Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 789101112131415 SonSon
Toplam 216 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uysaldusunce Avatarı

Son Giriş
    02.09-2011
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar ben 20 li yaşlarda bir gencim, bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştığım bir bayan var benden 2 yaş büyük ve engelli kendisi, Ayaklarında kemik gelişim sorunu var yürüyemiyor hiçbir şekilde ben bu bayanla kendi gönül rızamla evlenmek istiyorum bundan kendisinin henüz haberi bile yok sizlerinde fikirlerini almak istiyorum sizce olurmu ona açılmalımıyım şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

20 yaşındasın gençliğinin verdiği enerji ile aşk heyecanına kapılıyor olabilirsin engelin varmı bilemiyorum ama önünde askerliğin var maddi açıdan hazırmısın ailen kabullenebilcekmi kabullenmesse sen ailene karşı gelebilcekmisin maddi açıdan rahatsan ailene karşı koyabilirsin değilsen ailenin dediği olur ailene bir danış ondan sonra karşındaki bayana evlilik teklifi yap sonra kız arkadaşının hayalleri yıkılmasın

Üye
    uysaldusunce Avatarı

Son Giriş
    02.09-2011
    Saat
    09:13
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herangibir engelim bulunmuyor maddi açıdan bir sıkıntım yok çok şükür Aileminde kabulleneceğine inanıyorum çünkü ben Annemim babanın oğluyum onlarında benim gibi güzel kalpli olduğuna inanıyorum kız arkadaşımla bir sorun olurmu onun düşüncesindeyim bir türlü içinden çıkamadığım bir durumdayım birazda onun tarafından düşünmeye çalısıyorum

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fatma abla; mutluluklar dilerim. Güzel sonuç.

Üye
    RAVZA54 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seven insan sevdigini yanında ister bunu bilir bunu sölerim ben olsam 1sene bile beklemem çözülmüçek sorun yok bence

Üye
    mujde54 Avatarı

Son Giriş
    12.11-2012
    Saat
    10:53
    Yaşadığı Yer
    Eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: mujde54 Mesajı Gör
    benim bir işitme engelli arkadaşım normal duyan biriyle evlenmişti ama evlilikleri yürümedi 2 yıl sonra boşandılar. şimdi de işitme engelli biriyle ikinci evliliğini yaşıyor.
    bana gelince ben de işitme engelliyim erkek arkadaşım da öyle ama babam hala evlendirmiyor bizi. sanki onu istemiyor gibi ne yapacam bilmiyorum.
    veee nişanlandımmm

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    32

@mujde54

Hayırlı olsun,
    Allah evliliğinizide göstersin inş.........
    Rabbim nişanlınada sana da güç kuvvet versin...

Üye
    Şimall Avatarı

Son Giriş
    06.08-2017
    Saat
    19:38
    Yaşadığı Yer
    izmit
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende senin gibi aynı yollardan geçtim arkadaşım bende engelliyim ve benim eşiminde engeli yok ilk zamanlarda bizede bir çok kişi karşı çıktı biz birlikte hepsine göğüs gerdik eşimin bütün bu karşı çıkanlara tek bir cevabı oldu herkez doğuştan engelli olmuyo sende ilerde bir gün engelli olabilirsin aslında anlayan için bu söz çok şey ifade ediyo çok şükür sonunda herşey yoluna girdi bizde önümüzde çok duramadılar ve kabul ettiler.dokuz sene oldu eşimle hayatımı birleştireli bir tanede sekiz yaşında oğlumuz var biz çok mutluyuz bunuda zamanında karşı çıkanların gözüne sokuyoruzinşallah seninde hayallerin gerçek olur allah yardımcınız olsun tabiki şunuda unutmamak gerekiyo herşeyin hayırlısını istemek lazım arkadaşım

Üye
    kifozlu Avatarı

Son Giriş
    27.12-2011
    Saat
    19:41
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevginin her şeyin üstünde olduğunu engelli ve engelsiz fark etmediğini söyleniyor bu site de istisnalar kaideyi bozmaz arkadaşlar ama bırakın engelliyle engelsizin evliliğini iki engellinin engelleri denk değilse bile ilerde büyük sorunlar yaşanıyor.Ne yazık ki gerçekler çok acı...

