Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon
Toplam 216 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    minerva Avatarı

Gerçek Adı
    Hatice
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    8
    Blog Mesajları
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Fatmazehra buradaki tüm yorumları okudum bir çoğu tecrübeleri ışığında yol göstermiş senin içinde faydalı olmuştur sanırım :idea: umarım sizin için hayırlı olacak bir karara varırsınız :roll: iki arada bir derede durumuda çok zor olsa gerek :cry:

Üye
    sevic Avatarı

Gerçek Adı
    sevinc
    Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    20:26
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatma zehra aslında seni çok meak ediyom biliyonmu ana bi dostum bana seni sen gibiler annar dedi doğru bence bizi bizim gibiler annar

Üye
    cengiz döker Avatarı

Son Giriş
    24.03-2010
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Güzel Arkadaşım.
    Örnek olarak kendimden bahsetmek istiyorum.
    Ben 19 senelik evliyim ve çok mutluyum, bir de oğlum var. Özellikle belirtmek istediğim konu eşim bana evlenme teklif etmiş idi! ( Eşim, engelsiz ve 1986 Türkiye Altın Makas yarışmasında en iyi manken şeçilmiştir !.) Ailesi şiddetle evliliğimize karşı çıktı, eşim evden izinsiz olarak İstanbul' a gelerek acele ile nikahı yaptık. Şimdi en beğendikleri damatları olduğumu söylemektedirler.
    Söylemek istediğim konu şu, engel sadece senin kafanda yarattığın bir olgudur ve sakın insanları engelli veya engelsiz olarak değerlendirme. Eğer kendini engelli olarak algıladığın an kaybetmeye ve acınmaya mahkum biri olmaya adaysın demektir.
    Biliyorsun ki, engelsiz insan yoktur (yani mükemmel insan yoktur) Düşünsene, boyu kısa/uzun, kıllı/kılsız,yalnız, konuşmaktan çekinen, dans edemeyen, şarkı söyleyemeyen, yalancı, doyumsuz, koşamayan, arkadaşlık kuramayan, kıskanç, itici, bacakları çarpık, göbekli, çatlak sesli, kel, gözleri bozuk, yemek yapamayan, soğuk, iktidarsız, cahil, ukala, şaşı, çirkin,tombul, sıska vs. O kadar çok insanlar için engel var ki. Seninki bunların yanında hiç kalır.
    Sevgi ve aşkın engel tanımadığını bilmek soruna en güzel cevap olacaktır düşüncesindeyim.
    Unutma;geleceğe güveni olamayan, kabahati geçmişte arar.
    Kendine iyi bak ve çevrendekilerin senin azminle gurur duymasını sağla.
    Sevgi ve saygılarımla

Üye
    ŞAH MAT Avatarı

Son Giriş
    22.04-2016
    Saat
    09:33
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ortopedik özürlüyüm ve eşimin özrü yok bende görücü usulü evlendim ve çok mutluyum 2 tanede oğlum var size çok kısa bişey anlatmak istiyorum eşimin akrabaları benide istememişti eşimi caydırmaya çok çalışmışlar ama eşim sağlam birisiyle evlensem sabah işe uğrladığımda yolda bir kaza geçirip sakat kalmayacağının bir garantisi varmı demiş ve ben seviyorum kimse karışamaz demiş şimdi beni ilk önce istemeyen akrabaları bile enişte bitanesin diyorlar.Kısaca herşey karşılıklı samimiyete ve gerçek sevgiye bağlı NEFES ALIYORSAN ŞÜKRET

Üye
    HOROZKENTLİ Avatarı

Son Giriş
    28.10-2014
    Saat
    14:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7 yıl...

Üye
    denizsu Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevdiğin adam gözü kara biri ise,
    ve gözü senden başkasını görmüyor ise,
    ilişkinizin devamında da bu sevgi ve hoşgörü devam edecek ise,
    en önemlisi ikinizde maddi-manevi kendinizden eminseniz,
    kimseyi dinlemeyin derim..
    yalnız burda sevdiğin adama çok iş düşüyor, umarım çok yürekli biridir :!: :!: :!:

Üye
    UTOPYA Avatarı

Gerçek Adı
    Zeki
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma seni gerçekten çok seviyorsa eğer o kişi ailesini filan dinlemez... Olması gereken bu çünkü... Aksi takdirde sevmediğini düşünürüm... Yani insan birini gerçekten severse bırak Roma'yı, İtalya'yı yakmalı bence... 8)

Bu arada sitede takip ettiğim kadarıyla gerçekten kadınlar erkeklere göre daha yürekli ve vefakar... :roll:

Genellikle engelli olan taraf erkek oluyor bu tür evliliklerde... Ben aslında çok daha önceleri bunun tersi olur düşüncesindeydim... Siteye üye olmadan 2,5 yıl önceki düşüncem buydu... Ama yanılmışım...

Üye
    GuLeNKIZ Avatarı

Son Giriş
    17.03-2013
    Saat
    17:13
    Yaşadığı Yer
    uzaklar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok uzun yazmayacağım kısa ve öz olarak, gerçek sevginin dili olmadığı için engelli engelsiz ayrımını yapmaz.

