Sayfa 6 / 15 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon
Toplam 216 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Harika mutluluklar kardeşim aşkın sevginin mutlu şeklde sonu işte paylaştığn için teşkkrlr bizi de motife ediosun korkmayın arkadşlar sevdiğinz hoşlandığnz birisine gözlünüzü açın demesi kolay sanki ben yapamıom siz yapın korkmayın ucunda ölüm yok beni karıştırmayn

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma-Zehra seni gerçekten tebrik ediyorum.Bir ömür boyu bir yaztıkta kocarsınız inşallah.

Üye
    MISRA Avatarı

Gerçek Adı
    Neslihan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    20:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    17

merhaba fatma benimde yakınımda bir çift var, bayan engelli bay ise engelli değil onlarda sizin karşılaştığınız sorunlar ile karşılaşmışlar, bayanı engelli olduğu için istememiş bayın ailesi, ama onlar karşı durdular ve pes etmediler ,şuan evliler birde oğulları var umarım sizde kavuşursunuz sonunda ,mutluluklar dilerim .Sevgiler...

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Arada bir güzel haberler almak mutlu ediyor beni...Ömür boyu mutluluklar diliyorum...

Üye
    dostadoğru Avatarı

Gerçek Adı
    faruk
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    14:24
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

ben palio sekeliyim ve üç ay olmadı henüz evlendiğime

Üye
    Feyyam Avatarı

Gerçek Adı
    ....
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Allah mesut etsin .Engeleri aşmanız sevginize sahip çıkmanız eminim sizin durumunuzda olan birçok arkadaşımıza örnek olmuştur.Paylaşım için teşekkürler bu tarz evlilikleri gördükçe insan hayata bağlanıyor ve ümitle bakabiliyor...sevgimize sahip çıkmak önemli olan da bu...Çünkü insan o sevgiyi aşkı kolay kolay bulmuyor...
    sevgiyle kalın

Üye
    thebebito Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    18:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

ben engelliyim ama esim saglam cokta mutluyuz esim benim durumumu bilip benle evlendi.hem mutluyuz hemde iki tane düya tatlısı cocuklarımız var ben onu oda beni cok seviyor....aileler karsı cıksada su an hersey düzeldi

Üye
    boyut Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben omurilik feclısıyım 3 yıl oldu esımle tanıstım sonrada evlendık ve cok mutluyuz önemlı olan sızlerın mutlu olması

Üye
    songül comart Avatarı

Son Giriş
    25.05-2009
    Saat
    15:03
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşım. Bende özürlü bir bayanım. Sağ bacağım protez. Ben 5 yıllık evliyim ve evleneceğim zaman benimde eşimin ailesi bana karşı geldi. Onun bacağı yok diye direndiler. Özellikle kayınvalidem ben o kızı hayatta istemem, kesinlikle, katiyen olmaz gibi laflar söylerek direndiler. Ancak eşim o kadar kararlı ve ısrarcıydıki benimle evlenme konusunda sonunda biz başardık ve evlendik. Şu anda da 2 yaşında bir kızımız var ve çok mutluyuz. Tabiki biz evlendikten sonra da eşimin ailesi kabul etmek zorunda kaldı. Önemli olan seninle evlenmek isteyen kişinin kararlı olması.

Üye
    ovali Avatarı

Gerçek Adı
    sevgi
    Son Giriş
    31.05-2009
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben sağlıklı bir kişiyim...Fakat erkek arkadaşım engelli bu durumu aileden sadece annem biliyor ve oda uzun zmandır bana baskı yapıyor.Arkadaşlarımın çogundan ters tepki alıyorum çelişkide kalıyorum kafam karmakarışık şundan eminim duygusal ve mantıksal yönüm dengede ben onun gibi birini tanımadım ve karşılaşmadım çokkk seviyorum ve hayalimde profilimde ve her zaman dualarımdan eksik etmedigim hayırlı kişi o olduguma inanıyorum ki inşallah odur...
    Ailemin tepkisinden çok korkuyorum en başta onları ikna etmeliyim kaçma gibi düşüncem yok olmasında zaten o raddeye gelmesin diyorum...Yakın zamanda inşallah tedavi olacak ve ALLAH ın izni ile şifayı alır.ALLAH dan ümit kesilmes ölüme çare yok her hastalıgın çaresi var ölüm dışında ama şifası nerde ALLAH tüm hastalara şifa versin inşallah...
    Ben kafamda bitirdim onunla yaşlanmaya varım ama korkuyorum dengede tutmak istiyorum bu konuda ne kadar başarılı olururm bilinmes...ALLAH hakkımızda hayırlsını nasip etsin herkes içinde böle olsun inşallah üye olmadan önce yazışmaları okudum ve ikinci bahar adlı birisine çokkk sinirlendim şimdi bulamıyorum kendisini bence kendisi engelli hemde kafadan, beyinden...Zaten başka söze gerek olmadığını düşünüyorum...

