Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    03Afyonlu Avatarı

Gerçek Adı
    Doğan.Yaşar
    Son Giriş
    25.12-2009
    Saat
    22:07
    Yaşadığı Yer
    Ankara.ve.Afyon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazı bakımını üslenen aile veya akrabalar kurumlarımızın bakmasına izin vermezler utanır biz bakamıyormuyuz derler ama asıl işin iç yüzüne gelince iterler kakarlar elindeki üç kuruş maaşını elinden alırlar biz bakıyoruz pozlarına yatarlar ama birde o engellinin iç dünyasını görmek lazım ne çekiyor.
    ben bunu en yakınımdaki bir engelli arkadaşımın çektiklerinden biliyorum her şey güllük gülistanlık deyil ülkemizde hayatın ne götürüp ne getirecegini bilemeyiz ama allah yardımcımız olsun ben bunu karamsarlık adına deyil biraz düşünmek adına yazdım bunlar hayatın tam bir gerçeyidir

Üye
    vahide Avatarı

Gerçek Adı
    vahide
    Son Giriş
    19.05-2015
    Saat
    23:52
    Yaşadığı Yer
    ankara/ mamak
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    afyonlu ağabeyciiğim bu bahsettiğiniz engellilerin sorunu değil bu bir insanlık sorunu lütfen artık talebimle konuştuğumuz uyuşsun nolur kendimizi acınacak hala sokmayalım bu bahsettiğiniz olay bir insanlık ayıbıdır insanlık ayıbını konuşun ama bir engelliye bu yapılıyor yazık demeyin çünkü aynı sorunu bir çok yaşlımız yaşamakda eskilerimizin altın bir lafı vardır malisef bunu kullandırmak zorunda bırakmış insanoğlu '' bir anne baba 9 evlada bakıyorda 9 evlat bir anne babaya bakamıyor'' yani yıllardan beri gelen bir insanlık ayıbı insanlar doğurdukları bebekleri çöp kontejyanlarına bırakıyor insanlar yaşlı anne babalarına eziyet ediyor insanlar bakımından para kazandıkları bebekleri dövüyor çok acıdır ki hayvandan beter doğası olan insanlar var bu gibi sorunları lütfen hep engellinin sorunu gibi yamayalım sonra toplun neden bize acıyor diye şikayet ediyoruz toplumdan önce sanırım biz kendimize mi acıyoru nee ?....