Üye
    bayke Avatarı

Gerçek Adı
    Kemal
    Son Giriş
    07.02-2009
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL/Beykoz
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

'Görmeyen kızla ne işin var' dediler
    - Kocanız sizce nasıl biri?
    - Ç.E: Toluy benim için soyut şeyler ifade ediyor. O benim için bir yüz, suret değil. Herkesin kocasından çok sevimli geliyor. Dolu dolu sevgi benim için... Herkes kocasına isim takar. Aşkım, canım, hayatım der. Ben Toluy dediğim zaman bu tür şeyleri hissedebiliyorum. İlk defa evimizin halısına birlikte basmak, yan yana uzanmak, Toluy'un cumartesi günleri yastığının üzerinde bıraktığı koku... Ne bir çiçek, ne kakao kokusu. O Toluy'un kokusu. Mesela Jagler, sadece Toluy'un kokusudur benim için. Elimden gelse kocama bir koku yaptırır, sadece ona ait olmasını isterim. Kimse kullanmasın. Nasıl ki sevdiğinizin yüzü sadece ona aitse, o parfüm de sadece Toluy'a ait olsun.
    - T.E: Tanıştıktan bir sene sonra birbirimizden vazgeçemez olduk.

- Evlenmenize karşı çıkanlar oldu mu?
    - T.E: Ailem başta çok karşı çıktı. "Görmeyen kızla ne işin olabilir ki?" demişlerdi önceden. Oysa Çiğdem çok hoş bir kızdı. Annem, değer verdiğim kızın fotoğrafına bile bakmak istememişti. Çiğdem'in her şeyi becerebildiğini çok anlattım. Askerlik dönüşü bu sevgiden vazgeçmediğimi anladılar. Ne olursa olsun resti çekecektim, ikna oldular.
    - Ç.E: Babam bile "Niye seninle evlenmek istiyor ki?" diye şaşırdı. Toluy'u caydırmak isteyenler de çok oldu.

- Kayınvalidenizle ilk karşılaşmanızda ne konuştunuz?
    - Ç.E: Onların tartışmaları oğullarıyla aralarında kaldı. Bana hiçbir şey hissettirmediler. Ve ilk karşılaştığım anda çok iyi davrandılar bana. Kaldı ki onlara hak verebiliyorum.
    * Çiğdem'den çok hoşlanmıştım. ICQ'da mesajlaşırken, bir gün "Ben görmüyorum," diye yazdı. "Nasıl yani?" diye kaldım... Bir yandan bırakmak istiyordum. Bir yandan kalbim sonuna kadar gitsin istiyordu.
    haber röportajın tamamı için tıklayın

Üye
    Laus_Deo Avatarı

Son Giriş
    22.08-2009
    Saat
    22:38
    Yaşadığı Yer
    Erdek
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizsu;

Çok Yürekli olmaktan kastınız nedir ki acaba :?: Yani bu yazıda daha bir amann haa dikkat li olun der gibi bir hava var.Vallahi kusura bakmayın ama ben bu görüşe katılmıyorum.Katılmıyorum çünkü,sevginin mantıkla yada ortam ile pek bağlantısı yoktur.Seversin ve alır gidersin.Yürekli olmak değimi sevmak baabında iyi bir betimleme değil.olsa olsa yaşam için yürekli olunulabilinir. :wink:

Üye
    ayhan Avatarı

Gerçek Adı
    Ayhan
    Son Giriş
    17.02-2016
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Fatmazehra bilmem hala takip ediyormusun soruyu,Evlilik 2 kişi arasında yapılır ama bir sürü insanın onayı gerekir bizde ama böyle olmamalı,engelli veya engelsiz sevgide ayrım olmaz gönül kimi severse güzel odur.
    ben engelsiz bir ile evlendim 13 yıl sürdü evliliğim ayrıldık ama sebeb benim engelim değildi arkadaşım düşünceler ayrıldı fikirler çatıştı falan filan,eğer evlendiğinizde bir bütün olacağınıza inanıyor iseniz başkalarının onayını beklemeyin geçen günler ömürden gidiyor,sevdiğin kişi biraz yürekli davransın ve aşkı için mücadele etsin umarım başarırsınız eğer o şöyle düşünür bu böyle karar verir derseniz daha çok beklersin umarım mutluluğu yakalarsınız sevgiyle kalın.

Üye
    senol_buyukavcilar Avatarı

Gerçek Adı
    şenol büyükavcılar
    Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    15:33
    Yaşadığı Yer
    kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma sen bize sormuşun bende sana soruyom.

Ben tekerlekli sandale veya koltuk deyneği kullanıyom genede arabamı bende bi kız sevmişitm oda engelli ama topal olarak geziyodu,onu istedimde cevabı ne oldu.

Ben evlenceğim erkeği koluma takıp gezmek isterim

bana bunu engelli söylerse gerisini sen düşün...

Üye
    ÖNDİŞ Avatarı

Son Giriş
    22.04-2013
    Saat
    14:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence boşuna tartışıyorsunuz. benim eşim biz evlendikten iki yıl sonra engelli oldu. sevgimiz azaldımı .tabiki hayır hatta daha çok bağlandık birbirimize.yarın kimiz ne olacağı belli değil.önemli olan sevgi.saygı ve birbirine yetebilme.

Üye
    ertandagli Avatarı

Gerçek Adı
    ertan
    Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    k. maraş
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ailesile mi yaşıyacan fatma

sabancının oglumuki ailesi istemiyor bence kuşku duyular onun senin sevdigin kadar seni seviyorsa aileler sorun olmaz bence

Üye
    MEHTAP Avatarı

Son Giriş
    25.03-2017
    Saat
    01:45
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım sevginin ardında dur derim aileler bir şekilde kabul edeceklerdir..

Sayfa 4 / 15 İlkİlk 1234567814 ... SonSon