Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 22 mesajın 16-22 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim mahallem malallelerim çok farklıydı.ben çocukluğunu doya doya sokakta geçiren biriyim öyleki ilk okulda çantam arkadaşlarla eve gidermiş ben bir kaç saat sonra

görünümüzde farklılık var tabiki ilgi cekici olup sorgulanacak ama çocuklar bunu biraz daha acımasız sorgulayabiliyor.
    benim arkadaşlarım dile bile getirmez çoğu sebebini bile bilemezdi.her zamanda oyun kurucusu yada oyunlarda büyük yeri olan biriydim

ben ailenin çocuğuna tutumunun çok önemli olduğunu düşünüyorum
    bir tanıdığım var kızı biraz konuşmada problem yaşıyor kardeşi bile onu toplum içinde rencide edebiliyor buna annesi izin veriyor sesini bile çıkarmıyor .anlayacağınız o kıza kardeş böyle davranırsa el nasıl değer verip o küçük sorunu görmemezlikten gelsin

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Yalnız kalp;
    Senin yaşadığın duyguları empati kurarak yaşamak isterim. Lakin seni tam olarak anlayamasam da en azından anlamaya çalışabilirim. Belki çocukluğunuzda engelli olmadınız ama beklide daha zor olanı yaşadınız. Hiç beklemediğiniz bir anda, hiç hesapta yokken aniden hayatınızın bu kadar olumsuz anlamda değişmesi çok zor bir durumdur.

Gerçekten bütün bunlara rağmen hayata bu kadar sıkı bağlanmanız, bu kadar karalı bir şekilde düşünmeniz azminizin ve kararlılığınızın bir sonucudur diye düşünüyorum. Her acı zordur. Lakin o zorluklara göğüs gererek mücadele etmek daha da zordur. Siz bunu başararak çok daha zor olanı aşmışsınız. Önemli olanda bu işte dimdik durabilmek, hayata olumlu bakabilmek…

Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    04.12-2017
    Saat
    18:18
    Yaşadığı Yer
    Arnavutköy
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ufacık bir dip not;Hep mazlum engel profilindesin.Senden anarşist engel profilinde yazılar bekliyorum...Bizim camiayı örgütlemek lazım,hayata karşı...Zira,ana temasını bizim oluşturduğumuz oyunun kuralını,başkalarının belirlemesinin bir alemi yok...Zaiyatın önüne geçilmez bu şekilde maazallah...Bize bolca anarşist lazım velhasılı...[/QUOTE]

dostum sana canı gönülden katılıyorum! ben çocukluğumdan beri hep polis olmayı veya asker olmayı hayal ederdim. ama tam askerlik çağına geldiğimde askerliğe elverişsiz oldum yirmi yıl aynı mahallede aynı sokakta yaşadım!!! ama bir kişi bile bana sen engellisin yazık olmuş veya dalga geçmek gibi bir tavır sergileyemedi... niyemi? çünkü o kadar asi, o kadar baş belası bir deliydim ki; bir arkadaşım sırf bana -bu çocuk kaza yapmasaydı buranın belediye başkanı bile olurdu... dediği için adamın suratında soda şişesini kırdım gayet ciddiyim!!! çok şükür kimsenin işine karışmam!!! kimsenin haline vaktine laf etmem!!! ama kimseyede E.T.T.İ.R.M.E.M...

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

İnsan sanal ile gerçek hayatı bütünleştirmelidir. Ben sanalda çok makabil olan bir kişi değilim. Belki bunun vermiş olduğu bir müptedilik olduğunu düşünüyorum. Bunun için bazı konularda bu müsavatı daha iyi koruyabilmek için biraz daha zamana ihtiyaç olabilir.

Kuşkusuz tepkilerin yerli yerince verilerek tesirinin daha fazla olması sağlanabilir. Buradaki verilen tepkideki anarşist veya müsamahakâr tutumdan çok verilen tepkinin ne kadar mefhumlu olduğu ehemmiyet taşır.

Zati bende anarşist yazıların kavga anlamı taşımadığını çok iyi biliyorum. Biraz daha girişken bir şekilde keskin ifadelerle konulardaki efekti ortaya koymaktır. Bu konuda bil hassa sizinle hemfikirim.

Anarşist yazılardaki gizemi sen ben görmeyeceksek bunun etkisi kime olacak? Bu anarşist yazıları sadece anarşist yazanlar mı anlayacak? Bazı konularda toplum seviyesine göre yazılarda yazmak gerekir diye düşünüyorum. Her türden yazıyı, hayatın gerektirdiği şekilde paylaşarak değer bulduğumuz konuları değerlendirmek gerekir.

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:08
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Bizim mahallede ben engelli olduğumu bilmedim,ailem bana hissettirmedi...Arkadaşlarım da hissettirmedi...Arkadaşlarımla sek sek ve saklambaç oynardım,çocuk aklımla.Kimse bana sen oynayamazsın demedi..
    Ne zaman büyüdüm o zaman farkına vardım kendimin farklı olduğunu

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pasaman Mesajı Gör
    Pasamanca bir saçma yazayım gevelemelerimin sonunda:“Menfiliğinde kail olduğum bir yerde herkes tarafından seviliyorsam,kendimde mutlaka hata ararım...”Arasıra anarşistlik şart Sevgili Eshat,resimde kendini ifade etmek adına...
    Paşa kardeşim senin söylediğin anarşizim değil ki
    Keskin çizgilerle ifade et,kendi rengin olsun ,ses getirsin yazdığın şeyler diyorsun ama bu başka şey anarşizim başka şey
    Anarşizim kuralsızlıktır ve sen anarşist değilsin..

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:08
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    59
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Kurallı anarşişt seni,çözdüm olayı sayende
    Ben konuya el atarsam konu uçar,paşa kardeşim..
    En iyisi hiç dokunmayım

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Değerli pasaman bu konuda gereken muhtevalı yazıları yazmaya itina göstereceğim. Muasır bir devrim açarak yeni heyecanlara kendimizi hazırlamalıyız. Zira bu tür tahvilâtların adaptasyonu daha da artırarak etkileşmeyi en üst safhaya taşıyacağını düşünüyorum.

Bu konuda elimden gelen gayretleri en azami düzeyde göstererek, her şeyin yakın gelecek dönemde daha güzel bir statüde olacağına kanaatim ziyadesiyle meşbudur.

Esasen olması gerekende bu veçhede etkileşime katkıda bulunmaktır. Bu ortam da bulunan herkese ayrı bir hava katarak, olayları edalı bir ahenkle sunmamızın, buradaki güzelliklere katacağı halâvetin doruk noktaya ulaşması açısından ihtimamı tartışılmaz.

Şehri’nin eline kaldımsa sanırım ben uçacağım…

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12