Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kemalbaser34 Avatarı

Son Giriş
    12.08-2016
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Herkeze merabalar ben yeni işe girdim ve engelli raporumu gonderdm bakanlık geri yollamıs raporumu karar verilemedi diye hastaneye bir dilekceyle yeni rapor istenmiş önceki raporum %64 du yeni rapor için doktora gittim ve doktor bakanlık engelli raporu duzenlemek için yeni tablo duzenlemiş ve bu yeni tabloya gore %40 zor gorunuyormus simdi soruyorum o bakanın cocugu aynı durumda olsaydı bu sacmasapan duzenlemeyi yaparmıydı devletimiz sagolsun gene guçsuz kesimi eziyo ama sap doner hesab doner diyorum

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Bana dokunmayan yılan bin yaşasın, tarzı yaklaşımlar yanlış tabi, bizler birbirimize destek olmalı, tek vücut gibi hareket etmeliyiz. Ben kendimi kurtardım, benim tuzum kuru tarzı düşünceler yanlış bence. Yarın ucu tuzu kuru olanlara da dokunur sonra bas bas bağırırlar. Kardeş sen neredeydin derler sonra.

Benim de raporum %45 den %15'e düşürüldü, babam bile olsa yanlışlarını söylerim ve bu hükümetin AB uyum için engellere yaptığı kağıt üzerindeni iyileştirme operasyonunu şiddetle KINIYORUM...

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bana göre tek kulaği duymayan engelli sayilmaz tek eli olmayan da tek bacaği olamayanda ben bu konuda devleti destekliyorum.

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Prens MickeyMouse Mesajı Gör
    bana göre tek kulaği duymayan engelli sayilmaz tek eli olmayan da tek bacaği olamayanda ben bu konuda devleti destekliyorum.
    Tabi, senin tuzun kuru,

bir protezciyle tanıştım, protezin şekli ve yapısı hakkında görüşlerimi belirttiğimde bana dedi ki;
    İnsan ve canlıların vücudu bir bütün halinde dengededir, değil bir organ ve aza, ayağımızdaki baş parmağımızın ucundan yarım santim, yani parmağımızın sadece yarısını kesseler, vücudumuzun dengesi değişir, vücut yenihaline uyum sağlamak için aylarca dengesizlikle uğraşır. Bekara karı boşamak kolay, davulun sesi uzaktan kolay gelir.

Bizler kendi içimizde bile kendi sorunlarımızın çözümünde birleşememişken, diğer insanlara kızma hakkını bulmuyorum kendimizde, yok bilmem engelleniyormuşuzda, bilmem engeller kafadaymış da...
    Ne görüyorsak hak ediyoruz, engelli engelliyi anlamıyor ki diğerlei bizleri nasıl anlasınlar...

Üye
    Seyithan21 Avatarı

Gerçek Adı
    Seyithan
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    19:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelliler üzerinden akraba olsun prim yapmak istiyen çok ve Mickeymaus arkadaşımın dediğim gibi herkes kendi kendine engel çıkarıyor Afedersiniz Sözüm Meclisten Dışarı kıcı ağrıyan ben engeliyim diyor Devlet ne yapsın

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    12:33
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

prens miki fare arkadaşımın kendi görüşüdür gayet doğal

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın Esat bir başlık açmşsın siteye (ENGELLİ AÇILIMI İSTİYORUZ) DİYE Ülkede 8.5 milyon engelli var diyorsun.Avrupadan engellimi ithalat edeceksin, çünkü sizler gibilerin yüzünden engelli sayısı düştü vatana millete hayırlı olsun. sizin amacınız nedir?açık olun ne dediğinizi de bilmiyorsunuz;tamam hiç kimse engelli falan değil, bir kaç kişi englli var,onlarda senin gibi düşünenler.

Üye
    Prens Esat Avatarı

Gerçek Adı
    Esat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:21
    Yaşadığı Yer
    Akdeniz-Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

bu yazima tek böbreği olamyan kişileri eklemeyi unutmusum ayrica şeker hastaliği v.s olanlarida ekleemeyi unutmusum sözlerimin sonuna kadar arkasindayim.

Üye
    saim turhan Avatarı

Gerçek Adı
    saim
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    09:41
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prens MickeyMouse;
    sana cevabım yok!!!!!!!

Yasaklı Üye
    kayaozesen Avatarı

Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    erzurum
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

prensmickeymouse
    senin engelin ne

Üye
    ayyüzlü Avatarı

Gerçek Adı
    ayyüzlü
    Son Giriş
    09.10-2017
    Saat
    11:46
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

peki prens mickeymouse seni engelli kategorine kimler giriyor?

başta ben senin katagorine girmediğimi biliyorum .ama bak şimdi sana neden engelli olmam gerektiğini söyleyeyim.
    1) ben normal işe giremem zaten alınmam.düşün yarışacağım işci adayları karşısında tek elle ne kadar şansım olucak.hiiiiiiiiç hemde himhiç
    2)otobüse tek elle binerken özellikle otobüsler de tutacaklar herşey sağ ele uyarlanmış sa ne kadar zor biliyormusun. şuan evet genç bedenle idare ediyorum peki belli yaşa geldiğimde bana nasıl eziyet olacağını düşünebiliyormusun.
    3)arkadaşım bir organın olmaması bedenin ağırlık merkezde farklılık yaratıyormuş . bu farklılık kronik sırt ağrılarına sebep oluyor biliyormusun .yani sürekli ağrıyan bedenle yaşıyorsun peki bu sürekli ağrılı bedenle diğer insanlarla aynı mı oluyorum
    4)bir organının kullanılmadığından kas güçsüzlüğü oluyor yani kas ağrısı cekiliyor.yani sürekli ağrılar içinde bir bedenle yaşıyorsun.peki bu ağrılar senin normal yaşamını etkiliyor sa ayakta fazla duramıyorsan fazla oturamıyorsan sürekli yatmak uzanmak istiyorsan yine normal olunuyo rmusun.
    5)bu ağrıları dindirmek için bişey yapılman lazım demi.ne yapılıyor biliyormusun kutu kutu ağrı kesici ve kasgevşetici içiyorsun.artık bir ilaç bağımlısı olup çıkıyorsun
    6)bak şimdi alınan o ilaçlar varya hiçte uslu durmuyorlar gidip böbrek ve idrar yollarıyla uğraşıp onlarıda rahatsız ediyorlar .bunun içinde ayrı ilaçlar alıyorsun,yani öyleki arkadaşım günlük aldığın ilaç sayısını artık hatırlayamıyorsun
    7)sayısını hatırlamadığın o ilaçlara artık haklı olarak mide de isyan bayrağı çekiyor.ee sen bu isyana ne yapcan onu korumak için de ilaçlar alacan

işte arkadaşım sadece üstün körü sana diğerlerinden farkımı anlattım

Üye
    mavisel_18 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    onlarda sakatlanınca görürler raporları düşürmenin cezasını

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12