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ovali arkadaşım Allah yardımcınız olsun hakkınızda hayırlısı neyse o olsun...Aileler bu tür konularda çok sert oluyorlar çok çoook iyi biliyorum bunu.. başkalarında gördükleri zaman vay bee helal olsun der kendilerine gelince vuuuu kıyametler kopar anlamış değilim yani...

Ben benim aileme yada engelli insanlar hakkında ileri geri konuşan kişilere karşı şunu derdim hep "ya senin çocuğun engelli olsaydıda engelsiz biri talip olsaydı" o zaman da davul bile dengi dengine benim çocuğum sakat sen sağlamsın olmaz diyebilirmiydiniz gönül rahatlığı ile yani bu kadar rahat!!!

kimileri hak veriyor yumuşuyor kimileride bildiğini okumaya devam ediyor insan oğlu bir acayip mahluk..Aşka fazla bel bağlamamak gerekiyor geçici bir duygu aşık'ken( seviyorken demiyorum sevgi farklı) insan mantıklı düşünemiyor arada maddi sorunlar yada ailevi sorunlarda varsa çok zor bir araya gelmek... Hayırlısıysa ikiniz adınada olsun demek lazım illaki o mutlaka o dememeli insan yanılıyor olabilirsin belkide o "o değildir"...

Üye
    VUSLAT Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    13.10-2009
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Harıka cok sevındım bende aynı durumdayım engelınden dolayı ıstenmeyen gelın adayı

ama dırencımızı surduruyoruz ısteselerde ıstemeselerde bız nişanlıyız ve düğünümüz olucak hersey cok guzel bu yazıyı okuyunca dahada cesaretlendım mutluluklar

Üye
    aliş şerif Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    afyonkarahisar
    Alınan Beğeniler
    48
    Verilen Beğeniler
    45

Burada iyi örnekler var ovalı ve fatmazehra aklıma gelen ilk örnekler belrtmişler demek ki karşılklı sevgi saygı aşk varsa neden olmasın sevdiğinin yanında mutlu oluosa neden olmasın diğer türlü mutsuz mu olsun engelli engelsiz ayrımı yapmazsak biz kendimiz kafamızda o zaman gerisi gelir die düşünüorum diğer şeylerde nasip kısmet yani normal insanların karşılaştığı sorunlar. ENgelli engelsiz ayrımı biz yapmayalım....

Üye
    dilek deniz Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    29.10-2017
    Saat
    02:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eşimin ailesi biraz yamuk yürüyorum diye benden utanıyorlar. pek fazla akrabalarının içine çıkartmamaya çalışıyorlar. zaten görenler de oğlunuzun eksiği neydi diyormuş. bunları şu an yazmak bile bana büyük acı veriyor. ama bu böyle.

Üye
    celik Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet KAVCU
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Beyoğlu
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    celik;

2 ay sonra 3 yıılımız bitecek. kendi aramızda normal sorunlar var demiştim. artık o normal sorunlarda yok. şimdi düşündüğümüz zaman, geçen zaman zarfında ki o normal olaylar oyun gibimize geliyor. onun için, arkadaşlar evlilikte ki ilk yılda ne kadar tartışma olursa, ne kadar kavga olursa olsun belli bir zaman geçtikten sonra o kavgalara güleceksiniz bundan emin olun.

hayırlısı ile arkadaşım inşallah gönlünce olur.

Sayfa 6 / 15 İlkİlk ... 2345678910 ... SonSon