Sayfa 2 / 15 İlkİlk 12345612 ... SonSon
Toplam 216 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatmazehra Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    gerçekten fikirlerinizle bana yardımcı olduğunuz yol gösterdiğiniz, farklı açılardan bakmamı sağladığınız için hepinize teşekkür ederim.......

Üye
    caferulgen Avatarı

Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yorum yapamıyorum çünkü kırılacaksın 7 yıl çok be bence yeter bu kadar artık olumlu olumsuz bitmeli bu iş

Üye
    ttolga Avatarı

Son Giriş
    06.07-2009
    Saat
    15:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

7 yıl çok uzun bir zaman
    sevginizden evliligi sürdürebileceğinizden eminseniz
    hiç beklemeyin
    insanlar size sevginize saygı gösterip sizin yanınızda olurlar

Üye
    aksahin Avatarı

Son Giriş
    18.05-2016
    Saat
    17:01
    Yaşadığı Yer
    ANKARA/KEÇİÖREN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatma hanım unutmayın bizlerin sevgisi dağlara benzer.bazen depremler olur hayatımızda.sarsılırız sadece.ama asla devrilmeyiz. 7 yıldır devrilmediyseniz artık korkmayın.bıraksınlar sizi siz kendi özrünüzle ve sevdiğiniz kişiyle,onlarsa beyinlerindeki özürle yaşasınlar.bizlerin artık geriye sağlıklı bir yaşama dönme ihtimalimiz yok.ama onların bizim köye uğrama ihtimalleri çok. Sevgiyle ve sevdiğinizle kalmanız dileklerimle.

Üye
    son_samuray Avatarı

Son Giriş
    29.07-2009
    Saat
    10:28
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm sitenizi yeni keşfettim.Birlik ve berabarliğinize ,bilgi alış-verişinde olmanız çok hoşuma gitti.Bende buradab bazı şeyleri sizin sayenizde talip edebiliyorum.Çok teşekkür ederim.Unutmadan sevgili Zehra ne oldu ilişkiniz? İnşllah hayırlısı olur.EYVALLAH....

Üye
    bahar41 Avatarı

Son Giriş
    22.05-2008
    Saat
    19:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Fatmacım hep söylerim onu bırak
    seviyosun ama hala hareket yok karşı taraftan
    biliyosun bende özürlüyüm ama eşimle mutlu bir beraberliğimiz var o sakat olmadığı halde ,sana cevap yazan arkadaşların bi coğuna katılıyorum sevdiğin eğer isteseydi
    bi yolunu bulur evlenirdiniz 7 yıl beklemezdiniz,bence belki bana kızacaksın ama en yakın arkadaşın olduğun icin olayları azda olsa takip edebiliyorum ,hayat cok kısa mutlu olmak seninde hakkın allahım eger geciktiriyosa bişeyleri görmen icin geciktiriyo kavuşmanızı bence yoksa şimdiye kadar coktan evlenirdiniz kanımca ,sen hayat dolu harika birisin inan senin gibi harika insanların çevrende olduğunu göreceksin bince bir an evvel şakpanı önüne koy ve artısıyla eksisiyle bir düşün ve karar ver ve rahatla fatmacım
    rabbim ol derse olur bilirsin herşeyi ona tevekkül et v e arkana bile bakma o herşeyin en iyisini bilir ve seninde icine bir rahatlık verir +veya - yönünde hakkında hayırlısı olsun canım arkadaşım

Üye
    CEREN Avatarı

Son Giriş
    27.02-2016
    Saat
    15:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Denizli
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Fatma...
    Yazdıkların senin tam bir çıkmazda olduğunu gösteriyor.Bir yanda gençliğini vermiş olduğun emek harcadığın 7 yıl , bir yanda sana gelecek garantisi , kavuşma garantisi veremeyen bir sevgili ve ailesi..Sevdiğin kişi ailesine seni kabul ettirememiş ki 7 sene böyle bir şeyin başarılması için yeterli bir süre kanımca..
    32 yaş çok geç bir yaş değil...Yeni bir hayata adım atılabilecek yeni bir yol çizilebilecek bir yaş...
    En güzeli burada kesip kendine yeni bir yol çiz..çünkü hayat seni bekleten biri için feda edilemeyecek kadar güzel ve değerli en başta sen değerlisin...Senin duyguların, sevgin daha değerli...
    Hayatında biri olmuş yada olmamış ,seni sevmiş yada sevmemiş böyle bir kriter tek mutluluk kaynağın olmasın.O kadar çok sebep var ki mutlu olmak için..
    Eğer seni yaşatacak kadar işin ve maddi gücvün varsa..hiç durma bitir bu işi...
    Benden sana abla tavsiyesi...
    Seven insan mücadele eder..Ki kanımca ,sevdiğin insan içindeki çelişkileri annesine ve ailesine mal ederek zaman kazanmaya çalışıyor...
    Umarım hayat sana en güzeli verir...

