Sayfa 1 / 3 123 SonSon
Toplam 36 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    deniz yildizi Avatarı

Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sevdi hemde çok sevdi beni herşeyim oldun dedi hayatımın anlamı gecem gündüzüm nefesimsin dedi
    nefessiz insan yaşayabilir mi?
    benim için herşeyi göze aldı ailemi bile karşıma alırım dedi alırdıda eminim benim için hayatından vazgeçti nasıl bi sevgi bu sizce?
    tabi bende sevdim onu sevgisinin karşılığı vardı bende çünkü
    o öyle biriki o kadar iyiki beni o öyle çok sewiyor ki ölesiye ben onun beni sevmesini sevdim
    bişeyler yaşandı biraz olumsuz hem bzim hemde aileler arasında arada kaldım bi yanda ailem bi yanda o
    napıcamı şaşırdım bişeyleri kabllenemedm çalışıyorum ama
    zaman diyorum zamn herşeyin ilacı sizcede öyle değil mi
    bunları neden yazmış bu kız diyebilirsiniz içimden yazmak geldi paylaşmak istedim okuyanada yorum yazıp yazmayanada tşk ederim.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

Öncelikle güzel yazın için teşekkürler..

Değerli arkadaşım sorunsuz hiç bir şey yok hayta dair... Burada da sorunları fazla uzatmadan ılımlı bir havada kendi aranızda konuşarak halletmeniz sanırım en mantıklısı olur. Çünkü bir sevgi kolay başlamıyor, kolayda bitmemelidir....

Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum...

Üye
    Emel Avatarı

Gerçek Adı
    Umut hic bitmesin...
    Son Giriş
    17.10-2010
    Saat
    22:21
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hak ettiğiniz mutluluğu elde edeceğinize inanıyorum...

Yazınız çok güzeldi teşekkür ederim.

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

alırdıda eminim benim için hayatından vazgeçti nasıl bi sevgi bu sizce?

da

Bu ''da'' çok şey ifade ediyor.Sanırım göze almadı.Mutlaka bahaneleride vardır.İnşallah yanılıyorumdur.Sevgi iki kişiliktir.Yalnız kalsanızda birbirinizin sevgisi size güç verir.

Üye
    centirmen Avatarı

Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    10:52
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

O ''da'' lar degilmi içimizi yeyip bitiren sorun olan. İnşallah sizde sorunları aşarsınız mutluluğa kavuşursunuz.

Üye
    lavinia Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    cripton..
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

deniz yıldzı benim şuanki duygularma neredeyse tercüman olmuşsun.. işte benim karşmdaki de gerçekten seviyo beni öyle salak bi kz değilim ben her seviyorum diyene inanmam ama onun gerçekten çok ama çok sevdiğini biliyorum.. ailesine gelince annesi beni kendi oğlundan daha çok sevdiğini söylüyo neyse kendi konumu açmyayım da daha fazla varacağım nokta ; bayramda ben bunu bi anlataym abime kalmasın gizli bi şey dedim dee... fena haller işte şuan.. bayramı ağlayarak geçirdim şuan sadece dua edebiiliyorum her şey yoluna girsin diye.. beni ondan daha çok sevebilecek biri olacağını da sanmıyorum.. Allah senin de yardımcın olsun..

Üye
    ömergün Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    06.01-2016
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Yemin ederim aynı senin yaşadığını yaşıyorum.Ama ben zaman zaman karşı tarafta samimiyetsizlik hissediyorum.

Üye
    deniz yildizi Avatarı

Gerçek Adı
    bir çiçek adı
    Son Giriş
    30.05-2014
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    balıkesir- memleket osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepinize tşk ederim destekçim oldunuz için

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

sevgiden önce mantıktır asıl olan.mantığını kullanamıyorsan yapacağın en sağlıklı şey zamana bırakmak olacaktır çünkü zamanla herşeyi çok daha açık ve net görebilirsin.
    ve şunada inanmanı istierimki,hiçbir sevgi aileni geride bırakmaya deymez. sevgilide eşde bulunur fakat aile asla.lütfen çok iyi düşün ve kararını ona göre ver.

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Ailen neden karşı? yada onun ailesi mi karşı anlayamadım açıkcası tam olarak konuyu yazdıklarınada yansımış gibi geldi bana aklının karışıklığı..

Bence değmez yorulmaya mücadele etmeye "sevgi her engeli aşarmış" lafı boş geliyor bana aşamaz kardeşim..
    Tüm aileni ve tüm yakın dostlarını ve akrabalarını yok sayıp iki kişilik bir dünya kuramazsın..Muhtemelen bir çok kişi karşıdır olmaz diyordur diye düşünürek cümbür cemaat hepsini kattım araya..

Kim bu zamanda birinin herşeyi olabilir ki? Anneni atacaksın sevdiğin adam annen gibi olacak mı? Yada annesi annen gibi?
    Babanı atacaksın sevdiğin adam baban gibi olacak mı? yada babası baban gibi?
    Kardeşlerini atacaksın sevdiğin adam kardeşin gibide olabilecek mi? yada kardeşleri kardeşin gibi?vs.vs. uzar gider herkesin yeri ayrıdır hayatımızda..
    Hayatta tek tutar dalın sevdiğim adam dediğin kişi olacak bence fazla güvenmemek lazım el oğluna.. ve el kızınada öyle..

