Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    selenang Avatarı

Gerçek Adı
    sevda
    Son Giriş
    04.12-2013
    Saat
    22:14
    Yaşadığı Yer
    bursa -manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    allah sabır versin. rabbim sevdiği kullarını zorlar ki güzelliklere ulaşabilsinler. yaşadığınız zorlukların mükafatını sabrederseniz göreceğinize inanıyorum.

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ELWAN*;

tabiki canım baldızım da evlenip yuva kuracak mutlu olmak herkes gibi onunda hakkı tabiki ailesi yerden göğe kadar haklı. oda ailemin bir parçası gibi kızımı nasıl sevdiysem onuda öyle sevdim bir anda iki kişi gözlerimin önünden kaybolması acımı ikiye katladı
    benim demem odurki böyle bir durumun başıma gelmesi bana çok ağır geldiğidir kimseyi bu durumudan dolayı suçlamıyorum.

Üye
    ELWAN* Avatarı

Gerçek Adı
    elwan
    Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yaşadıklarınız gerçekten çok ağır.Şuda varki herşey insanlar için.
    Mevlam neylerse güzel eyler vardır bir bildiği rabbimin.
    Allah bir kapıyı kapar bir kapıyı açar.
    Dualarım sizinle.

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ailem var var olamasına ramen bana bir faydaları dokunmadıktan sonra neyleyim.
    annemde babamda var yaşlılar köyde yaşıyorlar babam yatalak derecede annem hasta kendine bakacak hali yok ilk başlarda annem bir iki hafta yanımızda kaldı ama hergün hastahanelerdeydik bu durum da dahada zorlandığım için annemi köye geri göndermek zorunda kaldım iki defa gece yarısı acile kaldırdık, ağır astım hastası istanbulda hava nemli olduğu için ona ağır geliyordu, kardeşlerimde hepsi evliler onlarında bana bir faydası yok.

----------

şöyle biraz durumumu izah edeyim iki tane nur topu yaşama sebebim olmasa olmaz umudum (UMUTLARIM) olan oğlum 7 kızın ise 13 yaşında ikiside okula gidiyor ömrümün yetiği kadarıyla onlar için her an canımı vereceğim geleceğim çocuklarım için. bu çocuların bakımı benim ağır bir engelli olmam onlara bakmam çok zor olacak
    bu durumda ne işin var istanbulda çek git köyüne diyen olabilir.
    bende aynı düşüncedeyim benim bu durumumdan dolayı tek çarem kalıyor çekip köyüme gitmem gerek.
    ama gel gelelim asıl duruma benim malülen emekli olmama 5 ay kaldı bu çocukları bahara çıkarabilmek için şart bu devir de kimseye muhtaç etmesin yüce mevlam, zorunlu bir durumdan dolayı istanbulda okullar bitene kadar kalmak zorundayım benim sgk'm bir hayır sever tarafından ödeniyor ayda bazen bir veya iki defa imzalar falan gerektiği için. tabiki eşimin vefatından dolayı pek çok zorluklarla karşıkarşıya kalacağız, öylede böylede bu durumun üstesinden geleceğiz. benim bu üçbeş ayı atlatabilmem için tek bir çarem vardı diye düşünüyordum oda baldızımdı onuda haklı bir şekilde gönderemiyorlar, baldızda çocukların acısını çok çektiğinide biliyorum.
    işte bu ve buna benzer pek çok zorlularla karşıkarşıya kaldığımız için acımız dahada ağır basıyor. azmin eliden bir şey kurtulamaz diyorum yüce rabim kimseye dert vermesin, vesede kaldırabilecek kadar sabır ve dayanma gücü versin.

Üye
    adil korkmaz Avatarı

Gerçek Adı
    mk
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eshat,
    ne güzel yazmış yazan kalemin eline gönlüne sağlık

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12