Üye
    BiKuLum Avatarı

Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    23:56
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Insani düsündürüyor evet dogru diyorum ama bide ama´si var iste yani....kendi adima düsününce yani biz 2.kat yasiyoruz bi engelli esim olsa asada oturuz ne bilim hani insan hayatini ona göre ayarlar diye düsündüm zorluklar hep var. Ama evlilik bu zaten özür, engel, hastalik olmasada kolay degilki...tek iste engelli olunca tabi ayri bi zorlugu var. Onun icin allahdan duamiz herseyin hayilrisni nasip eylemek en dogrusu olcak.

Üye
    öyküozı Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    28.10-2011
    Saat
    10:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,belki geç kaldım ama malum yeni üyeyim.bende gayet sağlıklı biriyle veliyim,kaldıki bende sol el parmakları olmayan biriyim.allahtan eşim gayet iyi biri ve ailesinin ilk başta istememelerine rağmen şuan 12 yılllık evliliğimiz devam ediyorçok korkmuş olmama rağmen 2 tanede ay parçası gibi çocuğum var,hiç takılmayın insanm insansa uursamaz sakatlığınızı,biz kadınlar sapa sağlam erkeklerin nelerini göz ardı ediyoruz değilmi
    hayatta göz ardı edilicek o kadar olaylar ve durumlar varki siz boşverin onu şuanınızı yaşayın zaten en büyük kayıbımız ZAMAN değilmi????

Üye
    LORD_55100 Avatarı

Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:57
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    3
    Blog Mesajları
    2

sanırım yaşanmadan bişeyler söylemek yersiz! yaşayanlar bilir sanırım...

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    8

benim de aynı seninkinden farksız deyildi ama ben elimden gelen herşeyi yaptım sonunda kaçırdım 4 yıl bitti 3 yaşında oğlum var herşey yolunda

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

fatmazehra;

Sevgili arkadasım eğer bu kadar yıl boyunca beklediniz buna rağmen hala birbirinizi cok seviyosunuz ve hala benliklerden hiç birsey kaybedilmemişse beklemeyin evlenin derim.Ailelermi sorun ? İnanın onlar sizin mutluluklarınızı görünce kendileri gelecektir.Hiç bir anne baba evlatlarına ne kadar sitem etselerde onlardan ayrı kalamazlar sonucda onlarda evlatlarının mutlu olması için böle cabalıyo ama bilmiyolarkı mutlu olabileceğinizi o yüzden siz siz olun daha fazla zaman kaybetmeyin bu zaman denen sey o kadar kısa kı keleeğin ömrü gibidir ve değerlendirmek gerekir

siz mutlu olacağınızdan eminseniz biz herşeyin üstesinden gelebiliriz diyorsanız gerisi önemli değildir

Üye
    Tuba Avatarı

Gerçek Adı
    Tuba
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yazarken, konuşurken anın büyüsüne kapılıyoruz sadece. O yüzden de duygularımızla düşünüyoruz. Ama asıl olan mantıktır, gerçeklerdir.
    Ben de hayatta her konuda eşitliğe çok inanıyorum. Kendimizle eşit şartlardaki insanlarla yaşamak daha huzurlu bir hayat sürmemizi sağlar. Aynı eğitime sahip değilsen, neyi ne kadar paylaşabilirsin? Karşıdaki sağlık sorunu yaşamamışsa zorluklarını ve duygularını ne kadar anlayabilir ki? Yaşam standartı, eğitim, sağlık, hayata bakışı hatta aynı hobilere sahip olmaya kadar eşit olmasa da yakın imkanlara sahip olmalıyız. Aksi halde ufak sürtüşmelerde karşı taraf eksik olanı yüzümüze vurduğunda, bunun tamiri olabileceğini zannetmiyorum.
    Hayat insanları yoruyor. Her zaman pozitif ve daima dilinin söylediklerini kontrol edemiyorsun. Bu yüzden daha gerilerden başlayıp, olmazları olur yapmaya çalışarak biraz daha üzülmeyi tercih etmemek gerekir. Daha en baştan birilerine kabul ettirtmeye çalışmakla, ya yarım kalırsa diye korkarak giriyorsun kocaman bir sorun yumağının içine. Ne gerek var ki tüm bunlara???

Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 789101112131415 SonSon