkadaşlar anlamaz niye böyle yazdığımı, ama sen bal gibi anlıyorsun beni! burası sömürü yeri değil canım.

Üye
    zey_nep_ Avatarı

Son Giriş
    14.05-2014
    Saat
    00:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    xanax ı biliyorum bn..annemde kullanıyor..kafandaki düşünceleri atıp rahatlamana yardımcı oluyor..ailene muhakkak soyle..we tedavini ihmal etme..çok geçmiş olsun..umarım yenersin...bunun için sadece güçlü olman ve olumlu düşünmen gerek.

Sayfa 6 / 7 İlkİlk ... 234567 SonSon