Üye
    corumlu19.78 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2007
    Saat
    13:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

CEREN HANIM VE BAHAR HANIM ÇOK HAKLILAR SEVEN İNSAN ENGEL TANIMAZ BENCE SEN SAFSIN KIZM BİRAZ KABA AMA 7 YIL YA ŞİMDİYE 6 YAŞINDA BEBEN OLMALIYDI NEYSE ŞAKA BİR YANA AKLINI BAŞINA TOPLA BİTİR BU İŞİ ONDAN NE KÖY NE KASABA OLUR SANA MUTLULUKLAR

Üye
    alfa Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    ist.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence fikir ve akıl olarak denkse fark etmez.

Üye
    sait Avatarı

Son Giriş
    10.02-2017
    Saat
    11:20
    Yaşadığı Yer
    YOK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm. fatma 7 yıllık bir sevginiz varsa demekki sizin temeller saglam hiç korkmayın sabredin hani ne derler mevlam neylerse güzel eyler. varsa birbirinizde nasibiniz hiç bişey olmaz.

Üye
    cevdet Avatarı

Son Giriş
    30.05-2016
    Saat
    12:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet esra hanımın dediği olay benimde başıma geldi.Ailenin onayı şart değildir belkide ama bu durumlarda destek olması çok önemlidir.Zira hayatın içinde yeni heyacanları farklı duyguları tatarken her iki ailede çifte destek vermelidir.

Birde engelli yada sağlam olayını halen kafasında tam netleştiremeyen arkadaşlar ,
    engelli oluşunuz sizin seçimizin değil şartların getirdiği bir durumdur bunun için kendinisi ikinci sınıf atıl insan olarak nitelendirmemelisiniz. Dolayısıyla evlilik meselesine gelindiğinde karşınızdakinin size güvenini sağlanamanız yeterlidir. Ben engelliyim hastayım rahatsızım o ise sağlık bir birey ,benimle neden evlendi yada beni niye seviyor diye düşünürseniz hergün içinden çıkılmayan labirentin içersine girersiniz. Duygular şekillerden oluşmaz kalpten gelir. Güzellik ve sağlık geçiçidir unutmayın. O yüzden sevmek için insanları hasta engelli sağlıklı diye sınıflandırmayalım.

Üye
    Mediha Avatarı

Gerçek Adı
    mediha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    14:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    14

Konuyla ne kadar alakalıdır bilmiyorum ama yazmadan gecemeyeceğim..
    Benim çocukluğumda evsahibimizin kızı vardı. Evin tek çocuğuydu.. Sevdiği adamla evlenebilmek için tam 17 yıl mücadele verdiler ailelerine karşı her ikiside.. ( Bu arada her ikiside engelli değil. Gayet sağlıklı. ) En sonunda 17 yıl uğraştan sonra evlendiler.. Ama bir yılın sonunda geçimsizlik, kavga, gürültü başladı evlerinde.. Nedeni damat beyin belli bir işi ve geliri yoktu.. Kız bir doktorun yanında sekreter olarak çalışıyordu, anne ve babada emekliydi..

Bunu neden anlattığıma gelince; bence maddi özgürlük ve kariyer olduktan sonra gerisi geliyor.. Engeller bile ( kendi kendine yetebildikten sonra ) sorun olmuyor diye düşünüyorum...

Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

sevmeyen kişi bahane arar gücü yoktur

Üye
    caferulgen Avatarı

Son Giriş
    14.03-2016
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent tebrikler

sevginin önüne hiç bir şey gecemez. sonra bu iş olacaksa önce karar verilmeli kararsız lık çok kötü olacak ve ya olmayacak bunun kararını verip ailelerinizi ikna etmeye çalışın ikna olmuyorlarsa da yeni bir karar verin beklemekle olmaz

Üye
    nehirimm Avatarı

Son Giriş
    15.09-2007
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam,
    eşim engelli değil ben engelliyim ailesi beni istemedi.eşimle 4 yıl çıktık bu süre zarfında ailesini ikna etmeye çalıştık ama nafile baktık olmuyor eşim ailemden beni istedi 6 yıllık evliyiz ve 6 yıl boyunca tek pürüz çıkmadı her konuda inanılmaz destekçim oluyor ailesi hala çok sıcak olmamakla birlikte bugün ayrılsak bayram edecekler ama bu arada bir kızımız oldu şu an 4.5 aylık torunlarını seviyorlar.ek bir konu var para hakikaten ekonomik özgürlük çokönemli şimdiailesi bizim eve geldiklerinde kendilerinde laf söleme cesareti bulamıyorlar çünkü hayatımıza tek bir katkıları olmadı.eğer sevdiğin insan seni sen olduğun için seviyor ve bu uğurda herşeyi yapmaya hazır diyorsan hiç bekleme evlen.ailesi nasılolsa birgün kabullenecek hem kabullenmeseler ne olacakki siz birbirinizi sevdikten sonra

Sayfa 2 / 15 İlkİlk 12345612 ... SonSon