Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    atasever Avatarı

Son Giriş
    01.05-2005
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben bir engelliyim ama kendimi engelli hissetmiyorum ve görmüyorum,
    nedenmi nedeni açık biz zaten emanetçiyiz bu dünyada bu vucütta emanet verildi,yani sahibi biz değiliz sahibi istediği şeyi alır veren de ALLAH alanda,yani biz veya bizler daha ne yapa biliriz,söyleyin ama şuna eminim bunun mükafatı muhakkak vardır.bu sözlerime karşı çıkanlarda olabilir olsun canınız sağolsun,her insanın iradesi farklıdır.

Üye
    atasever Avatarı

Son Giriş
    01.05-2005
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

nedense cevap yazılmıyor çok ilginç kaç gündür
    vallahi şaşırdım .ben bu sözlerime destek gelecek diye çok ümitliydim.ama nedendir çıt yok

Üye
    naimsav Avatarı

Gerçek Adı
    Naim
    Son Giriş
    28.08-2017
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    Susurluk, Turkey
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engeller yıldırmaz beni
    30 yıldan beri tekerlekli sandalye ile günluk işlerimi yapıyorum .Tek başıma ve yanlız yaşıyorum.
    Kazadan sonra hep şöyle dua ettim:'' Allah'ım, belimden aşası felç olarak yaşasam da
    sana şükürler olsun .Beni kimseye muhtaç etme.Maddi-manevi güç ver.Bu durumda da olsam sana
    her zaman kul olmaya hazırım .Canımla birlikte bana her şeyi sen verdin, yine sadece dilediğin
    zaman sen alabilirsin .Bana emanet olarak verdiğin vucudumun bir kısmını yine sen geri aldın,
    Geri kalan vücudumun sağlıklı kısımlarını güzel ve yararlı işlere kullanmak için bana yardım et.
    Dualarım kabul oldu. Bu gün sağlam insanların bile beceremeyip yapamadıkları
    yararlı işleri yapabiliyorum .Hem de destek yerine engel ve köstek olunmaya çalışılmasına rağmen,
    Herkese sağlıklı günler diliyorum.Saygılarımla
    http://naimsavileparapleji.sitemynet.com

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    12:49
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    14

Dünyada yapılan herşeyin karşılığını ebedi hayatta herkes mutlaka alacaktır iyi veya kötü bunu inkar eden yok olamazda bu hayat sınavında bize verilen soruda bu engelli olmak zor ama biz bunun cevabını vermeye çalışıyoruz elbette ki ebedi hayatta verdiğimiz cevabın karşılığını alacağız hepimiz bunun bilincindeyiz saygılar...

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    atasever arkadaşım forumlarımız noral bir basım evi gibi çaılşamkta (maaşallah) yani demek istediğim yeni yazılan bir yazıya ancak sıra geliyor.

Çok aceleci davandığınızı düşünüyorum. Biraz sabır lütfen.

Geleiyim yazınızz öyle veya böyle bir can taşıyoruz. Önemli olan o canı layıkıyle ve onur ile taşımaktır.

Saygılar.