Ya o çok güvendiğin dağlara kar yağarsa nereye sığınacaksın aile er yada geç affeder ama el oğlu bakmaz gözün yaşına ben göze alamam aşk için değmez..Çünkü inanmıyorum artık sevgi her engeli aşarmışa..

Biran önce kendini aşkın büyüsünden soyutlayıp gerçekçi olmaya bak derim..Bugün olur mu olmaz mı çelişkileri ile sıkıntı yaşıyorsun yarın birileri haklı çıkarda hüsrana uğrarsan iki misli sıkıntı çekersin..unut gitsin..

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

"birşey ya yürür yada yürümez ittiriyorsan bilki gücün tükenecektir..."

İşte bu bu yani.. Çok doğru dedin onu seen katılıyorum..İnsan sevince zannediyorki zamanla herkes anlayış gösterir yokuşa sürmez içten -canı gönülden sevince ve isteyince ömrü billah devam eder sonraa çok güçlü çok sabırlı her zorluğa katlanabilecek kadar güçlü amaa... (zanneder kendini ve sevdiğini )herkül olursunya aşık olunca dünyayı yerinden oynatırsın meselaaa..ne kadar çok seviyorum yaa ben ve seviliyorum aaa toz pempe her yer ölürüm uğrunda ve daha neleeer neler.. Ne hoş dimi..

Tükenirsin tüketirler sen beni dinle bacım ben dinlememiştim vakti zamanında keşke dinleseydim tükendim tükettiler hainler..

Bugüne kadar ailesini karşısına alıpta emri vakili evlilik yapıpta mutlu olana yanılmayana ve yanıltmayana ve kesintisiz ilk günki gibi aşkını yaşayanlara ben rastlamadım..

Ya siz?

Üye
    burak_1986 Avatarı

Gerçek Adı
    Burak
    Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ailesine karşı gelmeyi göze alırdı da diyosun peki aldı mı ya da ona benzer bişey yaptı mı sen uğraşıyosun ama o umursamaz davranıyosa olmaz bence sevgi karşılıklı olmalı tek başına bi şe ifade etmez hele gelecek planınız varsa beraber her sorunun üstesinden gelmek zorundasınız

Üye
    İlkyaz Avatarı

Gerçek Adı
    Bahar
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    16:02
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nice sözler verirler sonra da unutup giderler. Sen herşeyi göze almışsın ama anladığım kadarıyla o, bu konuda senin kadar cesaret gösterememiş. Bugün senin sevgin için cesaret gösteremeyen, sözler veren ama en ufak bir sarsıntıda kopup giden bir sevgiden hayır gelmez. Ailen istemiyorsa eğer muhakkak bildikleri bişey vardır. Senin için çabalamayanı sen hiç takma derim. İki seven de çabalarsa bir yere gelinebilir. Tek taraflı çabalamayla bir sonuç alınmaz.

Üye
    Eshat Avatarı

Son Giriş
    24.05-2017
    Saat
    00:15
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    80

"Bugüne kadar ailesini karşısına alıpta emri vakili evlilik yapıpta mutlu olana yanılmayana ve yanıltmayana ve kesintisiz ilk günki gibi aşkını yaşayanlara ben rastlamadım.."

Olaya böyle bir bakış açısıyla bakan arkadaşlarımızı doğrusu hiç anlayamıyorum. Seven sevgisine sahip çıkmışsa, gerçekten sevmişse istatistikler aman böyle diyor diye bir sevgiye nokta koyan bir anlayış benim mantığımla kabul edilemez bir mantıktır.

Amaç üzüm yemek mi bağcıyı dövmek mi? birileri istemiyor diye olmaz ayılmalıyız demek mi? O zaman birileri istemiyor diye bırakalım gitsin. O zaman sormazlar mı? Senin sevgin nerede?

Elbette ki hiç kimsenin ailesi boştan sebeplerden dolayı yok demez. Fakat burada karşılıklı konuşularak ortak bir paydada birleşerek her iki tarafında gönlünün olması mutlaka iyi olacaktır. Bunlar konuşulur, tartışılır herkes fikrini, sevgisini, kaygısını ortaya koyar... Burada bir laf var ki; Kendi düşen ağlamaz...

Üye
    koçero Avatarı

Son Giriş
    16.09-2010
    Saat
    14:50
    Yaşadığı Yer
    istanbullll
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    deniz yildizi;

aşk güzel şey! bide sorunları olmasa demi
    o seni seviyormu? seviyor!
    sen onu seviyormusun? seviyorsun!
    birlikte yaşayabileceğiniz imkanlarınız varmı? (iş. ev gibi) var!
    ne duruyosun o zaman at kendini denize! denize at derken kimseye takılmayın demek istiyorummmmm!

Sayfa 1 / 3 123 SonSon