Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hayata karşı düşüncelerim çok değişkendir..
    Bazen bakarsınız aldığım her bir nefesin kıymetini bilecek kadar severim hayatı insanları..
    Bir bakarsınız hayatı , yaşamak zorunda olduğuım, nefes almak zorunda kaldığım bir yer olarak görürüm..
    Ama deseler ki bırak git artık yaşama..Cevabım tabiki hayır olur, tek bir nefesini bile vermem ,çünkü ne olursa olsun..ne yaşarsak yaşayalım , yaşamak güzel , hayat güzel ,nefes almak güzel....
    Her yemeğin tuzu biberidir ya ona tat katan..
    Çervremizdeki ,yanımızdaki, kalbimizdeki insanlar, onlarla yaşadığımız acı tatlı anlar bizim hayatımızın tuzu biberidir..
    Unutmayalım ki güneşin battığı yerden ay doğar

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Hayat acılarla, zorluklarla, riyalarla, çıkarcı insanlarla dolu, ama bunun yanısıra öyle güzellikleride içinde saklayan, herşeye rağmen yaşanası bir şey...

Aslında hep hayatı suçlamamak lazım birazda hayatı bu yöne getiren bizler değilmiyiz.. verdiğimiz bir selamda bile çıkar gözeten.. Güven kelimesinin anlamını yitirildiği günümüz dünyasında sucu birazda kendimizde aramak lazım aslında.. Artık her ilişkiler çıkara dayalı olmuş çünkü..

Tüm zorluklara karşı savaşabildikten sonra, inatla savaştıktan sonra hele birde yaşamın tadını aldıysan ve aldığın her nefesin tadını çıkarmayı biliyorsan işte o zaman hayat başka güzel..

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HAYAT BOŞ ZAMAN NELERİ GETİRİYOR NELERİ GETİRİYOR BİLEMİYORUZ YALAN DÜNYANIN YALAN İŞLERİYLE UGRASIYORUZ DEDİMYA BEKLENTİM DE YOK BEKLEYECEGİMDE YOK BOŞ KOSKOCA BOŞ Bİ HAYAT.....

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

ASLINDA CEHENNEMDE HİÇ ATEŞ OLMADIĞINA AMA İNSANLARIN KENDİ ATEŞİNİ ORAYA KENDİNİN GÖTÜRECEĞİNE, VE BU DÜNYANIN BELKİ DE BAŞKA BİR GEZEGENİN CEHENNEMİ OLDUĞUNA İNANANLARDANIM...BU DÜNYADA HERKES KENDİ CENNETİNİ ARAR.AMA ONUN DA BU DÜNYADA OLMADIĞINA İNANIRIM.İİŞTE BU YÜZDEN,DÜNYADAKİ BİRÇOK HAKKIMDAN VAZGEÇTİM...

Üye
    aprentice Avatarı

Son Giriş
    21.02-2008
    Saat
    08:10
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

HAYATI SEVİYORUM,İSYAN DA ETMİYORUM,'EĞER TAŞIYAMAYACAK OLSAM ALLAH BANA BU YÜKÜ VERMEZDİ'DİYORUM HER ZAMAN.ANLAYACAĞINIZ BEN ENGELİMİ Bİ CEZADAN ÇOK MÜKAFAT OLARAK GÖRENLERDENİM,ÇEVREMDE ÖYLE İNSANLAR VARKİ UFACIK Bİ SORUNLA KARŞILAŞSALAR, HEMEN'ALLAH BENİ SEVMİYO,BENİ CEZALANDIRIYO'DİYO...AMA BİR ANNENİN YAVRUSUNA ŞEFKATİNİN KAÇ KATI ,KULUNA ŞEFKATİ OLAN ALLAH;CEZAMI VERİR YOKSA Bİ SONRAKİ GÜNAHDAN KORUMAK İÇİN ENGELLER Mİ???
    BENİM HAYAT FELSEFEM BUDUR,SAYGILAR... :wink:

Üye
    EsRaNaS Avatarı

Son Giriş
    12.06-2010
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    bUrSa Ve HaTaY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    HANİ BİR SÖZ VARDIR HAYAT KADERE İNAT SENİ SİL BAŞTAN YAŞAYACAĞIM DİYE.HAYATTA KALABİLMEK İÇİN ARSIZ OLMAK GEREKİYOR.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12